DEMIROREN ETIKET

Türkiye

Factory icon İmalatçı/ Üretici

DEMIROREN ETIKET
Web icon
İletişim

İzmir Etiket adıyla 2007 yılında başladığımız işimize üretim kapasitemizi ve kalitemize arttırarak özellikle metal etiket - lazer markalama etiket - dijital baskı - serigraf etiket ve leksan etiket imalatımıza devam ediyoruz. Kapsamlı üretim yeteneklerimizin yanı sıra yenilikçi ve pazar lideri teknolojimiz, çok çeşitli metal ve plastiklerle çalışmamızı sağlamaktadır.Firmamızda metal etiket, lazer markalama etiket, serigraf baskı etiket, özel etiketler, güvenlik etiketleri, varlık etiketleri, alüminyum isim levhaları, leksan etiket makine ve tekne panelleri, eloksallı alüminyum etiketler, oyulmuş etiketler, vinil etiketler, dijital baskılı etiketler ve ayrıca elektrik uyarı levhaları ve yönlendirme levhaları dahil olmak üzere herhangi bir etiketleme konusunda çözüm sağlamaktadır. Ayrıca firmaların kendi bünyesinde yer alan ürünlerin sayımı-tanımı ve takibi için her türlü demirbaş etiket imalatı yapılmaktadır.İzmir Etiket olarak başladığımız yolumuza Demirören Etiket ünvan değişikliği ile 2022 yılında hizmetlerimize devam edeceğiz. Sürekli yatırım programımız sayesinde birçok yenilikçi ürün sunabiliyoruz. Demirören Etiket bünyesine kattığımız makinalarımız ile seri numaralı ya da barkodlu metal etiket imalatı yapabiliyoruz. Ayrıca hem kullandığımız malzemelerin eloksallı alüminyum ya da krom olması hem de serigraf baskı ya da lazer markalama sistemleri ile üretim yapmamız etiketlerin çok daha uzun ömürlü ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.

Ürün kataloğu

Türkiye

Metal markalama işlemi lazer markalama makinası ile metal üzerinde yer alan eloksal kaplamanın kazınmasıdır. Markalama işlemi yalnızca metal ya da krom malzemeye değil aynı zamanda ürünün kendisine de uygulanabilmektedir. Metallere lazerle markalama işlemi; hızlı ve doğru sonuçları garanti eder. Markalama kalıcıdır. Bu şekilde, marka görünürlüğü ve ürün izlenebilirliği sağlayabiliriz Metal markalama / Lazer Kazıma Etiket kullanım alanları; otomotiv , vanalar , makinalar; traktör ekipmanları, elektronik , mekanik , kuyumculuk ve medikal teknoloji endüstrileri gibi çeşitli endüstrilerde giderek daha popüler halde kullanılmaktadır. Metallerin lazerle işaretlenmesi hem kalite hem de uygun fiyat açısından sayısız avantaj sağlar. Elde etmek istediğimiz malzeme ve görsel sonuçlara bağlı olarak farklı derinlik seviyelerinde yapılabilir. Lazer Markalama Etiket için ifade edilebilecek en önemli özellik; üzerlerine istenilen her türlü data-kod- ve verilerin girilebilmesidir.

Türkiye

Uyarı etiketleri ve güvenlik etiketleri, kullanıcıyı makine veya ekipmanlarla ilişkili riskler konusunda uyarmak için tasarlanmıştır. Sağlık ve güvenlik yönetmeliklerine uymak için bugün çeşitli sanayi sektörlerinde ve iş yerlerinde bulunan uyarı işaretlerini bulundurmanın yaygın bir uygulama olduğunu göreceksiniz. İş güvenliği etiketleri çalışma sahasında çalışanları belirli tehlikelere karşı uyarmak için kullanılmaktadır. Uyarı etiketi ve güvenlik işareti tedarikçileri olarak bunların güvenlik amacıyla konulduğunu biliyoruz. Nereye bakarsak bakalım, bir acil çıkış, dikkat veya tehlike işaretlerini görebiliriz. Bu işaretler can sağlığımız için oldukça önemlidir. Uyarı etiketleri gereksinimlerinizi, kullanılmaları gereken ortamlara göre uyarlayabiliriz. Uyarı etiketleri, iş gücünüzün korunmasını ve her zaman olası tehlikelerden haberdar edilmesini sağlamada çok önemli bir rol oynar. Bu nedenle uyarı etiketlerinin ve güvenlik levhalarının ürünün kullanım ömrü boyunca okunabilir durumda

Türkiye

Uyarı etiketleri ve güvenlik etiketleri, kullanıcıyı makine veya ekipmanlarla ilişkili riskler konusunda uyarmak için tasarlanmıştır. Sağlık ve güvenlik yönetmeliklerine uymak için bugün çeşitli sanayi sektörlerinde ve iş yerlerinde bulunan uyarı işaretlerini bulundurmanın yaygın bir uygulama olduğunu göreceksiniz. İş güvenliği etiketleri çalışma sahasında çalışanları belirli tehlikelere karşı uyarmak için kullanılmaktadır. Uyarı etiketi ve güvenlik işareti tedarikçileri olarak bunların güvenlik amacıyla konulduğunu biliyoruz. Nereye bakarsak bakalım, bir acil çıkış, dikkat veya tehlike işaretlerini görebiliriz. Bu işaretler can sağlığımız için oldukça önemlidir.

Türkiye

Özel bir kaplama türü olan eloksallı alüminyum görünümünde olan Mikron etiket – Metal etiket çok uzun ömürlüdür. Bu nedenle özellikle sanayi – imalat sektöründe önemli yer tutmaktadır. Demirören Etiket bünyesinde kullandığımız yüksek mikron alüminyum malzeme özel bir eloksal kaplamaya sahiptir. Kullanılan boyalar baskı sonrası uygulanan bir takım kimyasal işlemlerden sonra bu kaplamanın içinde yer alan minik gözenekler hapsolur. Bu sayede baskı tiner vb kimyasallara karşı dayanıklı hale gelir. Alüminyum üzerine yapılan serigraf baskı malzemenin içerisine işleyerek hapsolur. Tüm hava şartlarında kullanıma uygun bir malzemedir. Yüksek mikron malzeme oksitlenme ve korozyona karşı korumalıdır. Bu nedenle özellikle dış şartlarda çalışan ekip araçları -tarım ekipmanları – süt tankerleri ya da kimyasal ortamda çalışılan imalat sektöründe kullanıma çok uygundur Mikron Etiket üzerindeki boya; kimyasal çözücülere karşı (tiner, benzin, ispirto v.b.) dayanıklıdır.

Şirketle ilgili son haberler

Belgeler

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  1 – 10

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Metal üzerine serigrafi
 • Lazer baskı/basım
 • baskılı etiketler
 • alüminyum baskı
 • Alüminyum etiket
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.