• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yel değirmenleri

Sonuçlar

Yel değirmenleri - Ithalat/Ihracat

 1. CAVAS INTERNATIONAL B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Küresel gıda bileşenleri pazarındaki önde gelen ortağınız Cavas International BV'ye hoş geldiniz. Merkezi Hollanda'da bulunan şirketimiz, faaliyetlerinin her alanında mükemmelliğe ve güvenilirliğe kendini adamıştır. Başarımız, birinci sınıf tedarikçilerle güçlü ortaklıklar kurarak siz değerli müşterilerimiz için birinci sınıf kalite ve hizmet sağlamak üzerine inşa edilmiştir. Rekabetçi fiyatlar, pazar analizleri sunarak ve saygın şirketlerle kalıcı işbirlikleri kurarak öne çıkıyoruz. Çok çeşitli ürün yelpazemiz taze dondurulmuş meyve ve sebzeleri içermektedir. Cavas International BV'de, benzersiz ihtiyaçlarınıza odaklanırken süreçleri basitleştiriyoruz. Endüstriyel müşteriler için toplu paketleme sunuyor ve ayıklama, kalibre etme ve karıştırma gibi katma değerli hizmetler sağlıyoruz. Perakende ortaklarımız için özelleştirilmiş perakende ambalaj çözümleriyle esneklik sağlıyoruz. Sadece sizin için özelleştirilmiş bir kalite ve lezzet yolculuğunda bize katılın.

 2. KB SCHMIEDETECHNIK GMBH - A GERMAN DROP FORGE - CLOSED DIE FORGINGS - ALL STEEL GRADES

  Almanya

  Verified by europages badge

  DENEN ISO14001 sertifikasına sahip KB Schmiedetechnik bağımsız ve orta ölçekli bir şirkettir. 100 yıldan uzun deneyimi sayesinde yüksek basınç, yüksek / düşük sıcaklık, yüksek güvenlik gibi aşırı koşulların getirdiği gereksinimlere uygun olarak ve çok çeşitli uygulama alanları için kalıpta dövme parçalar üretmektedir. 130 kg birim ağırlığa kadar küçük serilerde, ham ya da mekanik olarak frezelenmiş her tür çelikte uzmanlaştık. Sertifikalar: ISO9001, AD2000, DGRL 97/23/EG, KTA, AVSD, ASME/ASTM, RCC-M, DENEN ISO14001.

 3. LEZZA FOODS

  Belçika

  Verified by europages badge

  Lezza Foods olarak, temiz, farklı ve iştah açan özel gıdaların küresel tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Misyonumuz basit ama önemli: çeşitli markalarımız aracılığıyla özel gıdaların iyiliğini ve sağlığa faydalarını herkes için erişilebilir kılmak. Avrupa ve ABD pazarlarına derin dondurucu ürünleri üretiyor ve teslim ediyoruz. Türkiye'de son teknoloji ile donatılmış birçok üretim biriminde faaliyet gösteren Lezza Foods, yüksek kaliteli dondurulmuş lezzetler üretme konusunda uzmanlaşmıştır. Uzmanlığımız, unlu mamuller, kekler, Türk baklavaları, hoş dondurmalar ve bir dizi nefis vegan ürün dahil olmak üzere keyifli bir yelpazeyi kapsamaktadır - hepsi en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını karşılamak için titizlikle seçilmiştir. Birinci sınıf malzemelerin seçiminden titiz paketleme ve güvenilir sevkiyata kadar, %100 güvenilir ve tutarlı kalite izleme sürecimiz, her Lezza ürününün lezzet, tazelik ve görsel çekicilik açısından bir başyapıt olmasını sağlar.

 4. GREEN BEAN

  Polanya

  Verified by europages badge

  Green Bean, Wroclaw, Polonya merkezli bir toptancıdır. Yaş sebze ve meyve sektöründe faaliyet gösteren firma, dondurulmuş sebze ve meyveler, kuru meyveler, konvansiyonel ve organik ürünler, mantarlar, yenilebilir kök ve yumrular - ithalat-ihracat alanlarında da faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla taze, yüksek kaliteli ürünler sunarak sebze ve meyve dağıtımı yapıyoruz.

 5. PRECOFOOD S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  PRECOFOOD S.L., yılında kurulan ve Dondurulmuş pizzalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Özel gıdalar, derin dondurulmuş ekmek ürünleri, dondurulmuş hamurlar, Yel değirmenleri, Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Özel gıdalar, gıda dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PERLESCARGOTS LTD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  PERLESCARGOTS LTD, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve salyangozlar, Dondurulmuş yemekler, salyangoz, Yel değirmenleri, İhracata yönelik lüks gıda ürünleri, gıda sertifikaları, salyangoz yetiştiriciliği, hazır salyangoz, salyangoz yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevlievo, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. COLDO

  Belçika

  Verified by europages badge

  COLDO, yılında kurulan ve Depo kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Soğuk odalar, Depolama hizmetleri, Depolama tankları, Soğutuculu antrepolar, Depo stok-yönetim hizmetleri, Yel değirmenleri, ticari mal stoğu için frigorifik dolaplar, ticari mal stoğu için frigorifik odalar, Soğuk odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kuurne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. DURO DAKOVIC STROJNA OBRADA D.O.O.

  Hırvatistan

  DURO DAKOVIC STROJNA OBRADA D.O.O., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yel değirmenleri, Döndürme halkaları, Lokomotif onarım hizmetleri, Yel değirmenleri, pelet sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Slavonski Brod, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 4. GREENSTORM SRL

  İtalya

  GREENSTORM SRL, yılında kurulan ve Yel değirmenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Enerji - yenilenebilir, Aero-jeneratörler, Rüzgar türbinleri, Enerji - yenilenebilir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olginate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SATEL SNC - ANTENNE TV

  İtalya

  SATEL SNC - ANTENNE TV, yılında kurulan ve Yel değirmenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Radyo ve televizyon antenleri, televizyon antenleri, acil müdahale, Radyo ve televizyon antenleri, televizyonlu kontrol sistemi tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lodi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CDEAI

  Fransa

  CDEAI, yılında kurulan ve Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yel değirmenleri, fotovoltaik merkezler, Yel değirmenleri, biyokütle sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varades, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. WINDSOURCING.COM GMBH

  Almanya

  WINDSOURCING.COM GMBH, yılında kurulan ve Yel değirmenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. rüzgar jeneratörü tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FRIGINOX

  Fransa

  FRIGINOX, yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğuk odalar, endüstriyel soğutma odaları, Yel değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villevallier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ISOTECH GMBH

  Almanya

  ISOTECH GMBH, yılında kurulan ve Soğutuculu antrepolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. frigorifik odalar, Yel değirmenleri, soğutmalı kap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fuchsstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EVO INVEST LTD

  Bulgaristan

  EVO INVEST LTD, yılında kurulan ve Sanayi tuzu sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yel değirmenleri, derin dondurulmuş etler, ticaret servisleri, araba taşıma hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dobrich, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. NET NEUE ENERGIE TECHNIK GMBH

  Avusturya

  NET NEUE ENERGIE TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Güneş enerjisi panelleri, Enerji - yenilenebilir, Yel değirmenleri, Güneş enerjisi panelleri, Enerji - yenilenebilir, fotovoltaik tesisler için yapılar, Yel değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ANTENNES LECLERC

  Fransa

  ANTENNES LECLERC, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, Yel değirmenleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Metal elektrik direği, Yel değirmenleri, metal yapılar, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La-Grande-Paroisse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DEDERT ICESTICKS

  Hollanda

  DEDERT ICESTICKS, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. batonlu emme şeker, Yel değirmenleri, dondurmalı tatlı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Horst, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. DELICLIM

  Lüksemburg

  DELICLIM, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Isı pompaları - Dahili ısıtma, Isı pompaları - Dahili ısıtma, Soğutma materyalleri, Yel değirmenleri, Soğuk odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoffelt, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 8. SARENS FRANCE

  Fransa

  SARENS FRANCE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yel değirmenleri, metalürji, bina, ağır iş ve altyapı işletmeleri, Yel değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dunkerque, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CSD INGENIEURS

  Belçika

  CSD INGENIEURS, yılında kurulan ve Kalite Kontrol - İnşaat ve bayındırlık işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yel değirmenleri, Toprak analizi, taşocakları, mühendislik hizmeti, Yel değirmenleri, Toprak analizi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SUN VALLEY ENERGY SP. Z O. O.

  Polanya

  SUN VALLEY ENERGY SP. Z O. O., yılında kurulan ve Endüstriyel ısı pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Güneş enerjisi, Çevre denetlemesi, Enerji tasarrufu - Danışmanlık, Yel değirmenleri, Güneş enerjisi, Çevre denetlemesi, Enerji tasarrufu - Danışmanlık, Yel değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sun Valley Energy, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. RASERCLA, S.L.

  İspanya

  RASERCLA, S.L., yılında kurulan ve Soğutuculu antrepolar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yel değirmenleri, PVC cam, dondurulmuş ürün antreposu, sıcaklık kontrollü entrepo ve frigorifik odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. LOMPE UND VÖHRINGER WINDENERGIE GMBH & CO

  Almanya

  LOMPE UND VÖHRINGER WINDENERGIE GMBH & CO, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Enerji - yenilenebilir, Çelik, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri, Enerji - yenilenebilir, Çelik, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BÜRGER WINDPARKS REUSSENKÖGE GMBH

  Almanya

  BÜRGER WINDPARKS REUSSENKÖGE GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enerji - yenilenebilir, Çelik, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri, Enerji - yenilenebilir, Çelik, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reußenköge, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WINDKRAFT DIEMARDEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  WINDKRAFT DIEMARDEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik, Endüstriyel yapı inşaatı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri, Çelik, Endüstriyel yapı inşaatı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Friedland, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SENVION SE

  Almanya

  SENVION SE, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HADIKO WIND SERVICE GMBH & CO. KG

  Almanya

  HADIKO WIND SERVICE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri, Elektrikli motorlar ve parçalar, Çelik, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri, Elektrikli motorlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schuby, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. DEZENTRALE ENERGIE AGENTUR GMBH

  Almanya

  DEZENTRALE ENERGIE AGENTUR GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Enerji - yenilenebilir, Çelik, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri, Enerji - yenilenebilir, Çelik, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osnabrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. RTS WIND AG

  Almanya

  RTS WIND AG, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enerji - yenilenebilir, Çelik, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri, Enerji - yenilenebilir, Çelik, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz