• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yelkenliler ve aksesuarları

Sonuçlar

Yelkenliler ve aksesuarları - Ithalat/Ihracat

 1. ROZZO PULCINO SAIL DI MAURIZIO GORINI & C. SAS

  İtalya

  Adım Maurizio Gorini, Piombino (İtalya) şehrinde doğdum ve ailemle birlikte bu şehirde yaşıyorum, 48 yaşındayım, Rozzo Pulcino işletmesini bir charter kiralama şirketi olarak 1999 yılında kurdum, 2002 yılında ise, yine aynı isim altında, yelken imalatı faaliyetine başladım.

 2. GS D.O.O.

  Slovenya

  GS D.O.O., yılında kurulan ve Yelkenliler ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. liman işleri için tüyleme ve boşaltma iskeleleri, yelkencilik aksesuarları, direksiyon simidi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ljubljana, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 3. DEKKER SEGELMACHEREI INH. A. DEKKER

  Almanya

  DEKKER SEGELMACHEREI INH. A. DEKKER, yılında kurulan ve Yelkenliler ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BOOTHOEZENONLINE.NL

  Hollanda

  BOOTHOEZENONLINE.NL, yılında kurulan ve Yelkenliler ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Heerenveen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. AFDEKZEILWINKEL

  Hollanda

  AFDEKZEILWINKEL, yılında kurulan ve Yelkenliler ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Uden, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BIMARC- COMÉRCIO DE ARTIGOS DECORATIVOS, LDA

  Portekiz

  BIMARC- COMÉRCIO DE ARTIGOS DECORATIVOS, LDA, yılında kurulan ve Yelkenliler ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marinha Grande, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. ZEILMAKERIJ BANCKEN

  Belçika

  ZEILMAKERIJ BANCKEN, yılında kurulan ve Yelkenliler ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. kesme işlemleri, kaynak işleri, PVC tenteler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bocholt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. LOUNGEKLIPPER

  Hollanda

  LOUNGEKLIPPER, yılında kurulan ve Yelkenliler ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. tenteler, Oyun alanı ürünü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monnickendam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. LEE SAILS GMBH

  Almanya

  LEE SAILS GMBH, yılında kurulan ve Yelkenliler ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. perdeler, örtüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AFDEKPRODUCTEN.NL

  Hollanda

  AFDEKPRODUCTEN.NL, yılında kurulan ve Yelkenliler ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Dordrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. ZEILMAKERIJ M. KNUYSEN

  Belçika

  ZEILMAKERIJ M. KNUYSEN, yılında kurulan ve Yelkenliler ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çadırlar, Çadırlar, Su geçirmez PVC brandalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wijnegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. BETTINA BREESE MANUFAKTUR TEXTILER PRODUKTE

  Almanya

  BETTINA BREESE MANUFAKTUR TEXTILER PRODUKTE, yılında kurulan ve Endüstriyel kullanım amaçlı teknik tekstil sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yelkenliler ve aksesuarları, Şişirilebilir küçük sandallar, Çapalar, gemiler, Yelkenliler ve aksesuarları, Şişirilebilir küçük sandallar, Çapalar, gemiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. JÜRGEN KRONENWETT

  Almanya

  JÜRGEN KRONENWETT, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yelkenliler ve aksesuarları, Dahili ve harici güneş koruması, Binaların tamamlanması - Şirketler, Kaplanmış kumaşlar, Yelkenliler ve aksesuarları, Dahili ve harici güneş koruması, Binaların tamamlanması - Şirketler, Kaplanmış kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sipplingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MILLER & FRIENDS GMBH

  Almanya

  MILLER & FRIENDS GMBH, yılında kurulan ve Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laupheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BOOTSSATTLEREI RICHTER

  Almanya

  BOOTSSATTLEREI RICHTER, yılında kurulan ve Oto aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Koltuklar ve salon takımları, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Koltuklar ve salon takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SEGELWÄSCHEREI POLARIS

  Almanya

  SEGELWÄSCHEREI POLARIS, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Kırtasiye, Kaplanmış kumaşlar, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Kırtasiye, Kaplanmış kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oldenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SEGELMACHEREI NICAS OTTO

  Almanya

  SEGELMACHEREI NICAS OTTO, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yelkenliler ve aksesuarları, Zemin parkeleri, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Binaların tamamlanması - Şirketler, Yelkenliler ve aksesuarları, Zemin parkeleri, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KOENIG SAILS

  Almanya

  KOENIG SAILS, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Baskı, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waldeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MÖHLENKAMP SEGEL-PLANEN-PERSENNINGE E.K.

  Almanya

  MÖHLENKAMP SEGEL-PLANEN-PERSENNINGE E.K., yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Dahili ve harici güneş koruması, Binaların tamamlanması - Şirketler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Dahili ve harici güneş koruması, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremerhaven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. OLEU-SEGEL GMBH

  Almanya

  OLEU-SEGEL GMBH, yılında kurulan ve Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heiligenhafen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. OLEU-HEIKENDORF GMBH

  Almanya

  OLEU-HEIKENDORF GMBH, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Asansörler ve yürüyen merdivenler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Erkek giysileri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Erkek giysileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heikendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SEGELMACHEREI INGO HEITMANN

  Almanya

  SEGELMACHEREI INGO HEITMANN, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Güverte işleri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Güverte işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CHRISTIAN FRIEDRICH

  Almanya

  CHRISTIAN FRIEDRICH, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Kırtasiye, Spor malzemeleri, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Kırtasiye, Spor malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zeuthen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SEGELMACHEREI RÜHLICKE E.K.

  Almanya

  SEGELMACHEREI RÜHLICKE E.K., yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Dahili ve harici güneş koruması, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Dahili ve harici güneş koruması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neustadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WALTER BENROWITZ

  Almanya

  WALTER BENROWITZ, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Kaplanmış kumaşlar, Keten kumaşlar, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Kaplanmış kumaşlar, Keten kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CN-SEGEL

  Almanya

  CN-SEGEL, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Kumaşlar, Çadır bezleri, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Kumaşlar, Çadır bezleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dänischenhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. AGENT VOILES GAUTIER

  İsviçre

  AGENT VOILES GAUTIER, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yelkenliler ve aksesuarları, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Kaplanmış kumaşlar, Yelkenliler ve aksesuarları, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Kaplanmış kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Estavayer-Le-Lac, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. ZELT-HAASE KARL-HEINZ HAASE GMBH

  Almanya

  ZELT-HAASE KARL-HEINZ HAASE GMBH, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yelkenliler ve aksesuarları, Kaplanmış kumaşlar, Keten kumaşlar, Battaniyeler, yatak örtüleri, yorganlar ve kuş tüyü yorganlar, Yelkenliler ve aksesuarları, Kaplanmış kumaşlar, Keten kumaşlar, Battaniyeler, yatak örtüleri, yorganlar ve kuş tüyü yorganlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. JOHS. RAAP SEGELMACHEREI

  Almanya

  JOHS. RAAP SEGELMACHEREI, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Plastik malzemeden ambalajlar, Kumaşlar, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Plastik malzemeden ambalajlar, Kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SVEN LINDSTÄDT

  Almanya

  SVEN LINDSTÄDT, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Plastik malzemeden ambalajlar, Kaplanmış kumaşlar, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Yelkenliler ve aksesuarları, Plastik malzemeden ambalajlar, Kaplanmış kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Norderstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz