• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yünlü örme ürünler - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Yünlü örme ürünler - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. WAGNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WAGNER GMBH, yılında kurulan ve Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Geretsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MARTIN GROUP SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  MARTIN GROUP SRL, yılında kurulan ve Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kumaş kaplama işlemleri makina ve ekipmanları, kumaşların birleştirilmesi için makina ve ekipmanlar, tekstil ürünleri için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montespertoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Belçika

  Verified by europages badge

  GRAPHIC INVEST & CONSULT, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Baskı matbaaları, Ofset baskı makineleri, Baskı ve ciltleme - Levazım/Gereçler, Baskı gereçleri, Ciltçilik gereçleri, Serigrafi - Levazım, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontillas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SARL SCANPLAN

  Fransa

  Aşağıdaki sektörler için endüstriyel floklama makineleri ve malzemesi imalatçısı : otomotiv, tekstil, havacılık, dekorasyon, paketleme, metalurji, dekorasyon, kauçuk, çeşitli eşyalar, eldivenler, kumaşlar. Pnömatik, elektrostatik, sürekli, tekrarlamalı, manuel, otomatik floklama makineleri. 3D floklama makineleri. SCANPLAN endüstri sektörlerine etüt ve mühendislik bürosu hizmetleri sunmaktadır. Floklama makinesi etütleri ve yapımları.

 5. BALTA GROUP

  Belçika

  BALTA GROUP, yılında kurulan ve Kilimler ve halılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Tamamlanmış dokumalar, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Zemin kapama, endüstriyel reçine kaplama, Tamamlanmış dokumalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Baafs-Vijve, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COMHAIRE INTERNATIONAL

  Belçika

  COMHAIRE INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Tekstil kesme makineleri, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Tekstil kesme makineleri, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, tekstil elyaflarının işlenmesi ve hazır hale getirilmesi için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ENTEMA LTD STI.

  Türkiye

  ENTEMA LTD STI., yılında kurulan ve Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tekirdag, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. STORK PRINTS AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  STORK PRINTS AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langkampfen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. KARL MAYER TEXTILE MACHINERY LIMITED

  Birleşik Krallık

  KARL MAYER TEXTILE MACHINERY LIMITED, yılında kurulan ve Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loughborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. WALTER SCHULZE GMBH

  Almanya

  WALTER SCHULZE GMBH, yılında kurulan ve Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SEMI-STAAL A/S

  Danimarka

  SEMI-STAAL A/S, yılında kurulan ve Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Helsingoer, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. QINGDAO LION MACHINERY CO., LTD.

  Çin

  QINGDAO LION MACHINERY CO., LTD., yılında kurulan ve Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. NEUMAG SAURER AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  NEUMAG SAURER AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leonding, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. NIT ORME TEKSTIL SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  NIT ORME TEKSTIL SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. EMIL BRÖLL GMBH & CO

  Avusturya

  EMIL BRÖLL GMBH & CO, yılında kurulan ve Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Dornbirn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. BRUNE & CO. TEXTILPFLEGEMASCHINEN GMBH

  Almanya

  BRUNE & CO. TEXTILPFLEGEMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RENTOTEKS OÜ

  Estonya

 6. AUGUST HABERMANN GMBH

  Almanya

 7. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  İspanya

  Verified by europages badge

  COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, endüstriyel dokuma makineleri ve aksesuarları, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esparreguera-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. TIXEL

  Fransa

  TIXEL, yılında kurulan ve Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yünlü örme ürünler, Nakış işlemeler, Baskı, Kumaş üzerine serigrafi, Yünlü örme ürünler, Nakış işlemeler, Baskı, Kumaş üzerine serigrafi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montaigu Vendée, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MAAG FLOCKMASCHINEN GMBH

  Almanya

  MAAG FLOCKMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yünlü örme ürünler, minder kabartma makinaları, dokuma kabartma makina ve ekipmanları, Yünlü örme ürünler, tekstil ürünleri kadifeleştirme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kusterdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TRIBU DE PARIS

  Fransa

  TRIBU DE PARIS, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı dokumalar, Yünlü örme ürünler, ölçüye göre elbise, broderiler, Baskı dokumalar, Yünlü örme ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ivry Sur Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. NOWOTECMA GMBH

  Avusturya

  NOWOTECMA GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuhofen An Der Krems, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. HATTORFER KAMMGARNSPINNEREIEN GMBH

  Almanya

  HATTORFER KAMMGARNSPINNEREIEN GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wagenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ING.-BÜRO CLASSEN & PARTNER

  Almanya

  ING.-BÜRO CLASSEN & PARTNER, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dülmen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. AVA-CENTER DUELMEN

  Almanya

  AVA-CENTER DUELMEN, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dülmen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TEXTIMA EXPORT IMPORT GMBH

  Almanya

  TEXTIMA EXPORT IMPORT GMBH, yılında kurulan ve Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Oto aksesuarları, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Oto aksesuarları, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. UGOLINI S.R.L.

  İtalya

  UGOLINI S.R.L., yılında kurulan ve Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kurutma makina ve ekipmanları, kuru temizleme otomasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH

  Almanya

  BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nettetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BERTOLINI S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz