CHICO BIRD FOOD

Türkiye

Factory icon İmalatçı/ Üretici

CHICO BIRD FOOD
Web icon
İletişim

Firmamız 1980 yılında pet sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. 1997 yılında '' Kuş yemi üretim ruhsatı'' alarak kuş yemi imalatı yapmaktadır. Firmamız ürettiği ürünlerde sektörde tek olan ''%100 YEME GARANTİSİ'' verecek kadar ürünlerine güvenmektedir. 2009 yılından beri ''CHICO'' markasıyla temiz ve tozsuz, yüksek standartlı kuş yemleri üretmektedir. CHICO markası Dünya'nın önde gelen kuş üreticileri ve Dünya şampiyonları tarafından kullanılmaktadır. Sade ve Karışık çuval kuş yemi, poşetli ve ambalajlı kuş yemi, paketli daldarı ve kuş krakeri imalatı, kuş maması ve Türkiye'de ilk ve tek doğal kuş taban malzemesi üretimi gerçekleştirmektedir. Firmamız Tarım ve Orman Bakanlığından izinlidir.

Ürün kataloğu

Türkiye

CHICO, taban malzemesi %100 doğaldır. Ürün kekik dallarından ve de kekik özünden oluşmaktadır. Chico kuşların kafes tabanına kullanımına uygundur. Chico taban malzemesi son derece emicidir.Kuşların dışkılarının kurumasını sağlayarak virüs ve bakteri oluşumunu engeller.Chicı kuşların yuvalıklarında da kullanıma uygundur. Bit oluşumunu önler ya da yavaşlatır. Yaydığı koku sayesinde kafeslerin ve kümeslerin ferah olmasını sağlar. Kuşların kemirmesinde, yemesinde ve de oynamasında sakınca yoktur.

Türkiye

Kuşların ihtiyaç duydukları protein ve vitamin oranı yüksek besin takviyesidir. Özellikle hasta ve yetersiz beslenmiş kuşlara verilmelidir. Yavru muhabbet kuşları, dal darı sayesinde yem kırmayı öğrenmektedirler. Paketinde 6 adet bulunmaktadır.

Türkiye

CHICO'nun üreticilik bilgisiyle hazırlanan Yumurtalı Kuş Mamasıi kuşların tüketebileceği ideal tane büyüklüğündedir. Her dönem kullanılabilir. 3 ölçek mamaya 1 ölçek su eklenmeli ve 10 dakika beklenmelidir. 10 dakika sonra mama yaklaşık 6 ölçek olacaktır. Kutu içersinde 1 kg olarak paketlenmiş 5 paket bulunmaktadır. Protein oranı %26,82'dir.

Türkiye

CHICO Çuval Muhabbet Yemi 4 farklı karışım şeklindedir. Çuval dışı dört katmandan oluşmakta ve ürünün tazeliğini korumasına yardımcı olmaktadır. Karışımdaki tohumlar elenip, temizlenip homojen olarak makinelerde harmanlanarak paketlenmektedir. Ürünlerimizde boyalı tohum bulunmamaktadır.

Belgeler

Şirket bilgisi

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  1997
 • Şirket türü
  Şube
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Kuş yemi
 • kuş taban malzemesi
 • kuş yemi
 • DALDARI
 • kuş maması
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.