DEMM CONSULTING

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Firmalarımıza maksimum katkı sağlayacak çözümleri sunarak onlar için vazgeçilemez ve benzersiz bir iş ortağı olmayı hedefliyoruz.Başarılı olmak için: DEMM CONSULTING, kuruluşundan itibaren ihtiyaçlarınıza etkin ve hızlı bir şekilde cevap verebilmek, sonuç almak amacıyla, hizmetlerini farklı uzmanlık alanlarını gözeterek ayırdı.Dış Ticaret, Teşvikler, Nakliye, Hukuk Danışmanlığının yanında Satış, Pazarlama, Dış Ticaret, İnsan Kaynakları Eğitimleri hizmetleri alanlarında uzmanlaşmış ekibinin her ferdini sektör ve fonksiyon bazında uzmanlaşmaya yönlendirdi ve bu şekilde hizmet sundu.DEMM CONSULTING bünyesinde ihtiyaçlara özel çözüm önerileri sunulmaktadır. Yaptığımız her işte kalite önceliğimiz.Maksimum müşteri memnuniyeti sağlayacak süreçleri işleterek sonuç odaklı çalışıyoruzYüksek performans için limitleri zorluyoruzVerimlilik, inovasyon ve yaratıcılığı tüm birimlerimizde ve işimizin tüm alanlarında destekliyoruzÇalıştığımız piyasalarla ilgili sürekli ve düzenli bilgi ediniyor, bunları müşterilerimizle zamanında paylaşıyoruz.Hizmetlerimiz ile ilgili yerel, bölgesel ve uluslararası farkındalık yaratıyoruzTüm ekibimizi sürekli öğrenme ve gelişim konusunda destekliyoruzMüşterilerine katkı sağlayacak fırsatları ortaya çıkartmak üzere arge çalışmaları yapıyoruzYaptığımız her işte, tüm ilişkilerimizde, bulunduğumuz her ortamda etik kurallara tam olarak bağlılık gösteriyoruz.Düsturumuz para kazanmak değil dostlar biriktirmektir.
 • Esas internet sitesi

faaliyet

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Firmalara danışmanlık hizmetleri
 • ithalat
 • ihracat
 • nakliye
 • pazarlama

İlave bilgiler

Firmamın ayrıntılarını düzenle

Önemli rakamlar

 • 201 - 500
  Çalışan sayısına

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  Şirket türü
  Servis Sağlayıcı

Faaliyette bulunduğu pazarlar ve bölgeler

Ticari bölgeler

Bölgesel
Ulusal
Avrupalı
Uluslararası

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Ticari bilgiler

Incotermes

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Ödeme şekli

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bankalar

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Şirketiniz için benzer bir sayfa ister misiniz? Siz de görünebilir olun. Şirketinizin EUROPAGES sitesinde görüntülenmesi için şirket sayfanızı kolayca oluşturun. Şirketinizi ekleyin
104 v

BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VE DAHA FAZLA GÖRÜNÜRLÜK KAZANMAK İÇİN HESABINIZI ÜCRETSİZ OLARAK OLUŞTURUN

Görünürlük

İçerik

Klasman

İşte işletme performansınızın göstergeleri:
DEMM CONSULTING

Göstergeleriniz minimum düzeyde. Görünürlüğünüzü ve klasmanınızı geliştirmek için bilgilerinizi güncelleyin ve içerik yazı, logo, anahtar sözcükler) ekleyin.

Hesabımı oluşturuyorum

kolay, hızlı ve ücretsiz 5 adımda

Blog DEMM CONSULTING
değilseniz, hemen şimdi işletmenizi kaydedin!

HELPDESK