• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yakıt hücreleri

Sonuçlar

Yakıt hücreleri - Ithalat/Ihracat

 1. HIAT GGMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kısa adı HIAT gGmbH olan Hydrogen and Informatics Institute of Applied Technologies, ( Uygulamalı Teknolojiler Hidrojen ve Bilişim Enstitüsü) 2002 yılının Ağustos ayında kurulmuştur. Küçük işletmeler ve endüstri ile birlikte, yakıt hücreleri ve hidrojen teknolojisi alanında yenilikçi ürünlerin geliştirilmesi ve optimizasyonu için bilimsel bir temel oluşturmaktayız. HIAT firma ve sektör bağımsızdır ve kendi ürünlerinin pazarlama ve satışının yanı sıra gerek kamusal alanda gerekse de sanayi alanındaki sözleşmelerle başlatılmış olan araştırma projelerindeki güncel ve geleceğe yönelik konularda araştırma, geliştirme ve teknoloji transferi yapar. Yeni merkez, Schwerin'deki Araştırma ve Teknoloji Parkı'nın bulunduğu bölgede bulunmaktadır. HIAT hidrojen ve yakıt hücresi teknolojisi alanındaki konumunu daha da ileri götürmeyi hedeflemektedir. Özellikle, yakıt hücreleri için çekirdek bileşenlerin geliştirilmesi ve elektroliz hücreleri alanlarında güçlü bir talep ve olumlu piyasa pozisyonları mevcuttur.

 2. RTM RESOURCES + TECHNOLOGIES - MANAGEMENT DR. HEINRICH KLEFENZ E. K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  RTM, enerji ve element verimli sürdürülebilir çözümler olarak kimya, biyoteknoloji, enerji, malzeme endüstrileri için teknolojiler, mühendislik, proses mühendisliği, reaktörler sunmaktadır.

 3. ATTOPHOTONICS BIOSCIENCES GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  RHP Attophotonics nano, sensör ve yüzey teknolojisinde benzersizdir! İç ve dış mekan uygulamaları için özelleştirilmiş boyalar ve kaplamalar geliştiren üretim ve Ar-Ge ortağınızız. RHP Attophotonics ayrıca korona yüzey işlemleri ve çok çeşitli kaplama ve yüzey karakterizasyon testleri de gerçekleştirmektedir. Akıllı ve biyonik olarak zeki yüzeyler, kendi kendini temizleme, antibakteriyel etki, buzlanmayı önleme veya süperoleofobiklik gibi yenilikçi işlevlere sahip oldukları anlamına gelir. Odak noktalarından biri korozyon koruması ve krom içermeyen sistemler için yeni stratejilerdir. Özelleştirilmiş nano yapılı kaplamalar, 3D-üretimli ürünlerin sonradan işlenmesi ve işlevselleştirilmesi de dahil olmak üzere muazzam bir uygulama alanı açmaktadır.

 4. H2 CORE SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  H2 CORE SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Yakıt hücreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Güneş enerjisi, hidrojen, Yenilenebilir enerjiler, formasyon, rüzgar enerjisi, Güneş enerjisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heide, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MASTERFLEX SE

  Almanya

  Masterflex Şirketler Grubu'na hoş geldiniz! Masterflex Grubu olarak, örn. sanayi, altyapı ve tıp teknolojisinin yanı sıra üretim ve işleme sanayisi alanlarında da kullanılan yüksek kaliteli hidrolik hortumlar, bağlantı sistemleri ve şekilli parçaların geliştirme, üretim ve işlenmesinde önde gelen, uluslararası uzman kuruluşlardan biriyiz. Yüksek teknoloji ürünü hortumlarımız, özellikle çeşitli maddelerin iletim ve emilmesinde kullanılmaktadır. Örneğin poliüretan (PUR), başka özel malzemeler ve teknik olarak zorlu şartlara dayanıklı çeşitli malzemelerin kombinasyonları sayesinde en değişik uygulamaların gereksinimleri karşılanabilmektedir. Sıcaklığa dayanım, antistatik özellikler, geç alev alma veya mikrobik direnç olası kullanım karakteristiklerinden sadece bazılarıdır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GASKATEL

  Almanya

  Gaskatel GmbH - Elektrokimya uzmanlarınız. Gaskatel GmbH, Kassel Üniversitesi Fizik Bölümü'ndeki Prof. Winsel'in çalışma grubu üyeleri tarafından 1997 yılında kurulmuştur. Bu tarihten bu yana fizikçi, kimyacı, mühendis ve laboratuvar teknisyenlerinden oluşan ekip şu ürünlerin geliştirilmesi, üretimi, pazarlama ve satışı için çalışmaktadır: Çeşitli uygulamalar için BiPlex gaz difüzyon elektrotları, HydroFlex pratik hidrojen referans elektrotları, zor ölçüm ortamları için pHydrunio pH kombinasyon elektrotları, PTFE'den (teflon) mamul SiRef gümüş - gümüş klorid referans elektrotları, kurşunlu akülerde sülfürik asit yoğunluğunu ölçmek için SOC şarj seviye sensörleri ve laboratuvar ortamında elektrokimyasal yarıgöze ölçümleri için FlexCell ölçüm hücresi. Gaskatel o dönemden beri yakıt hücreleri & elektrolizörler, geliştirme projeleri ve elektrokimyasal ölçümler örn. korozyon konularında uzman iş ortağınızdır.

 2. TROPICAL SA

  Yunanistan

  TROPICAL SA, yılında kurulan ve Yakıt hücreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrojen jeneratörleri, Hidrojen - enerji amaçlı kullanımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 3. RUBRÖDER INTERNATIONAL TRADING GMBH

  Almanya

  RUBRÖDER INTERNATIONAL TRADING GMBH, yılında kurulan ve Yakıt hücreleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MSR-INNOVATIONS GMBH

  Almanya

  MSR-INNOVATIONS GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel danışmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yakıt hücreleri, hidrojen, Yakıt hücreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kulmbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MITEM

  Fransa

  MITEM, yılında kurulan ve Yakıt hücreleri sektöründe faaliyet gösteren bir. LED diyotları, Akümülatörler, bataryalar ve piller, otomatizmler, komütatörler, LED diyotları, Akümülatörler, bataryalar ve piller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boulogne Billancourt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. HINICIO

  Belçika

  HINICIO, yılında kurulan ve Çevre denetlemesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yakıt hücreleri, enerji sektörü kurulu, Enerji idaresi diyagnostikleri, Yakıt hücreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SIQENS GMBH

  Almanya

  SIQENS GMBH, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yakıt hücreleri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Yakıt hücreleri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AIXCELLSYS GMBH

  Almanya

  AIXCELLSYS GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yakıt hücreleri, Kontrol ve ayar cihazları, Test ekipmanları, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yakıt hücreleri, Kontrol ve ayar cihazları, Test ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herzogenrath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BUSCH VACUUM SOLUTIONS

  Almanya

  BUSCH VACUUM SOLUTIONS, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yakıt hücreleri, bloverler, metalürji, Vakum pompaları, Yakıt hücreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maulburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FERRARI COMBUSTIBILI S.R.L.

  İtalya

  FERRARI COMBUSTIBILI S.R.L., yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Yakıt hücreleri, ev kullanımına yönelik gaz, kereste, Yakıt hücreleri, ısı pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Missaglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. VDMA AG BRENNSTOFFZELLEN

  Almanya

  VDMA AG BRENNSTOFFZELLEN, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yakıt hücreleri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Yakıt hücreleri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PRAGMA INDUSTRIES

  Fransa

  PRAGMA INDUSTRIES, yılında kurulan ve Akümülatörler, bataryalar ve piller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yakıt hücreleri, Yakıt hücreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biarritz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. PROTON MOTOR FUEL CELL GMBH

  Almanya

  PROTON MOTOR FUEL CELL GMBH, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yakıt hücreleri, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Yakıt hücreleri, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. P21 GMBH

  Almanya

  P21 GMBH, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yakıt hücreleri, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Yakıt hücreleri, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SIEGEL SCHLEIMER INGENIEURS-CONSEILS

  Lüksemburg

  SIEGEL SCHLEIMER INGENIEURS-CONSEILS, yılında kurulan ve Endüstriyel mühendislik danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yakıt hücreleri, enerji performansı, Yakıt hücreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belvaux, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. IDOMOK KFT

  Macaristan

  IDOMOK KFT, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yakıt hücreleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Yakıt hücreleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. ENYSYSTEMS GMBH

  Almanya

  ENYSYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yakıt hücreleri, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Yakıt hücreleri, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heilbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. THESIX TECHNOLOGY SOLUTIONS CORP

  Kanada

  THESIX TECHNOLOGY SOLUTIONS CORP, yılında kurulan ve Yakıt hücreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Scarborough, Kanada 'de bulunmaktadır.

 4. H-TEC WASSERSTOFF-ENERGIE-SYSTEME GMBH

  Almanya

  H-TEC WASSERSTOFF-ENERGIE-SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yakıt hücreleri, Yakıt hücreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EBZ ENTWICKLUNGS- UND VERTRIEBSGESELLSCHAFT BRENNSTOFFZELLE MBH

  Almanya

  EBZ ENTWICKLUNGS- UND VERTRIEBSGESELLSCHAFT BRENNSTOFFZELLE MBH, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yakıt hücreleri, Yakıt hücreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SGL TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  SGL TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yakıt hücreleri, Yakıt hücreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meitingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. RICHARD + REINHOLD SACHS GMBH

  Almanya

  RICHARD + REINHOLD SACHS GMBH, yılında kurulan ve Yakıt hücreleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler, Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostfildern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HELIOCENTRIS ENERGIESYSTEME GMBH

  Almanya

  HELIOCENTRIS ENERGIESYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yakıt hücreleri, Yakıt hücreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. BALTICFUELCELLS GMBH

  Almanya

  BALTICFUELCELLS GMBH, yılında kurulan ve Yakıt hücreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwerin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. EKOSINERJI ELEKTRIK SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye

  EKOSINERJI ELEKTRIK SANAYI VE TICARET A S, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yakıt hücreleri, Yakıt hücreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz