AKVIA GROUP EXPORT AND IMPORT LTD.

Türkiye

Factory icon İmalatçı/ Üretici

AKVIA GROUP EXPORT AND IMPORT LTD.
Web icon
İletişim

Transfer koltuğu, sedye gibi çeşitli hastane ekipmanlarında yüksek teknoloji ve yenilikçi tasarımlar sunmayı ilke edinmiş, Medikal sektöründe yer alan kurum ve kuruluşlara kan bağışı koltukları vb. Güvenilir, estetik tasarımı ve üstün teknik servis anlayışı ve kaliteli ürünleri ile kullanıcıların güvenini kazanmıştır ve tüketicilere sunulmaktadır. Sektördeki on yılı aşkın tecrübesi, kurumsal çalışmalarla kanıtlanmış uzmanlığı, tasarım ve Ar-Ge çalışmaları sayesinde; satış ekibi işbirliği ile kurum ve kuruluşlara sunulan Akvia, her zaman önceliği ön planda tutan bir pazarlama anlayışını benimsiyor. Müşteri memnuniyeti önceliklerimiz arasındadır. Akvia, her geçen gün artan pazar payı performansına sahip bir şirket olarak, kısa sürede sektörün lider şirketi olmayı hedeflemektedir. Kaliteden ödün vermeden, ürün yelpazesini müşteri ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirmek ve en son teknolojik gelişmeleri takip etmek ve Akvia Medikal artan müşteri talepleri doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı satışları ile yatırımlarını artırmış ve halen devam etmektedir. Akvia Grup müşterilerine daha hızlı, daha kaliteli ve daha güvenilir hizmetler sunmaktır.

Ürün kataloğu

Türkiye

Kolay ve hızlı k ullanıma uygun mekanik tasar ı mlar sedye grubumuzun içerisinde özellikle patentli korkuluk ve sedye birl eşti rme meka ni zmaları ortaya çıkartm ı ştır. Sade ve işlevsel olarak mükemmel çalışan mekanizmalar k ullanıcı dostu olmasının yanı sıra uzun ömürlüdür.

Türkiye

HAREKET/ MOVEMENT Gaz pistonu ile sırt hareketi yapı l ıyor. Offers back movement with gas piston. KORKULUK YAPISI VE CİNSİ RAILING STRUCTURE AND TYPE İç i çelik destekli poliüreten kaplama. Polyurethane-coated with internal steel support. METAL YAPISI, CİNSİ, KALINLIĞI (ET YAPISI) METAL STRUCTURE, TYPE, THICKNESS (WALL STRUCTURE) 304 kal ite yüzey iş l em i uygulanarak parlat ı lmış (polisaj) paslanmaz çelik. Çap 60xl .5 mm boru, 50x50x2 mm p rofıl 50x30x2 mm profı l , 30x30xl .5 mm p rofı l Polished stainless steel subjected to 304-quality surface treatment. Diameter. 60x7.5 mm tube, 50x50x2 mm profile 50x30x2 mm profile, 30x30x1.5 mm profile

Türkiye

TABLE TOP: 5 Sections HEAD SECTION: 235x540 mm. BACK SECTION (Can be produced as two seperate pieces when requested): 480x540 mm. KIDNEY PART (optional): 100x620 mm. SEAT SECTION: 580x540 mm. LEG SECTION (Can be produced in single piece when requested): 245x600 mm. LENGTH OF TABLE TOP: 2100 mm. TABLE TOP WIDTH, W SIDE RAILS: 590 mm. TABLE TOP WIDTH, W/O SIDE RAILS: 540 mm. TABLE WEIGHT: 350 kg. LIFTING CAPACITY (0 positioning): 450 kg. FLOOR LEVELING AND ADJUSTMENT SYSTEM: 32 mm.

Türkiye

Detachable flip up full length armrest Detachable swing away footrest 8” x 1-1/4" PU front tire 24” x 1-3/8" PU rear tire AVAILABLE SEAT WIDTH: 16”, 18”, 20”, 22", 24" MAX. CAPACITY: 120 kg (size 16"~20"), 170 kg (size: 22", 24")

Belgeler

Şirket bilgisi

Organizasyon

  • Ana faaliyet konusu
    İmalatçı/ Üretici

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

  • Elektronik medikal/tıbbi - Cihaz ve ekipmanlar
  • hasta sakat taşımacılığı
  • ameliyat üniteleri arabaları
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.