FOODCOM S.A.

Polanya

Warehouse icon Distribütör

FOODCOM S.A.
Web icon
19 Ürünler

Polanya

Europages tarafından doğrulanmıştır

UHT Süt birçok mineral ve C vitamini içerir. Sütün UHT sistemi ile ısıtılması, süt proteininin içeriğini veya biyolojik değerini düşürmez, hatta sindirim enzimlerinin denatüre proteine daha kolay ulaşması nedeniyle insan vücudu tarafından daha kolay sindirilmesini sağlar. moleküller. UHT süt, ürünü sterilize etmek ve sütün bozulmasına neden olan bakteri üremesini ortadan kaldırmak için sütün 2-5 saniye 140ᵒC civarında ısıtılmasıyla üretilir. UHT sütün üretimi sırasında renk, tat ve/veya kokuda değişikliğe yol açan Maillard reaksiyonu meydana gelir. Açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalıdır.

Fiyat teklifi isteyin

Polanya

Europages tarafından doğrulanmıştır

Domates Salçası, olgun domateslerden elde edilen kalın bir salçadır. Üretim süreci, su içeriğini azaltmak için domateslerin birkaç saat kaynatılmasını, tohumların ve kabuğun sıkılmasını ve bazın kalın, zengin bir konsantreye indirgenmesi için sıvının tekrar kaynatılmasını içerir. Nihai ürün, taze ve zengin bir domates aromasına ve koyu kırmızı bir renge sahiptir. Pürüzsüz ve yoğun bir kıvama sahiptir. İstenmeyen katkı maddeleri içermez ve ayrıca pişmiş domateslerde bulunan bir antioksidan olan iyi bir likopen kaynağıdır. Yapay şeker içeriği yoktur.

Fiyat teklifi isteyin

Polanya

Europages tarafından doğrulanmıştır

Permeat, proteinleri ve yağları çıkarmak için sütün ultrafiltrasyonundan sonra oluşan taze pastörize yağsız sütten üretilir. Ürün daha sonra gelişmiş sprey kurutma teknikleri kullanılarak kurutulur. Ürün, peynir altı suyundan elde edildiğinde bazen "deproteinize peynir altı suyu" olarak adlandırılır. Peynir altı suyu permeatı laktoz açısından zengin, protein açısından düşük olduğu için şekerleme, unlu mamuller ve katı yağların üretiminde kullanılabilir. Dondurma, işlenmiş peynir, içecek ve kozmetik üretimine de eklenir.

Fiyat teklifi isteyin

Polanya

Europages tarafından doğrulanmıştır

Lizin (L-lizin olarak da bilinir), enzimatik reaksiyonları, protein sentezini ve kemik gelişimini aktive eden amino asitlerden biridir. Ayrıca karbonhidrat metabolizmasında ve kalsiyum emiliminde önemli bir rol oynar. Endüstriyel ölçekte kaprolaktamdan elde edilir. Lizin genellikle beyaz bir toz şeklinde görünür. L-Lizin 25 kg'ın raf ömrü 2 yıldır. Ürün kuru ve serin bir ortamda saklanmalıdır. Foodcom, İş Ortaklarına Lizin'i 25 kg'lık paketlerde tedarik etmektedir.

Fiyat teklifi isteyin

Polanya

Europages tarafından doğrulanmıştır

Sodyum klorür, klorür grubunun inorganik bir kimyasal bileşiği, bir hidroklorik asit ve sodyum tuzudur. Sofra tuzunun, yemeklik tuzun ve yol tuzunun ana bileşenidir. Haşlama tuzu elde etmenin teknolojik süreci, tuzlu suyun termal kalınlaşmasını ve bu sudan tuzun kristalleşmesini içerir. Doğada mineral bileşen olarak bulunur ve halit adı verilen kaya tuzu yataklarını oluşturur. Sodyum klorür, karakteristik bir tuzlu koku ve tada sahip ince kristalimsi beyaz bir toz halinde bulunur. Güçlü higroskopik özellikler sergiler. Foodcom tarafından sunulan ürünün genetiği değiştirilmemiştir. Foodcom ayrıca topaklanma önleyici maddeler içermeyen gıda sınıfı demleme tuzu da sunmaktadır.

Fiyat teklifi isteyin

Polanya

Europages tarafından doğrulanmıştır

MSG olarak da bilinen monosodyum glutamat, en bol bulunan amino asitlerden biri olan glutamik asidin sodyum tuzudur. MSG, nişasta, şeker kamışı, şeker pancarı veya melasın fermantasyonu ile elde edilir, ancak alg suyunda ve birçok sebze, peynir ve mantarda da bulunur. MSG, glutamik asitten tek bir amino asit içerir ve ham protein içeriği olarak kabul edilmez. Yaygın organik çözücülerde de çözünmez ve higroskopik değildir. Pişirildiğinde ayrışmadığı için işlemeye iyi yanıt verir. Şeker varlığında yüksek sıcaklıklar da uygulandığında rengini kahverengiye çevirir. Genellikle mono-hidrat, beyaz kristal toz, kokusuz ve suda çözünür olarak bulunur.

Fiyat teklifi isteyin

Polanya

Europages tarafından doğrulanmıştır

Monokalsiyum fosfat, fosforik asit ve kalsiyum karbonatın reaksiyonu ile elde edilir. Fosfor, kemiğin yapı taşı olarak birçok önemli biyokimyasal dönüşümde yer alır. Monokalsiyum fosfat 25kg, serbest akışlı toz veya beyaz veya grimsi renkli küçük granüller şeklinde gelir. Diğer hammaddelerle karıştırılması kolaydır. Ürün, kemiklerin ve dokuların düzgün gelişmesinden, metabolizmanın ve sinir sisteminin düzgün çalışmasından ve ayrıca artan üretkenlik ve bağışıklık gücünden sorumludur.

Fiyat teklifi isteyin

Polanya

Europages tarafından doğrulanmıştır

C vitamini (askorbik asit veya L-askorbik asit olarak da bilinir) vücuttaki birçok metabolik süreçten sorumludur. Karbonhidratların, proteinlerin ve yağların metabolizmasının yanı sıra hemoglobin, eritrositler ve bazı hormonların sentezinde yer alır. C vitamini oksitlenmiş veya indirgenmiş formda L-askorbik asit olarak bulunur. Özellikle ışık ve ısı nedeniyle yıkıma karşı çok hassastır.

Fiyat teklifi isteyin

Polanya

Europages tarafından doğrulanmıştır

Jelatin, hayvan kemikleri, deri ve tendonlardan elde edilen kollajenin kısmi hidrolizinden elde edilen doğal çözünür bir proteindir. Glisin, prolin ve hidroksiprolinden oluşur. Jelatin, tek tek kollajen molekülleri arasındaki bağları kırmak için hidroliz işlemiyle elde edilir. İzole edilen molekülleri izole etmek için sıcak su veya asitler kullanılır. Daha sonra süzülür, sterilize edilir ve kurutulur.

Fiyat teklifi isteyin

Polanya

Europages tarafından doğrulanmıştır

Potasyum sorbat oldukça etkili, güvenli ve toksik olmayan bir gıda koruyucusudur. Potasyum sorbat, piyasadaki birçok koruyucudan biri olmasına rağmen, zararsız ve çok yönlü olduğu için en iyilerden biridir. Potasyum sorbat büyük ölçüde sentetik olarak üretilir. Tatsız ve kokusuz bir tozdur. FDA'ya göre vücutta su ve karbondioksite dönüştüğü için kullanımı güvenli kabul ediliyor. Kozmetik ürünlerde kısıtlamalarla kullanılabilecek koruyucular listesinde yer almaktadır. Nihai üründe izin verilen maksimum konsantrasyonu, sorbik asit olarak hesaplanan %0.6'dır. Asidik bir ortamda en iyi şekilde çalışır, aksi halde özellikleri çok daha zayıftır.

Fiyat teklifi isteyin

Domain icon Distribütör

FOODCOM S.A.

Crown Square building

Przyokopowa 31, 7th floor

01-208 Warszawa, Poland - Polanya

Vergi N°
İletişim