EVPAR MENFEZ SANAYI

EVPAR MENFEZ SANAYI

Evpar menfez Sanayı 1995 yılında ..MENFEZ İmalatı ile isitma Sogutma Havalandırma ve inşaat sektörüne dahil olup MENFEZ imalatı ve pazarlamasına başlamıştır. Sektörün öncülerinden olan Evpar Menfez, 2001 yılında ME-PAN, ..MEPAN DEMONTE MENFEZ markasını sektöre dahil etmistir. Ürün çeşitlerini, ihtiyaçlar doğrultusunda deneyimli kadromuzla her geçen gün artırmaktayız.

Ürün kataloğu

Türkiye

tamamı aluminyumdur paslanma oksitlenme yapmaz arkası düz montajı kolay, arkası sineklik tellidir haşerelere karşı korunaklı ,standart 24 çeşit ölçü vardır ürünler kutulu ambalajlıdır yapı market rafta sergilenebilir

Türkiye

EVPAR MENFEZ SANAYİ İS ESTABLİESHED İN TURKEY/İSTANBUL AT 1995 WE ARE MANUFACTURİMG ALUMINIUM GRİLL VENTS EQUİPMENTS AND HEAD OF THE MARKET İN TURKEY.WE AİM TO PRODUCE OUR PRODUCTS HİGH QUALİTY STANDARS WİTH OUR EXPERİNCED STAFF TO CUSTOMERS AS LİKE WHAT THEY NEED EXACTLY ALL PRODUCTS ARE MAİNLY ALUMİNİUM STAİNLESS DURABLE AND EASY TO ASSEMBLY ALL OUR PRODUCTS WE ARE DELİVERİNG İNSİDE THE BOX FOR EASY DELİVERY SOLUTİON ALSO WE HAVE MANY DİFFERENT SİZES AN COLOURS….

Türkiye

Evpar menfez sanayi firmamız 1995 yılında menfez imalatı ile havalandırma ve inşaat sektörleri piyasasına dahil olup menfez imalatı ve pazarlamasına başlamıştır. Sektörün öncülerinden olan evpar menfez sanayi2001 yılında ME-PAN MENFEZ markasını sektöre dahil etmiştir. Ürün çeşitlerini,ihtiyaçlar doğrultusunda deneyimli kadromuzla her geçen gün arttırmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.. ………………………………………………………………………………………………… Ürünlerimizin tamamı alüminyum paslanmaz olup montajı kolay rafta sergilenebilir ve stoklar halinde satışa sunulabilir. Ürünlerimiz ambalajlı olup koliler içerisinde nakliye kolaylığı sağlamaktadır. Ürünlerimiz faydalı model tasarım tescil patent belgeli olup,zengin ölçü ve renk çeşidine sahiptir..

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  201 – 500
 • Ticari
  1 – 10
 • % ciro, ihracatta
  60%

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  1996
 • Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi