HUKUKX INOVATIF ÇÖZÜMLER

HukukX, Abonelik modelli hukuk sektörüne özel teknoloji çözümleri üretir. Diğer tüm alternatiflerinden farklı olarak sadece Hukuk sektörü için çalışır. Sektörel ARGE çalışmaları ile Avukatlar ve Hukuk Bürolarının teknolojik ihtiyaçlarına ürettiği çözümleri büro ya da avukatlara finans yükü getirmeden abonelik modeli ile sunar. HukukX, Avukat İnternet Paketi abonelerinden; Taahhüt istemez, dilediğiniz zaman üyeliğinizi durdurabilirsiniz, Ekstra Hosting (Barındırma) bedeli talep etmez, Ekstra bakım/yenileme bedeli talep etmez, Ekstra yedekleme ve güvenlik maliyeti talep etmez, Teknolojik yenilikler için ekstra bedel talep etmez. Tüm bunları sizin yerinize HukukX ekibi ÜCRETSİZ yapar. Dilediğiniz zaman bir üst pakete indirimli geçiş yapabilirsiniz. Domain / Alanadı ile diledğiniz kadar mail adresini çözüm ortağımız YANDEX aracılığı ile kullanabilirsiniz. Yandex Mail ayrıcalığı ile mobil kullanımlarda pratik biçimde kurumsal maillerinize mobil uygulama üzerinden dilediğiniz mobil cihazdan erişebilirsiniz.

Ürün kataloğu

Türkiye

HukukX, abonelik modelli Avukat İnternet sitesi paketlerinin ikincisi PREMIUM Web Paketi ile verdiğiniz hizmetleri tanımlayabileceğiniz Mobil Uyumlu (Responsive) çok sayfalı ve çok dil alternatifli bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Dilerseniz güncel içerik, haber ve bilgiler yayınlayabileceğiniz BLOG / BİLGİ sayfalarını da farklı dillerde yayınlayabilirsiniz. Aboneliğiniz süresince ekstra Hosting (Barındırma) bedeli ödemezsiniz. YANDEX ayrıcalığı ile 20 adet alan adınız uzantılı e-mail adresi imkanı sunulmaktadır.

Türkiye

HukukX, abonelik modelli Avukat İnternet sitesi paketlerinin ikincisi PRO Web Paketi ile verdiğiniz hizmetleri tanımlayabileceğiniz Mobil Uyumlu (Responsive) çok sayfalı bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Dilerseniz güncel içerik, haber ve bilgiler yayınlayabileceğiniz BLOG / BİLGİ sayfaları mevcuttur. Aboneliğiniz süresince ekstra Hosting (Barındırma) bedeli ödemezsiniz. YANDEX ayrıcalığı ile 20 adet alan adınız uzantılı e-mail adresi imkanı sunulmaktadır.

Türkiye

HukukX, abonelik modelli Avukat İnternet sitesi paketlerinin ikincisi Kolay Web Paketi ile verdiğiniz hizmetleri tanımlayabileceğiniz Mobil Uyumlu (Responsive) tek sayfalık bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Aboneliğiniz süresince ekstra Hosting (Barındırma) bedeli ödemezsiniz. YANDEX ayrıcalığı ile 20 adet alan adınız uzantılı e-mail adresi imkanı sunulmaktadır.

Türkiye

HukukX, abonelik modelli Avukat İnternet sitesi paketlerinin birincisi Kartvizit Web Paketi ile TBB Baro Levhası bilgilerinizden oluşacak Mobil Uyumlu (Responsive) tek sayfalık bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Aboneliğiniz süresince ekstra Hosting (Barındırma) bedeli ödemezsiniz. YANDEX ayrıcalığı ile 10 adet alan adınız uzantılı e-mail adresi imkanı sunulmaktadır.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  11 – 50
 • Ticari
  11 – 50

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  2009
 • Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi