ALTA NATUREL GIDA TARIM SAN.TIC.A.Ş.

Türkiye

Factory icon İmalatçı/ Üretici

ALTA NATUREL GIDA TARIM SAN.TIC.A.Ş.
Web icon
İletişim

Alta Naturel olarak Çukurova’mızın çok değerli ürünlerini en doğal şekilde katma değer katarak tüketicilerimizle buluşturmak amacıyla kurulmuş bir firmayız. Bölgemizin kıymetli topraklarında yetişmiş meyvelerden doğal fermente sirkeler(portakal sirkesi, greyfurt sirkesi, mandalina sirkesi, elma sirkesi, çilek sirkesi) , doğal ve katkısız kuru meyveler(elma kurusu, armut kurusu, portakal kurusu, mandalina kurusu, çilek kurusu, erik kurusu, greyfurt kurusu) ve geleneksel yöntemlerle ev yapımı tadında reçeller(çilek reçeli, vişne reçeli, sarı kiraz reçeli) üretiyoruz ve ürün ağımızı her geçen gün geliştiriyoruz. Üretim tesisimizde ISO sertifikalarımız bulunmakta olup ayrıca Helal Gıda sertifikasına sahip bir işletmeyiz. GFSI onaylı belge olan FSSC 22000 için süreç yönetimimiz devam etmektedir.

Ürün kataloğu

Türkiye

Doğal fermantasyon yoluyla ürettiğimiz greyfurt sirkesi; Koruyucu katkı maddesi içermez. Filtre edilmemiştir. Tortu içerir. A vitamini, C vitamini, K vitamini ve E vitamini içerir. Potasyum, kalsiyum, bakır, demir, fosfor ve çinko minerallerini içerir. Flavonoid içeriği ile vücuttan enfeksiyonları temizlemede ve hastalıklardan bünyeyi korumada çok etkili bir rol oynayabilir. Kilo verme sürecini kolaylaştırır. Ayrıca cildin daha sağlıklı ve parlak hale gelmesine yardımcı olur.

Türkiye

Doğal fermantasyon yoluyla ürettiğimiz portakal sirkesi; Koruyucu katkı maddesi içermez. Filtre edilmemiştir. Tortu içerir. C vitamini, B vitamini ve E vitamini içerir. Fosfor, magnezyum ve potasyum mineralleri açısından zengindir. Karaciğeri çalıştırır. Hazmı kolaylaştırır. Sinirleri yatıştırır ve yorgunluğu giderir.

Türkiye

Doğal fermantasyon yoluyla ürettiğimiz mandalina sirkesi; Koruyucu katkı maddesi içermez. Filtre edilmemiştir. Tortu içerir. C vitamini ve A vitamini içerir. Potasyum ve sodyum mineralleri açısından zengindir. Mandalina sirkesi, metabolizmanın hızlanmasına da yardımcı olur. Ayrıca mandalina sirkesini yemeklerinizdeki marine sosları için de kullanabilirsiniz. Bağışıklığı güçlendirir. Saçları besler.

Türkiye

Doğal fermantasyon yoluyla ürettiğimiz elma sirkesi; Koruyucu, katkı maddesi içermez. Filtre edilmemiştir. Tortu içerir. C vitamini, B1 vitamini, B2 vitamini ve B6 vitamini içerir. Potasyum ve kalsiyum mineralleri açısından zengindir. Enfeksiyonlara karşı korur ve bakterileri yok eder. Kan şekerini düzenler. Migren ve baş ağrısına iyi gelir.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Ticari
  11 – 50

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  2020
 • Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Beslenme - gıda
 • kuru meyveler
 • SİRKE
 • kurutulmuş ürünler
 • MEYVELER
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.