• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • uçak motorları

Sonuçlar

Uçak motorları - Ithalat/Ihracat

 1. BUSEL MAKINA SAN.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  BUSEL MAKİNA SANAYİ 2005 yılında Eskişehir de faliyete geçmiştir. Firmamız kurulduğu ilk yıllarda Seramik VE Karbür uç bileyrek Türkiye sanayisine ve ekonomisine katkı sağlamıştır. 2007 yılında ise kesici takım sektöründe kullanılmakta olan en son teknolojileri takip ederek CNC ve NC takım tezgahlarını bünyesine katmıştır. Busel Makina 2008 yılında havcaılık ve savunma sektörlerine ilk adımını atarak yüksek hassasiyetli uçak motor parçalanın imalatına başlamış aynı yıl içerisinde TSE EN ISO 9001: 2008 kalite standardını bünyesine katmıştır. 2009 tılında TEI nin onaylı tedarkçi listesine girmeyi başarmış ayrıca Eskişehir havacılık kümesinin (ESAC) de bir üyesi konumuna gelmiştir. Alp Havacılık ile 2018 yılında stratejik ortaklık kurarak tezgah kapamizi arttırmış , onaylı tedarikçisi durumuna gelinmiştir. Kuruluşundan bugüne Dünya standartlarında kesici takım imalatı ve bilemesi yapıyor ayrıca Havacılık ve Savunma sektöründe siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmenin gururunu ve mutluluğunu paylaşıyoruz.

 2. ALC SPECZAKAZ

  Beyaz Rusya

  Faaliyetleri: - sivil havacılık donanımı satışı (sivil helikopterler, sivil uçak); - sivil havacılık donanımı onarım aletleri (helikopter onarımı, uçak onarımı)- yer malzemeleri tedariği (merdiven, el arabası, standlar) Havacılık yedek parça satışı. Havacılık ekipmanı için yedek parçalar. Helikopter, uçak için parçalar.

 3. SAFRAN

  Fransa

  SAFRAN, yılında kurulan ve Uçak motorları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Havacılık - ekipmanlar, Havacılık - ekipmanlar, Havacılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris Cedex 15, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PIPISTREL D.O.O.

  Slovenya

  PIPISTREL D.O.O., yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Uçak motorları, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Uçak motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ajdovščina, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 5. LOMA AIR

  Belçika

  LOMA AIR, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Uçak motorları, Uçak motorları, aeronotik için malzemeler, uçaklar için aksesuarlar, havacılık cihazlarına yönelik bakım ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heist Op Den Berg, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. JETSET AIRMOTIVE, INC.

  Amerika Birleşik Devletleri

  JETSET AIRMOTIVE, INC., yılında kurulan ve Uçak motorları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hialeah, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 2. MB ELECTRONIC AG

  Almanya

  MB ELECTRONIC AG, yılında kurulan ve Uluslararası taşıma acentaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Uçak motorları, Büyük ev gereçleri için parça ve kısımlar, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Uçak motorları, Büyük ev gereçleri için parça ve kısımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DS-AIR SERVICE GMBH

  Almanya

  DS-AIR SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Hava alanları ekipmanları, Havacılık elektronik ekipmanı, Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Hava alanları ekipmanları, Havacılık elektronik ekipmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremerhaven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PORTA AIR SERVICE GMBH & CO KG

  Almanya

  PORTA AIR SERVICE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Hava alanları ekipmanları, Havacılık elektronik ekipmanı, Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Hava alanları ekipmanları, Havacılık elektronik ekipmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porta Westfalica, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ACG AIR-CRAFT GMBH

  Almanya

  ACG AIR-CRAFT GMBH, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Hava alanları ekipmanları, Havacılık elektronik ekipmanı, Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Hava alanları ekipmanları, Havacılık elektronik ekipmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Allendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. EADS DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  EADS DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Uçak motorları, Uçak motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ottobrunn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ASAP LOGISTIC SOLUTIONS

  Amerika Birleşik Devletleri

  ASAP LOGISTIC SOLUTIONS, yılında kurulan ve Uçak motorları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Pittsburgh, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 1. ROMAN WELLER

  Almanya

  ROMAN WELLER, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Havacılık elektronik ekipmanı, Hava yolu firmaları, Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Havacılık elektronik ekipmanı, Hava yolu firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bibersfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EUROPAVIA (SUISSE) SA HOLDING

  İsviçre

  EUROPAVIA (SUISSE) SA HOLDING, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Uçak motorları, Hava yolu firmaları, Helikopter kiralama-yolcu taşımacılığı, Hava taşımacılığı hizmetleri, Uçak motorları, Hava yolu firmaları, Helikopter kiralama-yolcu taşımacılığı, Hava taşımacılığı hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bern, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. SCHAFFRAN PROPELLER + SERVICE GMBH

  Almanya

  SCHAFFRAN PROPELLER + SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Uçak motorları, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Uçak motorları, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BEECHCRAFT BERLIN AVIATION GMBH

  Almanya

  BEECHCRAFT BERLIN AVIATION GMBH, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Hava alanları ekipmanları, Havacılık elektronik ekipmanı, Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Hava alanları ekipmanları, Havacılık elektronik ekipmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schönefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MIRA GROUP

  Mısır

  MIRA GROUP, yılında kurulan ve Uçak motorları sektöründe faaliyet gösteren bir. Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, aeronotik motorlar, aeronotik motorlar ve bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cairo, Mısır 'de bulunmaktadır.

 6. FLUGZEUGSERVICE VON ROTZ AG

  İsviçre

  FLUGZEUGSERVICE VON ROTZ AG, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım, Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Ragaz, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. AOQI HIGH-QUALITY MODEL & TOY CO,.LTD

  Çin

  AOQI HIGH-QUALITY MODEL & TOY CO,.LTD, yılında kurulan ve Uçak motorları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Humen Town, Dongguan City, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. SWISS AVIATION SERVICES AG

  İsviçre

  SWISS AVIATION SERVICES AG, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Havacılık - ekipmanlar, Havacılık elektronik ekipmanı, Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Havacılık - ekipmanlar, Havacılık elektronik ekipmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volketswil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. GOMOLZIG FLUGZEUGWARTUNG BREITSCHEID

  Almanya

  GOMOLZIG FLUGZEUGWARTUNG BREITSCHEID, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Hava alanları ekipmanları, Gemiler - Onarım ve bakım, Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Hava alanları ekipmanları, Gemiler - Onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Breitscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HB-FLUGTECHNIK GESMBH

  Avusturya

  HB-FLUGTECHNIK GESMBH, yılında kurulan ve Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Hava alanları ekipmanları, Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Hava alanları ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haid, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. BERNRADER MEßTECHNIK GMBH

  Almanya

  BERNRADER MEßTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Gemiler, iç tasarım/mobilyacılık - İç Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Tütünler, Komünikasyon, Uçak motorları, Tütünler, Komünikasyon, Uçak motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Germering, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. UL - FLUGZEUGBAU QUANDER

  Almanya

  UL - FLUGZEUGBAU QUANDER, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Havacılık elektronik ekipmanı, Endüstriyel ekipmanların kiralanması, Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Havacılık elektronik ekipmanı, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Petershagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KÜRZI AVIONICS AG

  İsviçre

  KÜRZI AVIONICS AG, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Depolar ve gümrük depoları, Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Depolar ve gümrük depoları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lommis, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. GROB AEROSPACE GMBH

  Almanya

  GROB AEROSPACE GMBH, yılında kurulan ve Uçak motorları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tussenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. INTELISANO AVIATION GMBH & CO. KG

  Almanya

  INTELISANO AVIATION GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Oto aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Havacılık - ekipmanlar, Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, Uçak motorları, Havacılık ekipmanları üreticileri, Havacılık - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oftersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GOODRICH ROSEMOUNT AEROSPACE GMBH

  Almanya

  GOODRICH ROSEMOUNT AEROSPACE GMBH, yılında kurulan ve Uçak motorları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Havacılık elektronik ekipmanı, Havacılık elektronik ekipmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Planegg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ROTAX-SHOP.COM

  Endonezya

  ROTAX-SHOP.COM, yılında kurulan ve Uçak motorları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. aeronotik motorlar, Motorbotlar - Motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jakarta, Endonezya 'de bulunmaktadır.

 10. ALOIS KERN MASCHINENBAU

  Almanya

  ALOIS KERN MASCHINENBAU, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Uçak motorları, Türbinler, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Uçak motorları, Türbinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beutelsbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz