ASB AMBALAJ BASKILI OFSET URUNLERI PAZARLAMA

Türkiye

Factory icon İmalatçı/ Üretici

ASB AMBALAJ BASKILI OFSET URUNLERI PAZARLAMA
Web icon
İletişim

Firmamız, 2006 yılından bugüne mekan, kurum, ofis, sunum reklam, promosyon ve kokteyllerinizin vazgeçilmez hijyen ve prestij kaynağı olan baskılı bardak altlığı ve baskılı bardak kapağı imalatı yapmaktadır.

Ürün kataloğu

Türkiye

Baskılı bardak kapaklarımız Amerikan bristol kağıttan, film baskı ve özel kalıp makinalarımızda üretilmektedir. Kağıt bardak kapakları, mekanlarınıza sunumlarınız için eşsiz bir hijyen, sağlık ve imaj sunar. Havadaki partikül, virüs, bakteri diğer patojenlerin bardak ve kadeh içindeki sıvıya sızmasını engellemektedir. Çok yönlü ve pratiktir. Sunumlarınızda misafirlerinize verdiğiniz önemi artırır ve marka değerinizin artmasında ekonomik ve etkilidir. Baskılı Bardak Altllığı, kaliteli mekanlarınız da, sunum ve ikramlarınız olan içeceklerinizin kapları olan; bardak, kadeh ve fincanların baskı logolu veya logosuz altlıkları %100 selüloz kağıttan imal edilir.​ Kağıt bardak altlığı, sıvı emme özelliği yumuşak dokusu ve reklam amaçlı bastığımız logonuzla sunumlarınızı zarafete ve prestije dönüştürür.

Türkiye

Baskılı bardak kapaklarımız Amerikan bristol kağıttan, film baskı ve özel kalıp makinalarımızda üretilmektedir. Kağıt bardak kapakları, mekanlarınıza sunumlarınız için eşsiz bir hijyen, sağlık ve imaj sunar. Havadaki partikül, virüs, bakteri diğer patojenlerin bardak ve kadeh içindeki sıvıya sızmasını engellemektedir. Çok yönlü ve pratiktir. Sunumlarınızda misafirlerinize verdiğiniz önemi artırır ve marka değerinizin artmasında ekonomik ve etkilidir. Butik kartonlarımız 230 gr Amerikan bristol kağıttır. Kalıp ölçülerimiz ise; 52-59-62-69-72-75-82-85 mm bıçak kalıp ölçülerimizdir. Bardak kapakları imalatında isteğinize göre özel türde bir kağıt kullanabiliriz.

Belgeler

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  1 – 10

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Ambalaj sanayi için kağıt
 • bardak altlığı
 • kağıt bardaklar
 • Bardak Kapağı
 • Kağıt Bardak Kapağı
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.