LIDER MERMER TICARET VE LIMITED SIRKETI

Lider Mermer Sanayi 2003 yılında marmara adası saraylar beldesinde mermer fabrikası olarak kurulmuştur. 2005 yılında kendi ruhsatında ocak işletmeye başlamıştır. Ancak kökleri 1957 ye dayanmaktadır.Bir aile şirketi olup dededen beri çeşitli ortaklıklarla bugüne gelmiştir.Şuanda torunları lider mermeri işletmektedirler.Şirketimizin kurucusu Halit Keleş 1957 yılında renk taş ortaklığı ile mermer sektörüne girmiştir.13 yıl süresince piyasada kalıcı bir yer edinen kurucu Halit Keleş daha sonra hamtaş mermer ltd. Şti'nin kuruculuğunuda üstlenerek 1997 yılına kadar istanbul/ habibler de bulunan mermer fabrikası çalıştırmıştır.Bu süre içinde marmara adasında 1992 de hastaş mermer sanayi ve ltd Şti.ni kurmuş ve burada mermer blok üretimine başlamıştır.Vefatından kısa bir süre sonra oğulları Vahit Keleş ve Bilal Keleş tarafından işletilmeye devam edilmiştir.Zaman içerisinde önce hamtaş dan ve hastaş dan ayrılarak şuanki halini almıştır.Lider mermer marmara mermerinde her ebatta ve her çeşit üretimi yapabilmektedir.Her geçen gün müşteri portföyünü ve üretim kapasitesini arttırarak yoluna devam etmektedir. Aylık 6000 metreküp blok 11000 metrekare este 500 metrekare katrak 150 metreküp kalıntaş üretim kapasitesi vardır. Lider mermer iç piyasadaki konumunu bozmadan ihracata yönelmiştir.Marmara mermerinin dünya pazarında kullanımını yaygınlaştırmak misyonuyla çalışmalarını hızla devam ettirmektedir. Lider mermer müşteri isteklerine göre sipariş usulü çalışmaktadır.
 • Esas internet sitesi

faaliyet

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Mermer ve doğal taşlar
 • panda
 • pijama
 • beyaz mermer

İlave bilgiler

Firmamın ayrıntılarını düzenle

Önemli rakamlar

 • 51 – 100
  Çalışan sayısına

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  Şirket türü
  İmalatçı/ Üretici

Faaliyette bulunduğu pazarlar ve bölgeler

Ticari bölgeler

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Ticari bilgiler

Incotermes

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Ödeme şekli

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bankalar

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Şirketiniz için benzer bir sayfa ister misiniz? Siz de görünebilir olun. Şirketinizin EUROPAGES sitesinde görüntülenmesi için şirket sayfanızı kolayca oluşturun. Şirketinizi ekleyin
103 v

BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VE DAHA FAZLA GÖRÜNÜRLÜK KAZANMAK İÇİN HESABINIZI ÜCRETSİZ OLARAK OLUŞTURUN

Görünürlük

İçerik

Klasman

İşte işletme performansınızın göstergeleri:
LIDER MERMER TICARET VE LIMITED SIRKETI

Göstergeleriniz minimum düzeyde. Görünürlüğünüzü ve klasmanınızı geliştirmek için bilgilerinizi güncelleyin ve içerik yazı, logo, anahtar sözcükler) ekleyin.

Hesabımı oluşturuyorum

kolay, hızlı ve ücretsiz 5 adımda

Blog LIDER MERMER TICARET VE LIMITED SIRKETI
değilseniz, hemen şimdi işletmenizi kaydedin!

HELPDESK