• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yağ ve gaz araştırma hizmetleri

Sonuçlar

Yağ ve gaz araştırma hizmetleri - Ithalat/Ihracat

 1. PETROLEUM DEVELOPMENT CONSULTANTS

  Birleşik Krallık

  PETROLEUM DEVELOPMENT CONSULTANTS, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. uzmanlar için sigorta, sıvı doğal gaz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. IKPALAND ENTERPRISES

  Birleşik Krallık

  IKPALAND ENTERPRISES, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. PROTOIL TANK FARM

  Antigua and Barbuda

  PROTOIL TANK FARM, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, St. John's, Antigua and Barbuda 'de bulunmaktadır.

 4. IBERGASÓLEOS S.L

  İspanya

  IBERGASÓLEOS S.L, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Badajoz, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED

  Birleşik Krallık

  JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED, yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Uluslararası ticaret danışmanları, Ticaret borsaları, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Uluslararası ticaret danışmanları, Ticaret borsaları, Dizel yakıt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FLUID CONTROL OOD

  Bulgaristan

  FLUID CONTROL OOD, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kapasite ve akış ölçüm ve ayarlama aygıt ve cihazları, Kapasite ve akış ölçüm ve ayarlama aygıt ve cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. ACCORD ENERGY SOLUTIONS LTD

  Birleşik Krallık

  ACCORD ENERGY SOLUTIONS LTD, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Aberdeen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. SAND MONITORING SERVICES LTD

  Birleşik Krallık

  SAND MONITORING SERVICES LTD, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Aberdeen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. ADVENT SERVICES

  Almanya

  ADVENT SERVICES, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dissen A.tw, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD

  Hindistan

  SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Faridabad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 1. PETRO GLOBE OIL SERVICES

  Malta

  PETRO GLOBE OIL SERVICES, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Metalik yüzeylerin kimyasal ve termik işleme tabi tutulması - Makineler, Petrol - petrol yakıtları dağıtımı, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birkirkara, Malta 'de bulunmaktadır.

 2. LINE X LEVANTE

  İspanya

  LINE X LEVANTE, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. elektrikli sistemler, Erozyon koruma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcora, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ES "HIL NYSHANY"

  Türkmenistan

  ES "HIL NYSHANY", yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ticari işletmeler için ticaret odası hizmetleri ve idari hizmetler, işçilik hizmetleri, yenilenebilir enerji kaynakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ashgabat, Türkmenistan 'de bulunmaktadır.

 2. T.A.H TRADING LIMITED

  Birleşik Krallık

  T.A.H TRADING LIMITED, yılında kurulan ve Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reading, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. PWENT KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Macaristan

  PWENT KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT., yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yangın söndürücüler, Yangın söndürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Csongrád, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 4. JEBENS PETROLEUM ENGINEERING

  Amerika Birleşik Devletleri

  JEBENS PETROLEUM ENGINEERING, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Minot, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. GOLD MARK EST

  Yemen

  GOLD MARK EST, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. manyetik alanla su arıtma tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sanaa, Yemen 'de bulunmaktadır.

 6. FAYENCIT ÖLBINDEMITTEL

  Almanya

  FAYENCIT ÖLBINDEMITTEL, yılında kurulan ve Yağların kazanımı ve geri dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, yüzeye çıkan yağ emicileri, aglomeratörler, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porta Westfalica, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CRIMSON OIL TOOLS PVT. LTD.

  Hindistan

  CRIMSON OIL TOOLS PVT. LTD., yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol kuyusu iç kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faridabad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 8. LUXPIPETECH

  Lüksemburg

  LUXPIPETECH, yılında kurulan ve Endüstriyel borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Petrol boru hatları ve gaz boru hatları - Sistemler, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Metal işi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esch Sur Alzette, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. LLC VIP DIESEL

  Kanada

  LLC VIP DIESEL, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. tarımsal fuel-oil sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novgorod, Kanada 'de bulunmaktadır.

 2. THE ARTUNIS GROUP

  Kanada

  THE ARTUNIS GROUP, yılında kurulan ve Firmalara danışmanlık hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, diş iğneleri, Profesyonel danışma hizmetleri, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, firma organizasyon önerileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ottawa, Kanada 'de bulunmaktadır.

 3. SWEDPARTS HAMBURG

  Almanya

  SWEDPARTS HAMBURG, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Gaz ve petrol işleme, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Gaz ve petrol işleme, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VERMILION REP SAS

  Fransa

  VERMILION REP SAS, yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Petrol - petrol yakıtları dağıtımı, petrokimya ürünleri, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parentis En Born, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PBG SP. Z O.O.

  Polanya

  PBG SP. Z O.O., yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. jeofonlar, Jeoloji - Çalışmalar ve araştırmalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. PSI

  Tunus

  PSI, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sfax, Tunus 'de bulunmaktadır.

 7. IME CONTROL DE FLUIDOS, SA DE CV

  Meksika

  IME CONTROL DE FLUIDOS, SA DE CV, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Villahermosa, Tabasco, Meksika 'de bulunmaktadır.

 8. AIR ENERGI

  Birleşik Krallık

  AIR ENERGI, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. işe alma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moscow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. SHENGLI OIL FIELD RUITE MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD.

  Çin

  SHENGLI OIL FIELD RUITE MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD., yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dongying, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. TERMAGAS

  İspanya

  TERMAGAS, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Gaz ve petrol işleme, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Bütan, Propan, Gaz ve petrol işleme, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Bütan, Propan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ZARAGOZA, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yağ ve gaz araştırma hizmetleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

204 Şirketler