DOTHRAK SHADING AWNING PERGOLA ZIP & GLASS SYSTEMS

DOTHRAK SHADING AWNING PERGOLA ZIP & GLASS SYSTEMS

Dothrak Tente yurtiçi ve yurtdışı projeleriyle dış yaşam alanlarınıza tente sistemleri üzerine mimari ve estetik çözümler üreterek imalat, montaj, tamir ve bakım faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Kurulduğu günden itibaren dış yapı üniteleri üzerine çözümler üreten Dothrak Tente ailesi olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesini bir ilke olarak benimseyerek; kaliteyi, konforu ve estetiği sunmaktan gurur duymaktayız. Yaşam alanlarınızda ve işletmelerinizde daha rahat vakit geçirebilmeniz ve sahip olduğunuz müşterilerinize daha lüks ve konforlu hizmet verebilmeniz için tüm dünyadaki sektörel ve en güncel hareketleri takip ediyor, Ar-Ge çalışmalarımızla elimizden gelenin en iyisini sizler için üretmeye devam ediyoruz. Bize güvenerek projelerimizin hayata geçmesine imkan veren müşterilerimize, çözüm ortaklarımıza ve bizleri bugünlere taşıyan tüm personel kadromuza Dothrak Tente ailesi olarak her zaman teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ürün kataloğu

Türkiye

Bioklimatik bir sistem olup Hareketli Çatı sisteminin sahip olduğu tüm özelliklere ek olarak, panel profillerinin kendi eksenleri etrafındaki dönme hareketini tamamladıktan sonra tekerlek mekanizması yardımıyla geriye doğru toplanarak Pergola Tente sistemlerinde olduğu gibi size tamamen açık bir alan sunar. Dört mevsim her türlü hava koşullarında kullanabileceğiniz Hareketli Çatı sistemi en kapsamlı tente modeli olmakla beraber; gizli su tahliye ünitesi ve dört tarafının da otomatik perde veya hareketli cam sistemleriyle kapatılmasıyla mükemmel bir kış bahçesine dönüşebilmektedir.

Türkiye

Hareketini dikey olarak her iki yanında bulunan kanallar içerisinde gerçekleştiren Giyotin Cam Balkon kilit gerektirmeyen otomatik ve güvenli yapısı ile yeni nesil bir cam sistemidir. Temperli ve ısı yalıtımlı olarak imalatı yapılan cam paneller aşağı yönde yan yana gelecek şekilde toplanarak sistemin açılma işlemini tamamlarlar. Uzaktan kumanda yardımıyla panelleri dilediğiniz seviyede durdurarak manzaranızı etkilemeden açık havadan yararlanmak artık sizin elinizde. Ürünün diğer avantajı ise zemin hizasında toplanan cam panellerin küpeşte görevi görerek ekstra güvenli ortam oluşturmasıdır.

Türkiye

İmar mevzuatına uygun olduğundan her türlü yapıya kolaylıkla uygulanabilen Katlanır Cam Balkon sistemi ile açık alanlarınızı yaz kış kullanabileceğiniz ısı ve ses yalıtımlı mekanlara dönüştürebilirsiniz. Sistemlerimizin tümünde diğer cam ürünlerine göre daha esnek ve dayanıklı yapıdaki temperli camlar kullanılır. Kırılması halinde kesici yüzey oluşturmadan kristalleşerek batma, kesme ve yaralanma gibi tehlikeli durumların yaşanmasını önleyerek size ve çevrenizdekilere zarar vermez. Alt ve üst noktalarından her birinde 8 adet tekerlek bulunan alüminyum bazalara bağlı kanatların ray profilleri içerisinde hareket etmesi sonucu istenilen yönde katlanarak toplanması yöntemiyle çalışır. Kapalı konuma getirildiğinde kanatların arasında kalan boşluğu şeffaf conta veya mıknatıslı profiller yardımıyla birleştirerek mükemmel bir yalıtım sağlanır.

Türkiye

Sistemi oluşturan kanatların alüminyum kanal içerisindeki kayma hareketi ile diğer kanatları da beraberinde götürerek üst üste toplanmasıyla yer işgali yapmadan kolay kullanılabilen şık bir modeldir. Kanatlarda bulunan kilit mekanizması sayesinde ekstra güvenlik sağlar. Sürgülü Cam Balon sistemi eğimli ve oval zeminlerde dahi sorunsuz çalışma performansına sahiptir. İsteğinize göre alt kanal profilinin zemine açılan kanala yerleştirilmesiyle ayak takılma riskini ortadan kaldırabilir, tekerlekli sandalye, servant dolabı, elektrik süpürgesi vb. tekerlekli sistemlerin rahatlıkla geçebileceği serbest bir alana sahip olabilirsiniz.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  11 – 50
 • Ticari
  51 – 100
 • % ciro, ihracatta
  70%

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  2014
 • Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi