• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • uzay ve havacılıkla ilgili yapılar

Sonuçlar

Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar - Ithalat/Ihracat

 1. COSMEC

  İtalya

  Verified by europages badge

  COSMEC, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, frezeleme, hassas tornalama işlemleri, Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, dijital kontrolü tornalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veruno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MICROMECA

  Fransa

  2010 yılında kurulmuş olan MICROMECA şirketi Orta Pireneler bölgesinde Aveyron'da faaliyet göstermektedir. MICROMECA, aeronotik endüstrisine parça üreten bir yan sanayi şirketidir. Böylece şirket aeronotik endüstrisine yönelik hassas parçaların üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Şirket, küçük ve orta seri endüstriyel mekanik parçaların hassas işlenmesi, tornalanması, frezelenmesi işlemlerini gerçekleştirmektedir. MICROMECA, 100 adete kadar parça üretimi yapmaktadır. İşlenen malzemeler aeronotik endüstrisinin gerektirdiği kalite ve standartlarda alüminyum, titan ve paslanmaz çeliktir. Şirketin temel gücü edinmiş olduğu bilgi birikimi ve güvenilirliğidir. Gerçekleştirdiği ürünlerin kalitesinin mükemmelliğinin en temel göstergesi MICROMECA'nın aeronotik endüstrisine parça üretenlerin oluşturduğu Mécanique Valley ağının bir üyesi olmasıdır. Müşterileri temel olarak Orta Pireneler bölgesinde yer alan ve bölgenin önemli aeronotik endüstrisi şirketleridir. MICROMECA ayrıca ülke dışındaki müşterilere yönelik olarak da parça üretimi yapmaktadır.

 3. INESPASA

  İspanya

  Alt parça grupları takımları tasarım, imalat ve montajı ve parça işleme. Uçaklar için parça tasarlıyor ve üretiyoruz. Havacılıkta uzman şirket. Alt parça grupları takımlarının TASARIMI, İMALAT VE MONTAJI. Parça işleme ve imalat işleri. Havacılık sektörü için parça tasarımı ve imalatı. Alt parça grupları takımlarının tasarım, imalat ve montajı.

 4. TRATERCOM

  İspanya

  Havacılık sanayi için termik işlemler. Çeşitli süreçler ve programlar için özellikle de her türlü malzemenin hafif alaşımları için AIRBUS, BOEING ve EADS-CASA için sertifikalar.

 5. HELICÓPTEROS SANITARIOS

  İspanya

  Dakikalar içinde çözümler. Günde 24 saat, yılda 365 gün hizmet. Sadece aramanız yeterlidir

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AIR SUPPORT

  Fransa

  AIR SUPPORT, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. havacılık cihazlarına yönelik bakım ürünleri, uzay sanayisi parçaları tasarımı, İç döşemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pujaudran, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. INEGI - INSTITUTO DE CIÊNCIA E INOVAÇÃO EM ENGENHARIA MECÂNICA E ENGENHARIA INDUSTRIAL

  Portekiz

  INEGI - INSTITUTO DE CIÊNCIA E INOVAÇÃO EM ENGENHARIA MECÂNICA E ENGENHARIA INDUSTRIAL, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Porto, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. AERA TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  AERA TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NUMFLO

  Belçika

  NUMFLO, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir. yazılım geliştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mons, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. FERCHAU AVIATION

  Fransa

  FERCHAU AVIATION, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Havacılık - ekipmanlar, hava sahası, hava kuvvetleri mühendisliği, Havacılık - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toulouse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SAFE TENSIONING SYSTEM

  Belçika

  SAFE TENSIONING SYSTEM, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir. mekanik parçalar, jimnastik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wavre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MAKA SYSTEMS GMBH

  Almanya

  MAKA SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, Büyük tur arabaları, Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, Büyük tur arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nersingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SUPRAERO

  Fransa

  SUPRAERO, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yüksek frekans örgüleri, Özel vida, o ring sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bondoufle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CENAERO

  Belçika

  CENAERO, yılında kurulan ve Ürün ve malzemelerin testi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gosselies, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. PIPISTREL D.O.O.

  Slovenya

  PIPISTREL D.O.O., yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Uçak motorları, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Uçak motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ajdovščina, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. AKKA TECHNOLOGIES SE

  Fransa

  AKKA TECHNOLOGIES SE, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hava kuvvetleri mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. GENTILIN - NEXTEAM GROUP

  Fransa

  GENTILIN - NEXTEAM GROUP, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. geri dönüşümlü tinerler, mekanik parça üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Launaguet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SAFRAN AERO BOOSTERS

  Belçika

  SAFRAN AERO BOOSTERS, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aeronotik motorlar, aeronotik taşıtlar için aksesuar ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milmort, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. LIEBHERR - AEROSPACE TOULOUSE SAS

  Fransa

  LIEBHERR - AEROSPACE TOULOUSE SAS, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. basınçlandırma tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toulouse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. EXAMECA SA

  Fransa

  EXAMECA SA, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hassas mekanik atölyesi, Mekanik kaynak, özel aletlerin üretimi, Uzay ve havacılık sanayii sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Serres Castet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PALLADIAM

  Fransa

  PALLADIAM, yılında kurulan ve Endüstriyel danışmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel mühendislik danışmanları, Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, Endüstriyel mühendislik danışmanları, Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, uv vernikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colomiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. STE FABRICATION INDUSTRIELLE DE BENAC

  Fransa

  STE FABRICATION INDUSTRIELLE DE BENAC, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı hafif alaşımlar, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Mekanik kaynak, Isıya dayanıklı hafif alaşımlar, Yüzey işleme - Çelik ve metaller, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Benac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DIAMOND AIRCRAFT INDUSTRIES

  Avusturya

  DIAMOND AIRCRAFT INDUSTRIES, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. uçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wr. Neustadt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. SHIN SEUNG PRECISION INDUSTRY LTD.

  Güney Kore

  SHIN SEUNG PRECISION INDUSTRY LTD., yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Musluklar ve valfler, Musluklar ve valfler, hava sahası, helikopterler, solenoid valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Changwon, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 5. BJ ASSOCIATES LTD

  Birleşik Krallık

  BJ ASSOCIATES LTD, yılında kurulan ve Alet ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, Metal kesme makine aletleri, metal frezeleme, Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, Metal kesme makine aletleri, tungsten karbürlü aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Southampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. PEGARD PRODUCTICS

  Belçika

  PEGARD PRODUCTICS, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal işi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andenne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. FIGEAC AERO

  Fransa

  FIGEAC AERO, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. uzay sanayisi parçaları tasarımı, Uçak parçası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Figeac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SONACA AIRCRAFT

  Belçika

  SONACA AIRCRAFT, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. uçak tasarımı, Havacılık - yapım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gosselies, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. C3 TECHNOLOGIES

  Fransa

  C3 TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. karma malzemeler, uv vernikler, Havacılık - yapım, uzay sanayisi parçaları tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Périgny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. ARTS SOLUTIONS

  Almanya

  ARTS SOLUTIONS, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

993 Şirketler