DEMIROREN ETIKET

Türkiye

Factory icon İmalatçı/ Üretici

DEMIROREN ETIKET
Web icon
İletişim

Firmamızda metal etiket, lazer markalama etiket, serigraf baskı etiket, özel etiketler, güvenlik etiketleri, varlık etiketleri, alüminyum isim levhaları, leksan etiket makine ve tekne panelleri, eloksallı alüminyum etiketler, oyulmuş etiketler, vinil etiketler, dijital baskılı etiketler ve ayrıca elektrik uyarı levhaları ve yönlendirme levhaları dahil olmak üzere herhangi bir etiketleme konusunda çözüm sağlamaktadır. Ayrıca firmaların kendi bünyesinde yer alan ürünlerin sayımı-tanımı ve takibi için her türlü demirbaş etiket imalatı yapılmaktadır.Çalıştığımız SektörlerMakina üreticileriPano üreticileriElektrik-eloktronikEndüstriyel ekipman üreticileriMotor-redüktör-pompa üreticileriVana üreticileriTekne ve yat üreticileriTarım ekipmanları üreticileriHer türlü ekipman üreticileriDemirören Etiket’i Neden Tercih Etmelisiniz? • Kalite: Kaliteli bir etiket arıyorsunuz. Kalitenin sizin için ne kadar önemli olduğunu gerçekten anlıyoruz. Müşterilerimizin üretim sonucundan memnun olduklarını görmek bizim için çok değerli. Etiketlerinizin öngördüğünüz kadar güzel, fonksiyonel ve dayanıklı olmasını sağlamak için, üretim sürecinin her aşamasında; kalite güvence kontrollerini gerçekleştiriyoruz.• Seçenek: Ürün yelpazemiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gelişmeye devam etmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyoruz ve bu ihtiyacı karşılayacak kalitede etiketler üretiyoruz.

Ürün kataloğu

Türkiye

Uyarı etiketleri gereksinimlerinizi, kullanılmaları gereken ortamlara göre uyarlayabiliriz. Uyarı etiketleri, iş gücünüzün korunmasını ve her zaman olası tehlikelerden haberdar edilmesini sağlamada çok önemli bir rol oynar. Bu nedenle uyarı etiketlerinin ve güvenlik levhalarının ürünün kullanım ömrü boyunca okunabilir durumda kalması esastır. Gereksinimlerinize bağlı olarak metal, krom, vinil, kağıt veya polyester malzemeler üzerine baskı yapabiliyoruz. Ayrıca maksimum dayanıklılık ve uzun ömür için eloksallı alüminyum kullanılarak alüminyum etiketlere ve ayrıca kazınmış paslanmaz çelik plakalarına baskı yaparak güvenlik işaretleri de sağlayabiliriz . Bu seçeneklerin her ikisi de zorlu ortamlarda daha fazla direnç için sağlam bir aşınma yüzeyi sağlar.

Türkiye

Özel bir kaplama türü olan eloksallı alüminyum görünümünde olan Mikron etiket – Metal etiket çok uzun ömürlüdür. Bu nedenle özellikle sanayi – imalat sektöründe önemli yer tutmaktadır. Demirören Etiket bünyesinde kullandığımız yüksek mikron alüminyum malzeme özel bir eloksal kaplamaya sahiptir. Kullanılan boyalar baskı sonrası uygulanan bir takım kimyasal işlemlerden sonra bu kaplamanın içinde yer alan minik gözenekler hapsolur. Bu sayede baskı tiner vb kimyasallara karşı dayanıklı hale gelir. Alüminyum üzerine yapılan serigraf baskı malzemenin içerisine işleyerek hapsolur. Tüm hava şartlarında kullanıma uygun bir malzemedir. Yüksek mikron malzeme oksitlenme ve korozyona karşı korumalıdır. Bu nedenle özellikle dış şartlarda çalışan ekip araçları -tarım ekipmanları – süt tankerleri ya da kimyasal ortamda çalışılan imalat sektöründe kullanıma çok uygundur Mikron Etiket üzerindeki boya; kimyasal çözücülere karşı (tiner, benzin, ispirto v.b.) dayanıklıdır. B

Türkiye

Alüminyum etiket, vinil ya da plastik etiketlerinden çok daha dayanıklıdır. Metal etiketler derecelendirme ve güvenlik bilgileri de dahil olmak üzere önemli bilgileri içerir. Özellikle sanayi ve makina sektöründe; alüminyum etiketler bu bilgilerin birkaç yıl boyunca açıkça görünür olması gereken durumlarda tercih edilir. Eloksallı alüminyum malzeme, lazer kazıma için önceden renklendirilmiştir. Eloksallı alüminyum isim plakalarımız ve etiketlerimiz, ekipman tanımlama ve markalama, varlık ve envanter yönetimi ve uyumluluk plakaları dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için kullanılmaktadır. Firmamız bünyesinde eloksallı alüminyum malzeme üzerine; serigraf baskı yapabiliriz ya da lazer ile kazıyabiliriz. Bu işlem sonrasında numaralandırma ve barkodlar veya QR kodları ile seri hale getirilebiliriz. Alüminyum, gerekli olan uygulamaya bağlı olarak 0,50 mm’den ve 3 mm’e kadar çeşitli kalınlıklarda mevcuttur.

Türkiye

Uyarı etiketleri ve güvenlik etiketleri, kullanıcıyı makine veya ekipmanlarla ilişkili riskler konusunda uyarmak için tasarlanmıştır. Sağlık ve güvenlik yönetmeliklerine uymak için bugün çeşitli sanayi sektörlerinde ve iş yerlerinde bulunan uyarı işaretlerini bulundurmanın yaygın bir uygulama olduğunu göreceksiniz. İş güvenliği etiketleri çalışma sahasında çalışanları belirli tehlikelere karşı uyarmak için kullanılmaktadır. Uyarı etiketi ve güvenlik işareti tedarikçileri olarak bunların güvenlik amacıyla konulduğunu biliyoruz. Nereye bakarsak bakalım, bir acil çıkış, dikkat veya tehlike işaretlerini görebiliriz. Bu işaretler can sağlığımız için oldukça önemlidir.

Belgeler

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  1 – 10

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici

İş bilgileri

Ticari bölgeler

 • Bölgesel
 • Ulusal
 • Avrupalı
 • Check Circle Outline icon Uluslararası

Teslimat bölgeleri

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Metal üzerine serigrafi
 • Metal Etiket
 • Leksan Etiket
 • Krom Etiket
 • Lazer Markalama
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.