• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • toz presleme aleti

Sonuçlar

Toz presleme aleti - Ithalat/Ihracat

 1. METAL COATING SYSTEMS

  Belçika

  METAL COATING SYSTEMS, yılında kurulan ve Toz presleme aleti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toz boya hatları, toz boylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turnhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. G.A.I.A. S.P.A.

  İtalya

  G.A.I.A. S.P.A., yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Asti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ECO SERVICE

  İtalya

  ECO SERVICE, yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minturno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MIL - TEK NORDEST ITALIA S.R.L.

  İtalya

  MIL - TEK NORDEST ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bovolone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ECOMITO S.R.L.

  İtalya

  ECOMITO S.R.L., yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fiano Romano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AMBITEC S.R.L.

  İtalya

  AMBITEC S.R.L., yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nonantola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BANO RECYCLING S.R.L.

  İtalya

  BANO RECYCLING S.R.L., yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campodarsego, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. S.M.E.A. S.R.L.

  İtalya

  S.M.E.A. S.R.L., yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. IRIS MEC S.R.L.

  İtalya

  IRIS MEC S.R.L., yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poviglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TEUMAN S.R.L.

  İtalya

  TEUMAN S.R.L., yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alseno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. VETROPLAST S.R.L.

  İtalya

  VETROPLAST S.R.L., yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. COGESA S.P.A.

  İtalya

  COGESA S.P.A., yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sulmona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ITALREC S.R.L.

  İtalya

  ITALREC S.R.L., yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spirano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. IMPIANTO RECUPERO INERTI MANNOCCHI LUIGINO

  İtalya

  IMPIANTO RECUPERO INERTI MANNOCCHI LUIGINO, yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montefiore Dell'aso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. EDIL MARE S.R.L.

  İtalya

  EDIL MARE S.R.L., yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tortora, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. VENDRAME S.R.L.

  İtalya

  VENDRAME S.R.L., yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Toz presleme aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Silea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CITY NET ECOLOGIA & AMBIENTE S.R.L.

  İtalya

 6. G.S.A. GESTIONE SERVIZI AZIENDALI S.R.L.

  İtalya

 7. CORIPET

  İtalya

 8. MINNELLA MICHELANGELO SOCIETA A RESPONSABILITA LIMITATA

  İtalya

 1. BE GREEN S.R.L.

  İtalya

 2. NIKE S.R.L.

  İtalya

 3. SANTUNIONE S.R.L.

  İtalya

 4. PROMECO S.P.A.

  İtalya

 5. LC IMPIANTI S.R.L.

  İtalya

 6. 4SERVICE EUROPE

  İtalya

 7. ECOSINERGIE S.R.L.

  İtalya

 8. ZILIO F.LLI

  İtalya

 9. SAM AUTOMOTIVE S.R.L.

  İtalya

 10. ATRI AMBIENTE S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz