BOYGA MAKINA SANAYI DIS TICARET LTD. STI.

BOYGA MAKINA SANAYI DIS TICARET LTD. STI.

Boyga Makina Sanayi Dış Ticaret Ltd. Şti. makine sektöründe temelleri 2000'li yılların başında atılmıştır. Mobilya ve ahşap kapı makinalarının üretimi ve ihracatında üstün başarılar gösteren firmamız 50'den fazla ülkeye doğrudan satış, teknik servis hizmetleri vermektedir. Bünyesinde; kenar bantlama makineleri, panel ebatlama, CNC router, çizicili yatar daire, CNC delik delme, profil sarma, boya, sıcak ve soğuk presler, vakum pres, kapı ebatlama, kasa profili çekme, 45 derece kasa kesme ve delme, pervaz yapıştırma, mdf çoklu dilimleme, kapı kol kilit menteşe yeri açma ve diğer ağaç işleme makinelerini bulundurmaktadır. Anahtar teslim kapı ve mobilya fabrikaları projelendirmelerinde de Boyga Makina çözüm ortaklığı sunmaktadır. Hizmet verdiği tüm alanlarda değer katma misyonuyla hareket eden Boyga Makina, yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Dünya’daki ve Türkiye’deki teknolojileri yakından takip ederken, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile Boyga Makina, ülkemizde ihracatı artırma politikasının öncüleri arasındaki yerini almaktadır.

Ürün kataloğu

Türkiye

Suntalam, MDF Lam gibi malzemelerin kesim ve ebatlanmasında hatalar oluşmaktadır. Hatalı malzemelere PVC yapıştığında ise problemler görünmektedir. Bu makinanın tasarımındaki amaç malzemenin kesim ve ebatlanmasındaki problemleri minimuma indirmektir. İki adet ön freze (jilet) topu bulunmaktadır. Malzeme yapışmaya girmeden önce ön jiletlemeden geçer ve daha temiz bir yüzeye yapışmış olur. 0.4 mm ile 3 mm arasındaki folyo, PVC, Melamin gibi malzemeleri otomatik olarak çeker ve makas grubu ile toleranslı otomatik kesim yapar. 3mm. ile 5mm. arasındaki malzemeleri manuel olarak yapıştırır. Baş ve sonu sıfır kesim yapar. Alt ve üst frezeleme motorları PVC işlerken radüs motorlarına fazla yük binmez ve daha pürüzsüz bir yüzey çıkartır. Radüs motorları alt, üst, baş ve sonu radüslü temizler (Örneğin postformingli, softformingli iş parçaları) istenirse baş ve sonu da radüslü temizlemesi iptal edilebilir.

Türkiye

Holemaster 4000 X Line parçanın 4 kenar ve üst yüzeyinde delik delme işlemlerini gerçekleştirirken sahip olduğu freze motoru ile modüler mobilyada kullanılan işlemleri (dairesel boşaltma, kare boşaltma, eğri kenar kesim, köşe yuvarlama, çizgisel şekil vb.) rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir. Holemaster 4000 X Line HS delik delme,kanal açma ve frezeleme işlemlerini hassas ve seri üretime uygun olarak gerçekleştirebilmektedir.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  > 500
 • Ticari
  51 – 100
 • % ciro, ihracatta
  95%

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi