BIENKA KARTON BARDAK

Türkiye

Factory icon İmalatçı/ Üretici

BIENKA KARTON BARDAK
Web icon
İletişim

7 OZ VENDİNG KARTON BARDAK Hijyenik / Pratik / Ekonomik Doğayla Dost Baskılı Bardaklar BİENKA Paper Cup, insan sağlığına uygunluğu ve çevre dostu olması sebebiyle günümüzün en popüler ürünlerinden biri olan -kullan-at- "BASKILI" Karton Bardak üretimi yapmaktadır. Hijyenik, pratik ve ekonomik olması ile öne çıkan karton bardakların üretiminde en üst kalite malzemeler kullanıyor ve "sizlere özel tasarım ürünler" sunuyoruz. Kaliteli Ürünler & Şık Tasarımlar "BİENKA Baskılı Karton Bardak" müşterilerine en iyi baskılı bardakları en uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyen ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini ilke edinen bir firmadır. Kurumların ve işletmelerin reklam/tanıtım hedeflerine uygun logo ve sloganlarla bezenmiş özel baskılı kaliteli karton bardaklar üretmektedir. Hesaplı Ve Pratik Ürünler "Kullan At" Karton Bardak Üretimi Sınırsız renk ve baskı seçenekleriyle firmanıza özel bardak üretimi yapılmaktadır. Doğayla Uyumlu, Çevre Dostu Baskılı Karton Bardaklar Yüksek Teknoloji + Kaliteli Baskı = Mükemmel Sonuç Yaptığı işi hakkıyla, özveriyle yapmak... Müşteri memnuniyetinin sadece görev değil insani bir değer olduğu bilinciyle titiz çalışmak üretim prensibimizdir. SADECE 7 OZ ÜRETİMİ YAPMAKTAYIZ 1.kalite kağıdından üretmektedir koku akıtma sızdırma vs yapmaz El değmeden otomatik paketleme ile %100 HİJYEN... Ürün 4.1 gramdır Firmanıza özel baskılı 7 oz KARTON BARDAK üretimi yapmaktayız detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz Özel baskı minimum 150.000 adet yapıyoruz

Ürün kataloğu

Türkiye

Hijyenik / Pratik / Ekonomik Doğayla Dost Baskılı Bardaklar BİENKA Paper Cup, insan sağlığına uygunluğu ve çevre dostu olması sebebiyle günümüzün en popüler ürünlerinden biri olan -kullan-at- "BASKILI" Karton Bardak üretimi yapmaktadır. Hijyenik, pratik ve ekonomik olması ile öne çıkan karton bardakların üretiminde en üst kalite malzemeler kullanıyor ve "sizlere özel tasarım ürünler" sunuyoruz Kaliteli Ürünler & Şık Tasarımlar "BİENKA Baskılı Karton Bardak" müşterilerine en iyi baskılı bardakları en uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyen ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini ilke edinen bir firmadır. Kurumların ve işletmelerin reklam/tanıtım hedeflerine uygun logo ve sloganlarla bezenmiş özel baskılı kaliteli karton bardaklar üretmektedir. Hesaplı Ve Pratik Ürünler "Kullan At" Karton Bardak Üretimi Sınırsız renk ve baskı seçenekleriyle firmanıza özel bardak üretimi yapılmaktadır. Yüksek Teknoloji + Kaliteli Baskı = Mükemmel Sonuç

Türkiye

7 oz vending Karton Bardak ✅1.kalite Finlandiya kağıdından üretmektedir koku akıtma sızdırma vs yapmaz ✅El değmeden otomatik paketleme ile %100 HİJYEN.. ☑️Ürün 4.1 gramdır ☑️Firmanıza özel baskılı 7 oz KARTON BARDAK üretimi yapmaktayız detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz ▶️Özel baskı minimum 150.000 adet yapıyoruz.

Türkiye

7 oz vending Karton Bardak ✅1.kalite Finlandiya kağıdından üretmektedir koku akıtma sızdırma vs yapmaz ✅El değmeden otomatik paketleme ile %100 HİJYEN... ☑️Ürün 4.1 gramdır ☑️Firmanıza özel baskılı 7 oz KARTON BARDAK üretimi yapmaktayız detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz ▶️Özel baskı minimum 100.000 adet yapıyoruz.

Türkiye

7 oz vending Karton Bardak ✅1.kalite Finlandiya kağıdından üretmektedir koku akıtma sızdırma vs yapmaz ✅El değmeden otomatik paketleme ile %100 HİJYEN... ☑️Ürün 4.1 gramdır ☑️Firmanıza özel baskılı 7 oz KARTON BARDAK üretimi yapmaktayız detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz ▶️Özel baskı minimum 100.000 adet yapıyoruz.

Belgeler

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  11 – 50
 • Ticari
  11 – 50
 • % ciro, ihracatta
  %30

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  1995
 • Şirket türü
  Genel merkez – Genel Merkez Binası
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici

İş bilgileri

Ticari bölgeler

 • Bölgesel
 • Ulusal
 • Avrupalı
 • Check Circle Outline icon Uluslararası

Teslimat bölgeleri

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Ambalaj
 • tek kullanımlık bardak
 • büro ve ortak kullanım destek ekipmanları
 • bardak otomatları
 • BİENKA KARTON BARDAK
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.