ISIK METAL KAPI KEPENK SISTEMLERI

ISIK METAL KAPI KEPENK SISTEMLERI

As Işık fire door, we aim to have fire doors, which are a tangible and visible part of your projects, in the light of the principles we have acquired, quality, safety, aesthetics and all these without forcing the budget. Light fire doors, which can be produced in desired dimensions and standards, are of vital importance in the event of a fire. It is produced with the awareness that it carries and thanks to this understanding, it is distinguished from its counterparts. We assure you that you will have all the features you are looking for in a fire door in Işık fire doors, which aim to closely follow innovative and technological developments and provide you with the best service.

Ürün kataloğu

Türkiye

Paslanmaz kapılar kasa ve kanat olarak paslanmaz kalite paslanmaz sacdan imal edilmektedir. Aksesuar olarak paslanmaz kol ve kilitler kullanılmaktadır. İsteğe göre kapı içlerine menfez veya cam ilave edilebilmektedir. Paslanmaz Kapı “Paslanmaz kapılar özellikle dış mekanlarda ya da yoğun kullanım, ağır hizmet ve dayanım ihtiyacına göre üretilen, istenen her ölçü ve modelde tasarlanan kapılardır.” Paslanmaz kapılar, yangına dayanımlı ya da dayanımsız seçenekleriyle sunulmaktadır. Özellikle dış mekan, rutubetli ortam ya da özellikli endüstriyel alanlarda ve hastanelerde yoğun olarak kullanılmaktadır.​Kalite, estetik ve işlevsellik istendiğinde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz üst düzey dayanıklı ürünlerdir. İsteklere göre tam ebatlarında ölçümü ve montajı yapılmaktadır.

Türkiye

Yapı üzerindeki elektrik ve mekanik tesisatlarınızı güvenli ve dekoratif bir şekilde gizleyerek koruma imkanı sağlar. Olası bir yangın anında tesisat şaftları baca etkisi yaparak yangının üst zonlara hızlıca ilerlemesine olanak sağlarken, tesisat şaft kapağı kullanımı gerek mahalde oluşan yangınların tesisatlara, gerekse tesisat şaftlarında oluşabilecek yangınların kullanım mahallerine ulaşmasını engeller. Sabit dış çerçevesi Aluminyum ve hareketli iç çerçevesi, eğilme ve burkulmaya mukavemetli galvaniz malzemeden imal edilmektedir. Yangına Dayanıklı Şaft Kapağı tüm fonksiyonelliğinin yanısıra, 90 dakika boyunca yangının yayılma alanını en az seviyede tutar ve insanların güvenli bölgelere kaçışını sağlar. Duman ve ısı, yangında zarar veren iki temel unsurdur ve Şaft Kapağı bu unsurlara maruz kalınmasına izin vermez.

Türkiye

Sac kapı kasaları yangın kapısı uygulama alanlarında kapının oturacağı kısım için kullanılır. Yapılarda birçok farklı alanda ihtiyaç duyulan bu kapı kasaları gelişen inşaat sektöründe birçok noktada görülmektedir. Eski dönemlerdeki ahşap kapı kasaları yerine günümüzde sac kasalar kullanılmaktadır. Estetik, ucuz ve kolay montaj sağlayan bu malzeme seri bir şekilde üretilebilir ve rahatlıkla kullanılabilir.

Türkiye

SANAYİ TİP ENDÜSTRİYEL KAPILAR

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

  • Ticari
    11 – 50
  • % ciro, ihracatta
    50%

Organizasyon

  • Ana faaliyet konusu
    İmalatçı/ Üretici
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi