ISTANBUL TOWEL

ISTANBUL TOWEL

1993 yılında Denizli’de ipliği şekillendirerek yaşamınıza dokunmaya başladık. Tekstil ile olan yolculuğumuzda İSTANBUL TOWEL markası ile yeni bir vizyon ve misyon üstlenerek Türk tekstil kalitesini dünyaya sunmaya devam ediyoruz. Var olan en doğal, en saf pamukları iplik haline getirip kültürel dokumuzu modern dünyaya uyarlayarak, üretimin her aşamasında özen ve titizlik ile takip ettiğimiz %100 organik ürünleri tasarlamaya devam ediyoruz. İstanbul Toewl markası ile özenle tasarlayıp üretimine devam ettiğimiz havlu, bornoz, peştemal, nevresim takımı, çarşaf, pike, yastık kılıfı ve özel ürünlerimizde kullandığımız karde ring, penye ring, open-end, keten, viskon, yün, muline ipliklerimizin saflık, dayanıklılık, su emiş oranları, yumuşaklık ve doğallık testlerine son derece önem vermekteyiz. Dünya standartlarında üretimini gerçekleştirdiğimiz ev tekstili ve otel grubu ürünlerimizi ağırlığı Avrupa başta olmak üzere Fransa, Almanya, İngiltere, Rusya Hollanda, İtalya, Romanya, Bulgaristan, Katar, Mısır, Nijerya, Moritanya, Kanada ve Amerika’ya ihracatımıza gururla devam ediyoruz.

Ürün kataloğu

Türkiye

İstanbul towel galata gentle bornoz ürünlerinin tamamı organik malzemelerden üretilmiş olup kullanımı çok rahattır. %100 organik pamuktan imal edilmiş olup güvenle kullanabilirsiniz. Su emiş oranı son derece yüksek olup rahat ve kullanışlıdır. Uzun yıllar dokusu yumuşak kalır.

Türkiye

İstanbul towel pasion peştamal tamamı organik malzemelerden üretilmiş olup kullanımı çok rahattır. %100 organik pamuktan imal edilmiş olup güvenle kullanabilirsiniz. Pasion peştamal ile havuz sonrasında rahat zaman geçirmeniz kaçınılmaz olacaktır. Ürün boyutları ergonomik olarak tasarlanmış olup rahatlıkla bedendeki kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktır. Üretimi Denizli ilinde yapılan pasion peştamal ürünümüz yükse su alma kapasitesi sayesinde hamam; duş; banyo; deniz gibi sulu tüm durumlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Istanbul towel pasion loincloth is made entirely of organic materials and is very comfortable to use. It is made of 100% organic cotton and you can use it safely.

Türkiye

İstanbul towel master nevresim takımı üretimi tekstilin merkezi olan Denizli ilinde özenle yapılmaktadır. Her bir nevresim takımı için ödüllü tasarımcılar tarafından hazırlanan desenler her kullanıcı için özel olarak dizayn edilmiştir. İstanbul towel master nevresim takımı organik iplik kullanılarak üretilmiştir. Master nevresim takımı tek ve çift kişilik olmak üzere 2 ölçüde üretilmiştir. İçeriğinde bir adet nevresim, bir adet lastikli çarşaf, 2 adet yastık kılıfı ve 2 adet pano yastık kılıfı bulunmaktadır. Nevresim ölçüsü çift kişilik te 200x220cm, tek kişilik te 160x220cm olarak imal edilmiştir. Çarşaf ölçüsü çift kişilik te 220x240cm, tek kişilik te 180x240cm olarak imal edilmiştir. Her iki nevresim ölçüsünde de 50x70cm yastık kılıfı ve 50x70cm pano yastık kılıfı imal edilmiştir.

Türkiye

OTEL GRUBU ÜRÜNLERİMİZ İSTEĞİNİZ DOĞRULTUSUNDA ÜRETİLMEKTEDİR.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  51 – 100
 • Ticari
  51 – 100

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  1996
 • Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi