GUARD LEATHER ISTANBUL

Türkiye

Factory icon İmalatçı/ Üretici

GUARD LEATHER ISTANBUL
Web icon

Merhaba sevgili bay, bayan ÖZÖZLER deri şirketimiz, kaliteli deri ürünlerinin üretiminde, modern talebi karşılayan ve zarif görünümüyle Türkiye'nin lider firmalarından biridir. 1982 yılından bu yana; deriyi geleneksel el işçiliği ve günümüz teknolojisiyle bir araya getirip, TSE ve ISO 9001: 2000 kalite standartlarına uygun bir biçimde modern ürünlere dönüştürerek, müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. %100 yerli deriden çanta, cüzdan, kemer ve çeşitli deri aksesuarlarını bünyesinde ki özel tasarımcılar ve maharetli ustaların ellerinden çıkan değerli ürünlere dönüştürerek Guard, Diga, Özder ve Paratik markalarıyla üretmektedir. Bunun yanında yurt içinde İstanbul başta olmak üzere 1372 satış noktasında ve yurt dışında 144 satış noktasında ürünlerini sergilemektedir. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi www.guardleather.com adresinde bulabilirsiniz. Tel: +90 216 487 26 98 - 487 28 24; mob: +90 533 406 81 41 Gelecekteki verimli iş birliği için saygı ve umutla, İhracat temsilcisi Cihangir MİRZAABDULLAEV

Ürün kataloğu

Türkiye

Ürün Bilgileri: Birinci sınıf deri ve titiz el işçiliği ile üretilmiş GUARD marka deri clutch çanta. Bu modelin; siyah, kahverengi, taba ve siyah timsah baskılı renkleri bulunmaktadır. Ürünlerimiz Türkiye 'de TSE standartlarında üretilmiş olup %100 Orjinal Deri 'den oluşmaktadır. Ürün Detayları: 1 adet fermuarlı ve 1 adet cepli bölümden oluşmaktadır. Fermuarlı ana bölüm içerisinde 1 adet laptop bölmesi, 2 adet fermuarsız 1 adet fermuarlı cep bulunmaktadır. ana bölüm içerisinde 1 adet fermuarsız cep bulunmaktadır. Ürünlerimizde %100 Yerli Sığır Derisi, yerli üretim astar ve 1. kalite aksesuarlar (kırılmaz çekme çelik) kullanılmaktadır. Sipariş ve Teslimat: Ürünlerimiz 2 yıl GUARD firma garantilidir. Gönderilen tüm ürünler özel koruma kılıfında ve kutusunda teslim edilir. Faturanız garanti belgesi olarak kullanılır. Alt tutar belirtmeksizin tüm ürünlerde ücretsiz kargo. Tüm kredi kartlarına 9 aya varan

Türkiye

Birinci sınıf deri ve titiz el işçiliği ile üretilmiş GUARD marka deri clutch çanta. Bu modelin; siyah, kahverengi, taba ve siyah timsah baskılı renkleri bulunmaktadır. Ürünlerimiz Türkiye 'de TSE standartlarında üretilmiş olup %100 Orjinal Deri 'den oluşmaktadır.

Türkiye

Birinci sınıf deri ve titiz el işçiliği ile üretilmiş GUARD marka deri clutch çanta. Bu modelin; siyah, kırmızı, mavi, pembe ve bordo renkleri bulunmaktadır. Ürünlerimiz Türkiye 'de TSE standartlarında üretilmiş olup %100 Orjinal Deri 'den oluşmaktadır.

Türkiye

Ürün Bilgileri: Birinci sınıf deri ve titiz el işçiliği ile üretilmiş GUARD marka deri laptop çantası. Bu modelin; siyah, kahverengi, taba, bordo ve lacivert renkleri bulunmaktadır. Ürünlerimiz Türkiye 'de TSE standartlarında üretilmiş olup %100 Orjinal Deri 'den oluşmaktadır.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  101 – 200

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Deri çantalar
 • değerli deri çantalar
 • deri anahtarlık
 • deri aksesuarlar
 • deri ajandalar
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.