ACCRAPLY EUROPE LTD

Birleşik Krallık

Factory icon İmalatçı/ Üretici

ACCRAPLY EUROPE LTD
Web icon

Ürün kataloğu

Birleşik Krallık

Europages tarafından doğrulanmıştır

Dakikada 600 konteynere kadar hızlanır. Trine Model 4800 rulo beslemeli wrap-around sistemi, endüstri standardı Trine Model 4500'ü temel alır. Aynı küçük ayak izi ile tasarlanan 4800, 600 cpm'ye (36.000 cph) kadar etiketleme hızları sağlar. Gelişmiş hızlı değişim parçaları ve temel bileşenler için konumlandırma göstergeleri ile donatılan ürün değişimi 20 dakikadan daha kısa bir sürede gerçekleştirilebilir. 4800, en yeni etiket kontrolünün yanı sıra genişletilmiş bir besleme vidası tasarımı ve ürün stabilite kontrolüne sahip bir boşaltma dengeleyicisi içerir. Daha hızlı değişimler ve uygun fiyatlı değişim parçaları ile 4800, zorlu ortamlarda yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için idealdir.

Fiyat teklifi isteyin

Birleşik Krallık

Europages tarafından doğrulanmıştır

Sirius MK6 Etiketleme Makinesi, yüksek hızlı etiket uygulamaları için üretilmiş doğru ve güvenilir bir sistemdir. Dakikada maksimum 300 ürün üretim hızına sahip olan Sirius MK6, üretim hattınızın hızını ve verimliliğini artırır. Ağır hizmet tipi bir konveyör ve paslanmaz çelik taban çerçevesi ile üretilen bu etiket uygulama makinesi uzun ömürlüdür. Yenilikçi "aletsiz" ayarlama işlemi, kullanıcının ürün değişimlerini zahmetsizce gerçekleştirmesini sağlar. İşletim sistemi uygun maliyetlidir ve kolay kullanım, kurulum ve bakım sağlar. Ayrıca bakım, değişimler ve sistem alarmları hakkında video eğitimleri de içerir. Bu sistem sadece kullanımı kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda endüstrinin gelişmiş makine kapasitesi gereksinimlerine de ayak uydurabilir. Sirius MK6 bir Farmasötik Sınıf Etiketleyicidir.

Fiyat teklifi isteyin

Birleşik Krallık

Europages tarafından doğrulanmıştır

Yeni Sirius 100 etiketleme sistemleri serisi, günümüzün hızlı hareket eden, son derece esnek üretim hatlarının modern taleplerini karşılamak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Accraply, yüksek hızlı sistemlerinin teknoloji odaklı lineer etiketleme özelliğini son derece uygun maliyetli tek ve çift kafalı etiketleme çözümüne dönüştürmüştür. Bu kullanıcı dostu, hızlı değişimli etiketleme sistemi, sözleşmeli ambalaj, gıda ve otomotiv endüstrilerine hizmet verebilir ve son derece esnek ürün işleme seçenekleri ve kontrolleri ile üretim hattınızı dönüştürebilir. Bu Sirius basınca duyarlı etiketleme makinesi, üstün ürün işleme seçeneklerine ve Servo Eksenleri sayesinde geniş bir uygulama yelpazesine olanak tanıyan kontrollere sahiptir. Etiket uygulamalarında mükemmel hız eşleşmesi için senkronize edilmiş olan bu makine, üretim hattınıza eklemek için son derece esnek ve modern bir makinedir. Sirius 100 Basınca Duyarlı Etiketleme Sisteminin faydaları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Fiyat teklifi isteyin

Birleşik Krallık

Europages tarafından doğrulanmıştır

Accraply'nin yeni nesil dikiş çözümü Accraply Revolve ile üretimi artırın, duruş süresini azaltın ve verimliliği artırın. Revolve, operatör bağımlılığını azaltan ve operasyonlarınızı kolaylaştırıp iyileştirmenizi sağlayan sezgisel bir tasarıma sahiptir. Accraply'nin modüler ve yapılandırılabilir dikiş çözümü ve operatör dostu tasarımı benzersiz esneklik, özelleştirme ve ölçeklenebilirlik sunar.

Fiyat teklifi isteyin
English 6 ürünü görün Deutsch 6 ürünü görün Български 6 ürünü görün Čeština 6 ürünü görün Dansk 6 ürünü görün Español 6 ürünü görün Suomi 6 ürünü görün Français 6 ürünü görün Eλληνική 6 ürünü görün Magyar 6 ürünü görün Italiano 6 ürünü görün Lietuvių 6 ürünü görün Nederlands 6 ürünü görün Norsk 6 ürünü görün Polski 6 ürünü görün Português 6 ürünü görün Română 6 ürünü görün Svenska 6 ürünü görün Slovenščina 6 ürünü görün

Ürününüzün paketi nasıl olursa olsun (şişeler, tenekeler, kutular, esnek ambalajlar vb.) Accraply sizin için endüstriyel bir etiketleme makinesine sahiptir. Biz, basınca duyarlı etiketleyiciler, rulo beslemeli etiketleme sistemleri ve shrink kaplamalı etiket uygulama teknolojisinde uzmanlaşmış, etiketleme ve shrink kaplama dönüştürme ekipmanı sağlayan Barry-Wehmiller Packaging Systems şirketiyiz. Güvenilir etiketleme makineleri markalarımız (Accraply, Harland, Trine ve Graham & Sleevit), yiyecek ve içecek, ilaç, ev ve tüketim malları veya sağlık ve güzellik dahil çok çeşitli sektöre hizmet vermektedir. Stanford shrink kaplama dönüştürme ekipmanımız bize, müşterilerimize shrink kaplama etiketleme teknolojisinin tüm yönlerinde güvenle rehberlik etme yeteneği sağlıyor. Accraply çözümleri, URS Uyumluluğu, Serileştirme özelliği, Doğrulama/Dokümantasyon, CFR21 uyumluluğu sunarak farklı pazarların özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır ve izleme ve ıskarta/takip uyumlu çözümlerdir.

Belgeler

Packaging platform

Domain icon İmalatçı/ Üretici

ACCRAPLY EUROPE LTD

Northbank Industrial Estate

Gilchrist road, irlam, manchester m44 5ay

M44 5AY Manchester - Birleşik Krallık

İletişim

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  201 – 500
 • Ticari
  11 – 50

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  1970
 • Şirket türü
  Genel merkez – Genel Merkez Binası - Bayi
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici

İş bilgileri

Ticari bölgeler

 • Check Circle Outline icon Uluslararası

Ödeme şekli

 • Kredi kartı - Nakit - Çek
 • Telex ile Havale
 • Swift Havale
 • Belge karşılığı kredi

Teslimat bölgeleri

Teslimat şartları (incoterms)

Sorumluluk
 • Satın Alan
 • Paylaşılan
 • Sağlayıcı

ACCRAPLY EUROPE LTD'in Faaliyetleri

 • Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar
 • Etiketleme ve markalama - Makineler
 • Bar kod basma makineleri
 • Etiketleme makineleri
 • Baskı
 • fırınlar
 • ısıyla daralan kılıflar
 • etiketleme makinesi
 • paketleme makineleri
 • PS Etiketleme Makinesi