CUMBUL ÇELIK EV

Özel Proje Çizim ve ÜretimiÇelik konutlarda hayallerinizdeki yapıyı oluşturmak için özel projelendirme hizmeti sağlıyoruz. Yaşam alanınızı sizin istekleriniz çerçevesinde tasarlıyor, beğeninize sunuyor ve hayallerinizde ki yapıları sizin için üretiyoruz.Depreme karşı güvenlidir. Deprem afetine karşı hazırlıklı olursunuz.Çelik Konstrüksiyon yapılar ses ve ısı yalıtımı konusunda üstün yapılardır.Hızlı ve ekonomik bir inşa sürecine sahiptir.Her bütçeye uygun proje üretimi sağlanabilir.Sizin yapınızı, sizin isteklerinize göre çiziyor ve tasarlıyoruz.Çelik yapılar maliyet olarak uygun yapılardır ve tasarımsal olarak değişiklikler maliyetlerde büyük oynamalar yaratmamaktadır. Bu da uygun maliyetler ile istediğiniz yaşam alanına ulaşılabilirliği arttırmaktadır.Mimari, elektrik ve mekanik çözümlerde büyük kolaylık ve esneklik sağlar.Kolonsuz ve kirişsiz tasarımı, iç mimari ve dekorasyon rahatlığı sağlar, ferah ve daha geniş iç mekânlar sunar.Çelik evlerde kat sınırlaması yoktur, dünyanın en yüksek binaları çelik konstrüksiyon olarak inşa edilmişlerdir.Hafifliğinden dolayı en kötü zemin koşullarında dahi inşa edilebilir.Planladığınız yaşam alanına ulaşmak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve plan/projenizi anlatmak. Size, isteğinize ulaşma yolunda yardımcı olmaktan gurur duyarız.Cumbul Çelik Konstrükisyon olarak siz değerli müşterilerimize full anahtar teslim yapılar sunuyoruz.
 • Esas internet sitesi

faaliyet

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Prefabrik yapılar
 • Prefabrik yapılar
 • çelik ev
 • özel çelik evler
 • Hafif çelik konstrüksiyon evler

İlave bilgiler

Firmamın ayrıntılarını düzenle

Önemli rakamlar

 • 1 – 10
  Çalışan sayısına

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  Şirket türü
  İmalatçı/ Üretici

Faaliyette bulunduğu pazarlar ve bölgeler

Ticari bölgeler

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Ticari bilgiler

Incotermes

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Ödeme şekli

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bankalar

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Şirketiniz için benzer bir sayfa ister misiniz? Siz de görünebilir olun. Şirketinizin EUROPAGES sitesinde görüntülenmesi için şirket sayfanızı kolayca oluşturun. Şirketinizi ekleyin

EUROPAGES aynı zamanda size bunları da öneriyor

104 v

BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VE DAHA FAZLA GÖRÜNÜRLÜK KAZANMAK İÇİN HESABINIZI ÜCRETSİZ OLARAK OLUŞTURUN

Görünürlük

İçerik

Klasman

İşte işletme performansınızın göstergeleri:
CUMBUL ÇELIK EV

Göstergeleriniz minimum düzeyde. Görünürlüğünüzü ve klasmanınızı geliştirmek için bilgilerinizi güncelleyin ve içerik yazı, logo, anahtar sözcükler) ekleyin.

Hesabımı oluşturuyorum

kolay, hızlı ve ücretsiz 5 adımda

Blog CUMBUL ÇELIK EV
değilseniz, hemen şimdi işletmenizi kaydedin!

HELPDESK