CALYPSO MARKETING - Quality Liners made in Belgium

Belçika

Factory icon İmalatçı/ Üretici

CALYPSO MARKETING
Web icon
7 Ürünler

Belçika

Europages tarafından doğrulanmıştır

Makyaj endüstrisi için keçe kalem uzmanı olmamıza rağmen, birçok müşterinin fırça aplikatörlü ve "Avrupa'da üretilmiş" kalemler aradığının farkındayız. Keçe uçlara kıyasla liflerinin düşük kılcallığı nedeniyle bu teknolojide ustalaşmak karmaşık olsa da, mürekkepler konusundaki teknolojik ilerlememiz farklı ambalaj kombinasyonlarını ve mürekkepleri başarıyla test etmemizi sağladı. Ayrıca, ambalaj için "yukarı" pozisyonda boşaltma etkisini azaltan yeni bir özellik icat ettik. Piyasada bulunan modellerde tipik bir özellik.

Belçika

Europages tarafından doğrulanmıştır

Calypso birkaç yıl boyunca keçeli kalem ürün yelpazesine ek olarak sıvı mürekkep kartuşlu ve fırça aplikatörlü bir kalem geliştirmeye çalıştı. Birkaç Asyalı üretici bunu teklif etti ancak Avrupa için bir çözüm mevcut değildi. Bu tür bir ürün çok sayıda parçadan oluşuyor ve bu da yüksek fiyatını açıklıyor. Buna ek olarak, keçeli kalemlerin aksine doğal kılcallık sunmadığı için mürekkepler konusunda büyük bir anlayış gerektirmektedir. Bu nedenle akma eğilimi gösterir. Birkaç ambalajı yoğun bir şekilde test ettikten sonra, bizi tamamen tatmin eden bir ambalaj bulduk. Böylece 2019 yılında bu kalem için otomatik bir kondisyonlama makinesi üretmeye karar verdik. Üretim 2020 baharında başladı ve ilk yıl bir milyon adet üretildi. "Fırça kalem" olarak da adlandırılan bu kalem, farklı tipte fırçalarla (sivri veya oval) ve ayrıca kaşlar için dört dallı çatal şeklinde bir keçeli aplikatörle birlikte tedarik edilebilir.

Belçika

Europages tarafından doğrulanmıştır

Gözler ve dudaklar için uzun süre kalıcı renk Zarif göz ve dudak kalemlerimiz, dudakların kurumasını azaltmayı, kanamayı ve lekelenmeyi önlemeyi ve renk stabilitesini ve uzun süreli etkiyi garanti etmeyi amaçlayan iyi denenmiş ve test edilmiş bir sıvı formül kullanılarak geliştirilmiştir. Keçe uçları son derece hassas uygulama sağlar. Koleksiyon, düzenli olarak yeni renklerle desteklenen 30'dan fazla renk tonu içermektedir. Koleksiyon ayrıca uygulamadan kaynaklanan kusurları düzeltmek için bir düzeltici kalem (beyaz gövde, siyah aplikatör) içerir. Özellikler Ambalaj: su geçirmez, ısıya dayanıklı, uzun raf ömrü Kararlı formül: kuruduktan sonra değişiklik olmaz Uzun ömürlü Bulaşmaz, kırışıklıklara akmaz ve kontakt lens kullanıcıları için uygundur Aplikatörler farklı formlarda ve kalınlıklarda mevcuttur.

Belçika

Europages tarafından doğrulanmıştır

Gözler ve dudaklar için uzun süre kalıcı renk Zarif göz ve dudak kalemlerimiz, dudakların kurumasını azaltmayı, kanamayı ve lekelenmeyi önlemeyi ve renk stabilitesini ve uzun süreli etkiyi garanti etmeyi amaçlayan iyi denenmiş ve test edilmiş bir sıvı formül kullanılarak geliştirilmiştir. Keçe uçları son derece hassas uygulama sağlar. Koleksiyon, düzenli olarak yeni renklerle desteklenen 30'dan fazla renk tonu içermektedir. Koleksiyon ayrıca uygulamadan kaynaklanan kusurları düzeltmek için bir düzeltici kalem (beyaz gövde, siyah aplikatör) içerir. Özellikler Ambalaj: su geçirmez, ısıya dayanıklı, uzun raf ömrü Kararlı formül: kuruduktan sonra değişiklik olmaz Uzun ömürlü Bulaşmaz, kırışıklıklara bulaşmaz ve kontakt lens kullanıcıları için uygundur Aplikatörler farklı formlarda ve kalınlıklarda mevcuttur.

Belçika

Europages tarafından doğrulanmıştır

Düzeltici kalemimiz makyajınızı tamamen veya kısmen hassas ve pürüzsüz bir şekilde çıkarmanızı sağlar. Formülasyonu, uzun süre kalıcı göz ve liner renklerimiz için özel olarak geliştirilmiştir. Beyaz gövdeli ve daha az kirleten siyah uçlu olarak da mevcuttur.

Belçika

Europages tarafından doğrulanmıştır

Tarihi Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazarın eğilimini karşılamak için 2013 yılında dudak makyajı için bir jumbo kalem piyasaya sürdük. Bu kalem, göz ve linerlarımız için geliştirilen formülasyon ve renk yelpazemizden faydalanmaktadır. Özellikler Hava geçirmez kap, ısıya dayanıklılık, uzun raf ömrü Stabil formülasyon, kururken renk değişimi olmaz Uzun ömürlü Leke tutmaz, bulaşmaz, kontakt lens kullanıcıları için uygundur Stoklarımızda 6 farklı renkte mevcuttur.

Belçika

Europages tarafından doğrulanmıştır

Yoğunluk, kullanım kolaylığı, güvenilirlik ve dayanıklılık Teknolojisi, siyah pigmentin çökelmesini kontrol etmenin yanı sıra filtre kartuşu ve aplikatörün gözenekliliği ve yoğunluğuyla ilişkili olarak mürekkebin fizikokimyasal parametrelerinin mükemmel ustalığına dayanan bir dizi karbon siyahı eyeliner tedarik ediyoruz. Temel formülümüz işlenmiş nano olmayan karbon siyahından oluşmaktadır. Ürünlerimiz uzun ömürlü formüllerden su geçirmez formüllere ve farklı koruma sistemlerine kadar çeşitlilik göstermektedir. Özellikler Ambalaj: su geçirmez, ısıya dayanıklı, uzun raf ömrü Sabit formül: kalemin ucu aşağı gelecek şekilde saklanması gerekmez Nanopartikül içermez (bitmiş ürün üzerinde de test edilmiştir, SIKEMIA test raporuna bakınız. Yoğun siyah Bulaşmaz, kırışıklıklara akmaz ve kontakt lens kullanıcıları için uygundur Farklı tipte aplikatörler mevcuttur Formül seçimi Farklı koruma sistemleri (paraben içeren veya içermeyen) Oftalmolojik olarak test edilmiştir Öko-Test uyumlu

Domain icon İmalatçı/ Üretici

CALYPSO MARKETING

avenue des Métallurgistes 22A

1490 Court-Saint-Etienne - Belçika

Vergi N°