AKUSTIFOAM TEKNIK SUNGER SAN. VE TIC. LTD. STI.

AKUSTIFOAM TEKNIK SUNGER SAN. VE TIC. LTD. STI.

Akustifoam Teknik Sünger, 2007'de kurulan genç ve dinamik yapıya sahiptir. Yanmaz akustik süngeri kendi bünyesinde üreten firma, farklı sektörlere yönelik süngerden mamul ürünlerin şekillendirme işlemlerini de yapmaktadır. Ses yalıtımı amacıyla kullanılan yanmaz akustik süngerler otomotiv, İnşaat, Klima, Sanayi, Marin ve ambalaj sektörlerinde kullanılmaktadır.

Ürün kataloğu

Türkiye

Ses yalıtımı ve ısı yalıtımı amacıyla kullanılan ürünün orta ve yüksek frekanslardaki ses yutma performansı çok iyidir. - Empregnasyon tekniği ile üretilen yanmaz sünger, Poliüretan bazlı olup 70-90 kg/m³ yoğunluğa sahiptir. - Ürünün Warrington Fire Research firmasından alınan BS 476 ' ya göre Class-0 yanmazlık raporu vardır. - Özellikle klima kanalı yalıtımında kullanılan akustik sünger, Otomotiv, İnşaat, Jeneratör kabinleri ve Kompresör Kabinleri gibi gürültülü çalışan tüm makinalarda ses izolasyonu amacıyla kullanılabilir. - Kullanım yerine uygun olarak farklı formlarda ve şekillerde üretilebilir. -Kabin ses izolasyonu,Jeneratör odası ses izolasyonunda kullanılan ürün, 5 mm kalınlıktan 60 mm kalınlığa kadar düz rulo veya plaka şeklinde üretilebilir. - Polietilen naylon ile ambalajlanır.

Türkiye

- Piramit sünger, 70-90 kg/m³ yoğunluğa sahiptir. - Yanmaz sünger, Emprenye tekniği ile üretilmiştir. - Özel kesim makinası ile kesilerek Piramit şekli oluşturulmuştur. - Toplam kalınlık 4 cm, taban kalınlığı 1 cm 'dir. - Özellikle Ses kayıt stüdyolarında, Disko barlarda, Kabin ses izolasyonunda,Jeneratör odası izolasyonunda, Hometheatre'larda ve Gürültülü çalışan makinalarda akustik düzenleme ve ses izolasyonu amacıyla kullanılır. - Ses yalıtımı sağlayan sünger, istenildiğinde kendinden yapışkanlı olarak da üretilir. - 100*100cm ve 100*200cm ebatlarında üretilebilir. - Polietilen naylon ile ambalajlanır.

Türkiye

- Akustik sünger, 26 kg/m³ yoğunluğuna sahip olup Poliüretan bazlı süngerdir. - Açık gözenekli yapısından dolayı yüksek frekanslarda ses yutma katsayıları iyidir. - Yangın davranışı MVSS 302 ’ye göre SE sınıfındadır. - Otomotiv sektöründe, Beyaz Eşya sektöründe ve gürültülü çalışan makinalarda farklı form ve şekillerde kullanılarak ses yalıtım süngeri olarak ekonomik bir çözüm sağlar. - Yumurta sünger ve Piramit sünger formlarında üretilebilir. - Ses izolasyonu sağlayan ürün ,yüzeyine dekoratif görünüm amaçlı kumaş kaplanabilir. - Kullanım yerine göre yüzeyine PU film kaplanabilir ve kendinden yapışkanlı olarak üretilebilir. - 3 mm'den 1 mt ’ye kadar istenilen her kalınlıkta 1000*2000 mm ebatlarında üretilebilir. - Polietilen naylon ile ambalajlanır.

Türkiye

- Akustik sünger, 70-90 kg/m³ yoğunluğa sahiptir. - Yanmaz sünger, Emprenye tekniği ile üretilmiştir. - Özel kesim makinası ile kesilerek yumurta sünger şekli oluşturulmuştur. - Toplam kalınlık 4 cm taban kalınlığı 2 cm dir. - Yüksek yanmazlık seviyesinden dolayı özellikle ses kayıt stüdyolarında, Disko barlarda, Hometheatre'larda ve gürültülü çalışan makinalarda akustik düzenleme ve ses izolasyonu amacıyla kullanılır. - Ses yalıtımı sağlayan sünger, istenildiğinde kendinden yapışkanlı olarak üretilir. - 100*100 cm ve 100*200 cm ebatlarında üretilir. - Polietilen naylon ile ambalajlanır.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Ticari
  51 – 100
 • % ciro, ihracatta
  60%

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  2007
 • Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi