• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yapı bina için motorsuz el aletleri

Sonuçlar

Yapı bina için motorsuz el aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. AJKA F.P.H.

  Polanya

  Boya fırçaları, fırçalar ve süpürge imalatı konusunda uzman olan firmamız, boya ve inşaat araçlarının dağıtımını yapmaktadır. Modern makinelerde seri olarak üretilen boya fırçaları ve fırçalar aynı zamanda bireysel taleplere göre de yapılmaktadır. Satış listemizde bulunanlar: boya folyosu; bina folyosu; kağıt bant; paketleme bandı; duct-silver bant; boya ruloları; inşaat kovaları, tepsiler ve boya ızgaraları, malalar, seramik bağlantı parçaları, spatulalar. Ürünler cazip fiyatlarla sunulmaktadır ve siparişler süratle hazırlanır.

 2. TECHNIDIS DOCKS MARITIMES

  Fransa

  1920 den bu yana Saint-Nazaire de yer alan DOCKS MARITIMES “TECHNIDIS” in en önemli uğraşları en geniş memnuniyetleri karşılamak ve müşterilerine verilen hizmetlerin en iyisini vermektir. Grup Socoda üyesi, bağımsız grup Fransa genelinde 650 satış noktası gücünde. DOCKS MARITIMES " TECHNIDIS " piyasa lideri olan üretici ortaklardan, aşağıdaki alanlarda daha etkili yenilikçi ürünleri müşterilerine geniş malzeme paleti sunmaktadır: Alet takımı, pnömatik, lehim, keskin alet, zımpara, kaldırma, EPI, cıvatalık, yağlama, yapıştırma. DOCKS MARITIMES "TECHNIDIS" müşterileri ister «Büyük Cirolu» şirketler, ister KOBİ veya müteahhit ya da esnaf olsunlar, bireysel ihtiyaçlarına uyarlanmış en iyi fiyatlarda hizmet çözümleri sunmaktadır. DOCKS MARITIMES TECHNIDIS, endüstriyellerin hizmetine sunulmuş yüksek performanstır.

 3. VIP-TEC

  Türkiye

  VIP-TEC, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina için motorsuz el aletleri, Motorsuz el aletleri, motorsuz el aletleri, Yapı/bina için motorsuz el aletleri, Motorsuz el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. PRONAR NARZĘDZIA I ZABUDOWY

  Polanya

  PRONAR NARZĘDZIA I ZABUDOWY, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kamieniec Wrocławski, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. ABUJARDAR

  İspanya

  ABUJARDAR, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer işleme makineleri, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Mermer işleme makineleri, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, çimento işleme makineleri, taşçı tokmağı ile işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borriol, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DUYAR CONSTRUCTION HAND TOOLS MANUFACTURING

  Türkiye

  DUYAR CONSTRUCTION HAND TOOLS MANUFACTURING, yılında kurulan ve İnşaat - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina için motorsuz el aletleri, Boya fırçaları ve rulolar, Spatulalar ve (duvarcı) malaları, üniversal kamyon koruyucular, Yapı/bina için motorsuz el aletleri, Boya fırçaları ve rulolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Çanakkale, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. FERFOR - EMPRESA INDUSTRIAL DE FERRAMENTAS E FORJADOS, S.A.

  Portekiz

  FERFOR - EMPRESA INDUSTRIAL DE FERRAMENTAS E FORJADOS, S.A., yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik makineleri, tarım alet ve aksesuarları, Çiftlik makineleri, tarımsal aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lixa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. QUALITY TOOL

  Ukrayna

  QUALITY TOOL, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. JPM MAJERUS

  Belçika

  JPM MAJERUS, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Yapı/bina için motorsuz el aletleri, Duvarcılıkta kullanılan motorsuz el aletleri, Yapı/bina için motorsuz el aletleri, Duvarcılıkta kullanılan motorsuz el aletleri, Fayans aletleri, mermer taş ocağı malları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ARMEG LTD

  Birleşik Krallık

  ARMEG LTD, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme makinaları, Delme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dronfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. GROUPE SAMSE

  Fransa

  GROUPE SAMSE, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İnşaat malzemeleri, aletler, İnşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grenoble, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. VIDEOSCOPE INDUSTRIEL

  Fransa

  VIDEOSCOPE INDUSTRIEL, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Seilh, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. COMENSAL SP. Z O.O.

  Polanya

  COMENSAL SP. Z O.O., yılında kurulan ve Alet ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina için motorsuz el aletleri, Yapı/bina için harç, Yapı/bina için motorsuz el aletleri, el aletleri, Yapı/bina için harç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Janki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. JCD - JOSE CONTENTE DUARTE, LDA

  Portekiz

  JCD - JOSE CONTENTE DUARTE, LDA, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. bina makinelerinin kiralanması ve satışı, aletler, sıva makinesi kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almagreira, Pombal, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. ZIFORT

  Fransa

  ZIFORT, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saint Martin Du Fresne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SPHINX INDUSTRIAL SUPPLIES

  Birleşik Krallık

  SPHINX INDUSTRIAL SUPPLIES, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. motorsuz zımparalama el aletleri, kaynak makinesi onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coventry, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. ISLINGTON BUILDERS

  Birleşik Krallık

  ISLINGTON BUILDERS, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Islington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. AKSPROTEH OOO

  Beyaz Rusya

  AKSPROTEH OOO, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 7. ARON BULGARIA

  Bulgaristan

  ARON BULGARIA, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plovdiv, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 8. BIANDITZ, S.L.

  İspanya

  BIANDITZ, S.L., yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tornavidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Irún, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. KUBALA SP.ZO.O.

  Polanya

  KUBALA SP.ZO.O., yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. duvarcı malaları, duvarcı tokmakları, Mikserler, boya aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ul.daszyńskiego 68, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. TSTRADE

  Birleşik Krallık

  TSTRADE, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Borehamwood, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. SGS TOOLS

  Türkiye

  SGS TOOLS, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. El aletleri kulpları, Yapı/bina için motorsuz el aletleri, El aletleri kulpları, Yapı/bina için motorsuz el aletleri, hırdavat ve el aletleri sektörleri, toptan hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. PHU INTER-S

  Polanya

  PHU INTER-S, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Boya fırçaları ve rulolar, kese kapakları, maske için yapışkan bantlar, Boya fırçaları ve rulolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Żyrardów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. FPHU PROMAL BOGUSŁAW PROKOP

  Polanya

  FPHU PROMAL BOGUSŁAW PROKOP, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. resim fırçası, aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorlice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. BAFALILAR LTD. CO.

  Türkiye

  BAFALILAR LTD. CO., yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. el arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. SVANE GLAS A/S - GLARMESTER

  Danimarka

  SVANE GLAS A/S - GLARMESTER, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. camcı, çiftli cam sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Randers, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 8. TILSWALL

  Almanya

  TILSWALL, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. manuel elektrik aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. RIVALD APS

  Danimarka

  RIVALD APS, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. motorsuz zımparalama el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thisted, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 10. INTERNATIONAL TOOLS SERVICE S.A. (ITS)

  Belçika

  INTERNATIONAL TOOLS SERVICE S.A. (ITS), yılında kurulan ve Araçların onarımı için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yapı/bina için motorsuz el aletleri, Yapı/bina için motorlu el aletleri, Yapı/bina için motorsuz el aletleri, Yapı/bina için motorlu el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yapı bina için motorsuz el aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

612 Şirketler