• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tekstil endüksiyonu için makinalar

Sonuçlar

Tekstil endüksiyonu için makinalar - Ithalat/Ihracat

 1. SALER SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  Saler, 1966 yılından bu yana Caravaggio® markası altında ressamlar için tuval üretimi yapmaktadır. Çeşitli lif, pamuk, keten, jüt, polyesterden ressamlar için tuval üretimi, ham kumaşların hazırlanma işlemlerinden kaplamaya, son ambalaj ve diğer tüm kalite kontrol işlemlerine kadar tamamen firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Ham kumaşlardan kaplamaya, son ambalajlamaya kadar tüm kalite kontrol işlemleri dahil olmak üzere tuvallerimizin geniş yelpazesi her türlü sanatsal ihtiyacı karşılayabilecek kapasitede olup İtalya, Avrupa ve Dünyada satılmaktadır.

 2. KILAVUZ KONVEYOR BANT VE KAYIS SISTEMLERI

  Türkiye

  Kılavuz Konveyör Bant ve Kayış Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti. 2009 yılında İstanbul’da kurulmuş ve Konveyör Bant sektörde uygulanabilen Pvc Konveyör Bant, Poliüretan Konveyör Bant, Teflon Örgü Bant, Teflon Kumaşlar Silikon Bant gibi konveyör bantları stoklarında bulunduran geniş yelpazeye, tasarıma ve üretime sahip bir firmadır. Ürünlerimizin imalatı ile sınırlı kalmayıp çözüm odaklı tamiri mümkün olan eskiyen bantlarınızı en uygun fiyatlarlarımızla onarıyoruz. Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz.

 3. ELEKTROSIS

  Türkiye

  Elektrosis, 30 yıllık deneyimiyle Elektrostatik Toz Boya Cihazları ve Floklama (flok kaplama) Makineleri imalatında uzmanlaşmış bir Türk şirketidir. Ürünlerimiz Elektrosis ticari markası altında, dünya çapında geçerli standartlara uygun olarak üretilmektedir. Yüksek kaliteli ve kusursuz bir üretim için gelişmiş makineler ve sistemler kullanmaktayız. Ayrıca ihtiyaçlarınıza göre özel hazırlanmış projeler geliştirebilmekte ve makineler üretebilmekteyiz. Standart makinalarımız arasında manuel ve otomatik flok kaplama makinaları bulunuyor. Flok temizleme makinaları da ürünlerimiz arasında. Tüm ürünlerimiz 2 sene garanti altındadır. Markanız altında hedef kitlenize uygun cihazlar da geliştirmekteyiz.

 4. EUROMEKATRONİK MAKİNA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Türkiye

  Euro Mekatronik olarak yıllardır tekstil makinaları imalat sanayinin içinde olan firmalarda çalışıp bugünki ünvanı 02/02/2020 tarihinde almış bulunmaktayız. Çalışmalarımızı müşteri isteklerini dikkate alarak devam ettiren firmamız yurt içi pazarında yerini almaya çalışırken diğer yandanda yurt dışı arayışlarımızı sürdürmekteyiz. Kaliteli Mühendislik bilgimiz ile birlikte Makine Montaj, Taşıma ve Devreye Alma, Ölçüm, Otomasyon, Makina, Ekipman ve Bakım konularında hizmet vermekteyiz.

 5. GROUP MEERSSCHAERT

  Belçika

  GROUP MEERSSCHAERT, yılında kurulan ve Tekstil endüksiyonu için makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil makinesi üretimi, Tavan beton bloğu, tekstil sanayisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kuurne, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PRICOTEX DE LA SUBBÉTICA

  İspanya

  PRICOTEX DE LA SUBBÉTICA, yılında kurulan ve Dikiş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekstil endüksiyonu için makinalar, giysi endüstrisi için malzeme ve aksesuarlar, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Priego De Córdoba, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. A.T.S. ZAMARETTI

  İtalya

  A.T.S. ZAMARETTI, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PROSINO S.R.L.

  İtalya

  PROSINO S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grignasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. TECNO PETTINI

  İtalya

  TECNO PETTINI, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carpiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. A. MALINVERNO E FIGLIO S.A.S. DI FABRIZIO MALINVERNO & C.

  İtalya

  A. MALINVERNO E FIGLIO S.A.S. DI FABRIZIO MALINVERNO & C., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Como, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. COBRA S.R.L.

  İtalya

  COBRA S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castel Goffredo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GIORGIO GIAMMINOLA & C. S.P.A.

  İtalya

  GIORGIO GIAMMINOLA & C. S.P.A., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Como, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. R.M.B. MASSARDI

  İtalya

  R.M.B. MASSARDI, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. COLCIAGO

  İtalya

  COLCIAGO, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carate Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CASTELLO OFFICINE S.R.L.

  İtalya

  CASTELLO OFFICINE S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valdilana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BIOTTI FABBRICA DI SCARDASSI S.R.L.

  İtalya

  BIOTTI FABBRICA DI SCARDASSI S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verbania, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MAQUINAS DE COSER ALFA.SINGER.SIGMA

  İspanya

  MAQUINAS DE COSER ALFA.SINGER.SIGMA, yılında kurulan ve Tekstil endüksiyonu için makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Cruz De Tenerife, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. LAUREX L. BUSSOLOTTI

  İtalya

  LAUREX L. BUSSOLOTTI, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Travedona Monate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MA-TEX

  İtalya

  MA-TEX, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sirone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SONICK

  Yunanistan

  SONICK, yılında kurulan ve Tekstil endüksiyonu için makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sindos, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. ALBA S.R.L.

  İtalya

  ALBA S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casarano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TUBETTIFICIO SENESE S.R.L.

  İtalya

  TUBETTIFICIO SENESE S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trequanda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GLB TECHNOLOGIES INDUSTRIES

  İtalya

  GLB TECHNOLOGIES INDUSTRIES, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. O.M.R. S.R.L.

  İtalya

  O.M.R. S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torre Boldone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ECLAIR VALTER

  İtalya

  ECLAIR VALTER, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muzzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SAVIO MACCHINE S.R.L.

  İtalya

  SAVIO MACCHINE S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lainate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. RIVA S.A.S. DI ING. LUIGI POZZI C. S.A.S.

  İtalya

  RIVA S.A.S. DI ING. LUIGI POZZI C. S.A.S., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pollone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ALFREDO DENNA S.R.L.

  İtalya

  ALFREDO DENNA S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busto Arsizio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. MEC 04 S.R.L.

  İtalya

  MEC 04 S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olginate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. T.A.T. S.R.L.

  İtalya

  T.A.T. S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar, Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil endüksiyonu için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prato, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz