126 EVENTS - VENTE OU LOCATION DE MOBILIER - Fabricant / Grossiste de meubles pour professionnels (Vente ou location) Verified by Europages badge

126 EVENTS - VENTE OU LOCATION DE MOBILIER

126 EVENTS şirketi, profesyonellere yönelik dekorasyon, etkinlik ve düğün mobilyaları üreticisi ve toptan satıcısıdır. Her tür ve stilde mobilyalar sunmaktayız: 3. Napolyon stili sandalyeler, dore metal veya ahşap madalyonlu sandalyeler, düğün sandalyeleri, delin-damat koltukları, her stilde kanepe ve koltuklar, çeşitli tiplerde sandalyeler, diskotek, bar, otel, restoran, şato stili vb. mobilyalar. Ayrıca etkinliklere yönelik mobilyalar da sunmaktayız. Sipariş üzerine mobilyalarımız yanmaya karşı dayanıklı kılmaktayız. Dekoratör, etkinlere yönelik mobilya kiralayıcısı, iletişim ajansı, düğün planlayıcısı iseniz iç ve dış ortam mobilyalarımızı görmeye geliniz, ürünlerimiz düzenleyeceğiniz defileleri, tanıtım toplantılarını, basın toplantılarını veya her türden etkinliği unutulmaz kılacaktır. Kataloğumuzda barok stilden endüstriyel stile kadar mobilyalar yer almaktadır. Deneyimimiz ve referanslarımızın niteliği ayrıca audio-vizüel sektöre yönelik çalışmamız konusunda bizi cesaretlendirdi ve TF1, M6, France 2, vb. gibi ulusal büyük kanallarımızın mobilyalarını da biz üretiyoruz. Ayrıca mobilyalarımız L’Oréal, Aubade, Louis Vuitton, vb. birçok büyük markaların fotoğraf çekim setlerinde dekorasyon amaçlı kullanılmak üzere ısrarla aranmaktadır. Paris'teki mağazamıza ve Pantin'deki 600 m2'den daha büyük alanı kaplayan showroom'umuza ve hatta Polonya'daki fabrikamıza ürünlerimizin kalitesini takdir edebilmeniz için sizleri bekliyoruz. Zengin uzanma koltukları, masalar, bar mobilyaları... çeşitlerimizi internet sitelerimizden keşfedebilirsiniz.

Şirketle ilgili son haberler

Avatar

Chaise Napoléon blanche achat

Ürün lansmanı ・ Oct 28, 2020 daha fazla… Open In New icon

Arrivage d'un container de chaises Napoléon blanche en résine et galette en simili cuir au stock magasin show room de Pantin près de Paris.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  1 – 10

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  2014
 • Şirket türü
  Genel merkez – Genel Merkez Binası
 • Ana faaliyet konusu
  Toptancı
Web sitesi