• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tersaneler- inşa

Sonuçlar

Tersaneler- inşa - Ithalat/Ihracat

 1. SEA PROP SRL - CANTIERE NAUTICO COSTRUZIONE IMBARCAZIONI E GOMMONIRCA

  İtalya

  Verified by europages badge

  SEA PROP SRL - CANTIERE NAUTICO COSTRUZIONE IMBARCAZIONI E GOMMONIRCA, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tersane, yat inşaatı, motorlu gemiler, yelkenli gemiler, gemiler, gemi makine atölyeleri, tekneleri yedekte çekme, sürat motorları, yatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pozzuoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. STAR BAGLANTI ELEMANLARI POMPA VE ENDUSTRIYEL URUNLER SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  STAR fasteners company PUMP AND INDUSTRIAL PRODUCTS in TURKEY, We have been working in the fastener industry for over 30 years (Blind Rivet, Rivet Nuts, Welding Stud, Self Clinching etc. diaphragm pumps) Our customer group consists of automotive, white goods, electronics industry, chemical, energy, mining, pharmaceutical, and more. heating, cooling, lighting, telecommunication and system cabinet manufacturers. STAR BAĞLANTI ELEMANLARI, sektörde 30 yıllık tecrübeye sahip, müşteri bazlı özel çözümler sunabilen uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. Ana faaliyet alanımız bağlantı elemanları, montaj ekipmanları, pompalar ve saplama kaynak makineleridir. Pop perçinler, somun perçinler, insert somunlar, pres çakma civatalar, perçin tabancaları, saplama kaynak civataları, saplama kaynak makineleri, havalı ve elektrikli montaj ekipmanları, vida, pul, somun ve teknolojik ekipmanlar kalite, hız, güven duygusuyla tedarik edilmektedir. Ülkemize katkı yapma hedeflerimiz doğrultusunda, üst düzey teknik bilgiye sahip bir ekip ile Türkiye’ nin en hafif trafolu saplama kaynak makinesini üretmiş olmanın gururuyla, müşterilerine çözüm sunmaktadır. “ Sektörün Parlayan Yıldızı ”

  Tüm ürünler arasında "tersaneler- inşa"

 3. CARPINTERIA NAVAL NIETO SL

  İspanya

  Gemi doğramaları. Kalite onaylı panelleri, tavanları ve kapılarıyla "Anahtar teslimi gemi dekorasyonları". Çam ağacı ve tali ağacından köprü üstü dekorasyonu. Balıkçılık parklarının, soğutma tünellerinin, mahzenlerin ve derin donduruculu depoların yalıtım ve düzenlemeleri. Klima hava kanalları yalıtım işleri.

 4. ASTILLEROS CARDAMA

  İspanya

  Ahşap ve çelik gemi yapımı, dönüştürmesi ve onarımı. Gemi kazanları, gemi kumlama işleri. Kızağa alma, karaya çekme uygulamaları için konstrüksiyonlar, gemi makineleri. Yeni tekne inşaatı.

 5. KUZEY STAR SHIP YARD

  Türkiye

  Tersanemiz Tuzla/İstanbul da yer almaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CANTIERE LINETTI SRL

  İtalya

  CANTIERE LINETTI SRL, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gezi tekneleri, motorlu gezinti gemileri, gemiler, gemiler için iç mekan mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zocco-Erbusco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CANTIERI SANGERMANI

  İtalya

  CANTIERI SANGERMANI, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, gemiler, denizcilik malzemesi, Deniz sporları ve eğlence gemileri, tersane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lavagna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MONTMONTAZA - GREBEN D.O.O.

  Hırvatistan

  MONTMONTAZA - GREBEN D.O.O., yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Tersaneler- onarım ve bakım, yolcu taşımacılığı için tekne ve gemiler, deniz araçları onarımı, Tersaneler- onarım ve bakım, deniz römorkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, VELA LUKA, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 4. NAVALSTEEL SRL

  İtalya

  NAVALSTEEL SRL, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tersaneler- onarım ve bakım, çelik, Paslanmaz çelik mobilya, Tersaneler- onarım ve bakım, tersane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ispica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. STEEL COMPANY SRL

  İtalya

  STEEL COMPANY SRL, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tersane, Paslanmaz çelik mobilya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CMT ELECTRIC

  Romanya

  CMT ELECTRIC, yılında kurulan ve ELEKTRİK TESİSATLARI sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yüksek vakumlu foto piller, Tersaneler- inşa, Acil durum ve güvenlik aydınlatmaları, Endüstriyel ve ticari cadde aydınlatmaları, Yüksek vakumlu foto piller, Tersaneler- inşa, Acil durum ve güvenlik aydınlatmaları, Endüstriyel ve ticari cadde aydınlatmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Constanta, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. KARCZMETAL

  Polanya

  KARCZMETAL, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. madenlerin işlenmesi, frezeleme, metal kilitler, metal zımparalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lubichowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. ASTILLEROS ONE OFF

  İspanya

  ASTILLEROS ONE OFF, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cam elyafı kapları, boya, Tekne iskelesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cartagena, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. STEEL MARCONSTRUCT SRL

  Romanya

  STEEL MARCONSTRUCT SRL, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Tulcea, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. ROUMANIE INTERIM

  Romanya

  ROUMANIE INTERIM, yılında kurulan ve Geçici yardım - Uluslararası eleman alımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tersaneler- inşa, Tersaneler- onarım ve bakım, Tersaneler- inşa, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braila, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. SMC ITALIA

  İtalya

  SMC ITALIA, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Taşımacılık araçları sanayi ürünleri/maddeleri, Plastik malzeme - Taşımacılık araçları sanayi ürünleri/maddeleri, aeronotik için malzemeler, özel araçlar için kaporta işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cicerale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. METAL COMPOSITE YACHTS

  İspanya

  METAL COMPOSITE YACHTS, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tarragona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. AQUANAUT DUTCH CRAFTSMANSHIP

  Hollanda

  AQUANAUT DUTCH CRAFTSMANSHIP, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tersaneler- onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sneek, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. UNION TRADING MONACO

  P. of Monako

  UNION TRADING MONACO, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Monaco, P. of Monako 'de bulunmaktadır.

 8. NAVALSERVICE MARSELLA

  İtalya

  NAVALSERVICE MARSELLA, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gemiler - Onarım ve bakım, Dizel motorlu tekneler - yedek parçalar, Tersaneler- onarım ve bakım, dizel deniz motorları, Gemiler - Onarım ve bakım, Dizel motorlu tekneler - yedek parçalar, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Surano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SET SCHIFFBAU- U. ENTWICKLUNGSGESELLSCHAFT TANGERMÜNDE MBH

  Almanya

  SET SCHIFFBAU- U. ENTWICKLUNGSGESELLSCHAFT TANGERMÜNDE MBH, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım, Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tangermünde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BOOTE YACHTEN MARINA SAAL GMBH

  Almanya

  BOOTE YACHTEN MARINA SAAL GMBH, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım, Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. STEFAN KAUFMANN

  Almanya

  STEFAN KAUFMANN, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım, Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mainz-Kostheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BOOTSWERFT SCHRITT

  Almanya

  BOOTSWERFT SCHRITT, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım, Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rostock, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BOOTSBAU KAYSER

  Almanya

  BOOTSBAU KAYSER, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım, Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwenkau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. POELER BOOTSBAU GMBH

  Almanya

  POELER BOOTSBAU GMBH, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım, Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Insel Poel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BORD A BORD

  Fransa

  BORD A BORD, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gemi inşaatları, motorlu gemiler, tersane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plestin Les Greves, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. FRITZ TRUDEL BOOTSWERFT AG

  İsviçre

  FRITZ TRUDEL BOOTSWERFT AG, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım, Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Unterterzen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. TAMSEN MARITIM GMBH

  Almanya

  TAMSEN MARITIM GMBH, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım, Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rostock, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. INTERNAUTIQUE SÀRL

  İsviçre

  INTERNAUTIQUE SÀRL, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım, Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vésenaz, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz