• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yapı bina endüstrisi için dövülmüş demir

Sonuçlar

Yapı bina endüstrisi için dövülmüş demir - Ithalat/Ihracat

 1. ROBERS LEUCHTEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Südlohn şehrindeki aile şirketimizde 1964 yılından bu yana aydınlatma armatürleri ve kalitesi yüksek ferforje parçalar üretilmektedir. ROBERS markası gelenek, sürdürülebilirlik ve zamansız bir tasarım anlamına gelir. Aydınlatma armatürleri ve ferforje parçalar şirketimizde geliştirilir ve her parça benzersiz ve müşterilerimizin kişisel isteklerine cevap verebilecek şekilde elde imal edilir. Sadece kalitesi yüksek malzeme ve hammaddeler kullanırız. Tüm cam parçalar, Almanya, İtalya ve Hawaii'deki cam ustaları tarafından bizim için üflenerek imal edilir.

 2. WBCP-BUILD WORLD BUSINESS CONECTION POWER BUILD

  Portekiz

  Verified by europages badge

  WBCP-BUILD WORLD BUSINESS CONECTION POWER BUILD, yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bina inşaatı, inşaat mühendisliği, termik güneş panelleri, çatı onarımı, bina – yenileme, binaların su yalıtımı, binalar için su yalıtım malzemeleri, iç mimar, elektrik tesisatı tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. FER & NOX

  Belçika

  Verified by europages badge

  FER & NOX, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Hafif metal yapılar, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Hafif metal yapılar, Parmaklıklar ve giriş kapıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Evere, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. FERRETERÍA ACENTEJO

  İspanya

  Yapı iskeleleri, hırdavat, bina ve sahneye yönelik kiralık makineler konusunda uzmanlamıştır. İnşaat makineleri kiralama hizmeti.

 5. MANUFACTURAS MAESTRO S.A.

  İspanya

  MANUFACTURAS MAESTRO S.A., yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SUMINISTROS INDUSTRIALES NEBREDA

  İspanya

  SUMINISTROS INDUSTRIALES NEBREDA, yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel aletler, endüstriyel gereçler, toptan hırdavat, makinalar-aletler, Endüstriyel aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Miranda De Ebro, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALDACO AVANCE 2022 S.L.

  İspanya

  ALDACO AVANCE 2022 S.L., yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, hırdavat, işyerinde hijyen ve güvenlik, endüstriyel gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gijon, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. METALGROUP

  Belçika

  METALGROUP, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallere kaynak yapılması, metal kesme, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallere kaynak yapılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marcinelle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SUMINISTROS INDUSTRIALES GARRO S.L.

  İspanya

  SUMINISTROS INDUSTRIALES GARRO S.L., yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. donanım, hırdavat ve el aletleri sektöründe ticari temsilcilik ve acente servisleri, hırdavat ve el aletleri sektörleri, toptan hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torrejón De La Calzada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. SIB VASCART DELAMARE

  Fransa

  SIB VASCART DELAMARE, yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pencere üreticileri, Veranda, alüminyum, kapı ve pencereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dieppe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ALFAMETAL

  Belçika

  ALFAMETAL, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, metal konstrüksiyon çelikleri, Paslanmaz çelik inşaat, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mont-De-Lenclus, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. G.C.P. LAVORAZIONI IN FERRO SNC DI BONORI PATRICH, CHRISTIAN & C.

  İtalya

  G.C.P. LAVORAZIONI IN FERRO SNC DI BONORI PATRICH, CHRISTIAN & C., yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik kapı, tırabzan, korkuluklar, demir korkuluk, tahta perdeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cadelbosco Di Sopra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TERMINACIONES PARA CHIMENEAS

  İspanya

  TERMINACIONES PARA CHIMENEAS, yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Galar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. TAQUIN

  Belçika

  TAQUIN, yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal merdivenler, Metal ızgaralar, Metal merdivenler, metal iskelet, metal kapılar, Metal ızgaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terte, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ENCO SP. Z O.O.

  Polanya

  ENCO SP. Z O.O., yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. konut inşaatı için plastiklerin uygulanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rybnik, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. SARL DUVERGT

  Fransa

  SARL DUVERGT, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ribérac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SC UNIC ROTAREX SRL

  Romanya

  SC UNIC ROTAREX SRL, yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Crainimat, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. JEREMIE HYNDERICK

  Belçika

  JEREMIE HYNDERICK, yılında kurulan ve Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Trabzan/Korkuluk ve çitler, merdivenler, ferforje, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Trabzan/Korkuluk ve çitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grand Leez, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. COMERÇ TURRÓ, S.A.

  İspanya

  COMERÇ TURRÓ, S.A., yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Salt, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. HERRAJES DEL PONIENTE S.L.

  İspanya

  HERRAJES DEL PONIENTE S.L., yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. endüstriyel gereçler, hırdavat, alüminyum, yangın çıkışları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, El Ejido, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. HEYMANS TECHNOLOGY

  Belçika

  HEYMANS TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, çiçek yetiştiriciliği bahçecilik için seralar, su arıtma tesisi üreticileri, metal frezeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anderlecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. INDOOSTRIAL

  İspanya

  INDOOSTRIAL, yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. hırdavat, hırdavat ve el aletleri sektörleri, donanım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abrera, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. FERRETERÍA INDUSTRIAL NEVADA

  İspanya

  FERRETERÍA INDUSTRIAL NEVADA, yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir. endüstriyel gereçler, hırdavat, hırdavat ve el aletleri sektörleri, kesme aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peligros - Granada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. DP

  Belçika

  DP, yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Harze, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. JOSE SANTIAGO VARGAS SA

  İspanya

  JOSE SANTIAGO VARGAS SA, yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. mutfak aksesuarları, anahtarlar (açma/kapama) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lucena, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. FTE FABRICATION TÔLERIE ÉLECTRICITÉ

  Belçika

  FTE FABRICATION TÔLERIE ÉLECTRICITÉ, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı hassas ürünler, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Acil durum merdivenleri, Isıya dayanıklı hassas ürünler, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, control cabinets - electricity, Acil durum merdivenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Namur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. FERRETERÍA IMPERIAL S.L.

  İspanya

  FERRETERÍA IMPERIAL S.L., yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Endüstri/Sanayi - Hırdavat, ev ısıtma ekipmanı, CE işaretli kazaya karşı önleyici ÜRÜNLER, Aşındırıcılar  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toledo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. METALEX SZYMA SP. Z O. O.

  Polanya

  METALEX SZYMA SP. Z O. O., yılında kurulan ve Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, nalbantlık, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, metal kilitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Komprachcice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. IMEPSA

  Fransa

  IMEPSA, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Plastik enjeksiyon, Mekanik kaynak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montrem, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. RATIONALSTOCK

  İspanya

  RATIONALSTOCK, yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz