• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri

Sonuçlar

Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri - Ithalat/Ihracat

 1. GLASATELIER SAILLART

  Belçika

  Verified by europages badge

  Glasatelier Saillart laboratuvar malzemeleriniz için aradığınız referanstır. Cam üfleme ve cam enstrüman üretim atölyemizde kuvars ve borosilikat camlarından ölçüye göre ve mükemmel kalitede parçalar üretilmektedir. İnternet üzerinden satış servisimizde, cam malzemeden enstrümanlar, laboratuvar ekipman ve malzemeleri, endüstriyel boyutlu cam objeler, bilimsel aletler ve sarf malzemeleri olarak aradığınız ne varsa size sunulmaktadır. Glasatelier Saillart, endüstriyel boyutlu araştırma laboratuvarlarına, üretim birimlerine, okul ve üniversitelere cam laboratuvar malzemesi sağlamaktadır.

 2. LABORBEDARF KLOBASA INH. DAVID KLOBASA

  Almanya

  Verified by europages badge

  LABORBEDARF KLOBASA INH. DAVID KLOBASA, yılında kurulan ve Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ulm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HMB QUARZGLAS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HMB QUARZGLAS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Elmenhorst, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HEINZ HERENZ MEDIZINALBEDARF GMBH

  Almanya

  Yaklaşık 70 yıldır hastaneler için laboratuvar malzemeleri, tek kullanımlık ürünler ve mikrobiyoloji aksesuarlarının satış ve dağıtımını yapmaktayız. Ürünlerimiz, doku alma fırçaları, doku alma çubukları, alkollü bezlerden, kan lansetlerine ve venöz turnikelerden idrar numune kaplarına ve pamuklu çubuklara kadar geniş bir alana yayılmaktadır. Lam, lamel, pipet, laboratuvar camı ve laboratuvar şişeleri de tedarik etmekteyiz. Ayrıca dezenfektanlar, neşterler ve ultrason jelleri de satmaktayız. İş alanlarımızdan biri de hastaneler için tek kullanımlık ürünler ve mikrobiyoloji aksesuarları üretmektir. 1949 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana ürün yelpazemiz sürekli değişmiştir, zira bugün çok çeşitli laboratuvar malzemeleri arz edebilecek şekilde gelişime adapte olmaktayız. Ürün yelpazemiz Lemon Swabs gibi pamuklu çubuklar, alkollü bezler, doku alma çubukları ve idrar numune kaplarının yanı sıra isim hakkı alınmış Gyno Brush® doku alma fırçaları ve kan lansetlerini de içermektedir.

 5. GEBR. RETTBERG GMBH

  Almanya

  Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Cam aparat üretiminde 50 yıldan uzun süreye dayanan deneyimimiz ve çalışanlarımızın bilgi birikimi sayesinde başarısını kanıtlamış kalitemiz, kapsamlı hizmetlerimiz ve yenilikçi problem çözümlerimiz ile tanınıyoruz. Kimya ve bilimsel çalışma alanlarında bir hizmet sağlayıcı olarak müşterilerimize laboratuvar eşyaları, teknik ve cam aletleri konularında eksiksiz bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Programımızda ünlü üreticilerden ve laboratuvar profesyonel ekipman satışı yapan firmalardan 150.000'den fazla kalem mal bulunmaktadır. 1958'den beri nitelikli cam aparat üreticilerinin laboratuvar camlarıyla, örn. laboratuvar cam aletleri için borosilikat cam 3.3 ile çalışıyoruz. Tekli ve seri üretimde çizimlere, taslaklara ve bilimsel ve endüstriyel tertibat teknik özelliklerine uygun laboratuvar cam aletleri üretiyoruz. Üretimdeki çalışanlarımız, müşteriye özel verilere uygun üretim yapma konusunda uzmanlaşmıştır. Satış çalışanlarımız size sayısız uygulama alanındaki çözümlerimiz hakkında şahsen bilgi vermekten memnun olacaktır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SCHERF PRÄZISION EUROPA GMBH

  Almanya

  Kimble-Chase'e hoş geldiniz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgilenmenizden dolayı mutluluk duymaktayız. Size cam laboratuvar malzemelerinden oluşan geniş ürün yelpazemiz hakkında bilgi ve danışmanlık vermek bizi her zaman memnun edecektir. Tesislerimizde ürettiğimiz yüksek kaliteli ürün gruplarımız hakkında size müşteriye özel çözümler sunabiliriz, örneğin bir ve birden çok defa kullanılabilen deney tüpleri, özel cam kaplar, kromatografi, ölçülü kap ve balonlar, pipetler ve çok daha fazlası hakkında.

 2. ADRIAN SISTEM SRL

  Romanya

  ADRIAN SISTEM SRL, yılında kurulan ve Teknik-endüstriyel amaçlı cam sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, Dekoratif cam eşyalar, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, Dekoratif cam eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. SOMMERSCHMIED GMBH

  Almanya

  SOMMERSCHMIED GMBH, yılında kurulan ve Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. laboratuvar için cam malzemeler, cam borular, tıbiı kullanım için cam flakonlar, laboratuvar için cam deney kapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neumünster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NORMAX - FÁBRICA DE VIDROS CIENTÍFICOS

  Portekiz

  NORMAX - FÁBRICA DE VIDROS CIENTÍFICOS, yılında kurulan ve Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marinha Grande, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. LMS LABOR- UND MESSGERÄTE GMBH STÜTZERBACH

  Almanya

  LMS LABOR- UND MESSGERÄTE GMBH STÜTZERBACH, yılında kurulan ve Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. soğutucular, İmbik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ilmenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RIGGTEK GMBH

  Almanya

  RIGGTEK GMBH, yılında kurulan ve Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Martinsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VAN HEES

  Hollanda

  VAN HEES, yılında kurulan ve Kimya - Laboratuvar maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, Ambalaj, donmalı kurutucular, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, Ambalaj, saf alkol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Echt, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. IDENTIPACK BV

  Hollanda

  IDENTIPACK BV, yılında kurulan ve Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Laboratuar ekipman ve aletleri, laboratuvarlar için küçük kayık kaplar, laboratuvar boruları, laboratuar şişeleri, Laboratuar ekipman ve aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Asten, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. EUROGLASS SCIENTIFIC SNC

  İtalya

  EUROGLASS SCIENTIFIC SNC, yılında kurulan ve Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bilimsel cihaz ve enstrümanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Inzago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LABO SERVICE BELGIUM

  Belçika

  LABO SERVICE BELGIUM, yılında kurulan ve Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. profesyonel koruyucu malzeme ve eşya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kontich, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. EMATAG AG

  İsviçre

  EMATAG AG, yılında kurulan ve Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baden, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. LED TECHNO

  Belçika

  LED TECHNO, yılında kurulan ve Bilimsel aygıt ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Laboratuar ekipman ve aletleri, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, Laboratuar ekipman ve aletleri, kıyafet koruması, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, laboratuar mikroskopları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heusden-Zolder, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. FISCHER LABORTECHNIK GMBH

  Almanya

  FISCHER LABORTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kimya - Laboratuvar maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Üflenmiş cam, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, Üflenmiş cam, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. VERRERIE DUMAS

  Fransa

  VERRERIE DUMAS, yılında kurulan ve Teknik-endüstriyel amaçlı cam sektöründe faaliyet gösteren bir. Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, cam borular, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Noizay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. FIERS

  Belçika

  FIERS, yılında kurulan ve Bilimsel aygıt ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Laboratuar ekipman ve aletleri, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, Laboratuar ekipman ve aletleri, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, enzimler, koruma elbiseleri ve malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kuurne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. MOD VERRE

  Fransa

  MOD VERRE, yılında kurulan ve Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Grasse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. HERKA LABORGERÄTE GMBH & CO. KG

  Almanya

  HERKA LABORGERÄTE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kreuzwertheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ARDESTA

  Belçika

  ARDESTA, yılında kurulan ve Laboratuar ekipman ve aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilimsel ve teknik laboratuvarlar - Eğitim malzemesi, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, Teknik mobilyalar, bilimsel laboratuvar, Bilimsel ve teknik laboratuvarlar - Eğitim malzemesi, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, Teknik mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suarlée, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. VETRERIA LA GIUSSANESE DI COGLIATI VALENTINO

  İtalya

  VETRERIA LA GIUSSANESE DI COGLIATI VALENTINO, yılında kurulan ve Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam, laboratuar için ısıl işlemli cam plakalar, cam işleri için aksesuarlar, Cam, laboratuvar için cam malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giussano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DURAN D.D.

  Hırvatistan

  DURAN D.D., yılında kurulan ve Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. boro silikat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pula, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 6. LABORSHOP24 GMBH

  Almanya

  LABORSHOP24 GMBH, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tıbbi olmayan dezenfektanlar, Plastik şişeler ve kutular, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, Ticari ve endüstriyel ketenler, Tıbbi olmayan dezenfektanlar, Plastik şişeler ve kutular, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, Ticari ve endüstriyel ketenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Groß-Zimmern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LABORHANDEL & SERVICE NICOLE VERHEES

  Almanya

  LABORHANDEL & SERVICE NICOLE VERHEES, yılında kurulan ve Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eczacılık ürünleri, Cam kablo, Teknik-endüstriyel amaçlı cam, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, Eczacılık ürünleri, Cam kablo, Teknik-endüstriyel amaçlı cam, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Großkarlbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. NEUBERT-GLAS GBR

  Almanya

  NEUBERT-GLAS GBR, yılında kurulan ve Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eczacılık ürünleri, Cam kablo, Teknik-endüstriyel amaçlı cam, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, Eczacılık ürünleri, Cam kablo, Teknik-endüstriyel amaçlı cam, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geschwenda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. GLASTECHNISCHE WERKSTATT & LABORHANDEL H. NASKOWSKI

  Almanya

  GLASTECHNISCHE WERKSTATT & LABORHANDEL H. NASKOWSKI, yılında kurulan ve Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eczacılık ürünleri, Cam kablo, Teknik-endüstriyel amaçlı cam, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, Eczacılık ürünleri, Cam kablo, Teknik-endüstriyel amaçlı cam, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. GLASTECHNIK STRÖHMANN

  Almanya

  GLASTECHNIK STRÖHMANN, yılında kurulan ve Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eczacılık ürünleri, Cam kablo, Teknik-endüstriyel amaçlı cam, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri, Eczacılık ürünleri, Cam kablo, Teknik-endüstriyel amaçlı cam, Teknik ve laboratuvar amaçlı cam ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz