MND KAHVALTILIK GIDA SAN VE TIC AS

Sağlıklı Nesiller İçin Kaliteli Üretim Hem lezzetli hem sağlıklı kahvaltılıklar üretirken, ürün yelpazemizi geniş tutmaya çalışıyor ve böylece her damak tadına hitap etmeyi amaçlıyoruz. Ürünlerimizi; 30.000 m2’lik üretim alanımızda, birbirinden bağımsız 12 üretim istasyonumuzda üretiyor, günde 2.000.000 ürünü Lokman adının güvencesiyle sizlere sunuyoruz. Merkezde 16 mühendis, 50 idari kadro ve 400 kişiden fazla üretim ekibimizle sürekli hizmet sağlıyor, Türkiye genelinde 20 bölge müdürü ve onlarca bayimizle ürettiğimiz ürünleri kaliteli hizmet anlayışıyla dağıtıyoruz. Kendi Ar-Ge ve Kontrol birimleri olan istasyonlarımızda, sevilen tatlardan reçel, bal, tahin, pekmez ve peynir gibi ürünlerimizle günün en önemli öğününü renklendiriyoruz. Kahvaltılık ve piknik ürünlerimizi 32 ülkeye ihraç ediyor, geleneksel lezzetlerimizi dış pazarda da yaymaya devam ediyoruz. Geçmişin Güveni Lezzetle Buluşuyor Lokman markasıyla ulaştığımız piknik / porsiyon ürünlerinin pazar liderliği konumunda, değerlerimiz bize hep yol gösterici oldu. Sağlıklı nesiller yetiştirirken geçmişin güvenini lezzetle buluşturup, kahvaltı sofralarına taşımaya çalışıyor; önceliklerimizi tüketici kazanmak için değil dost kazanmak için şekillendiriyoruz. Afiyetle Her Nesile sloganıyla çıktığımız yolda; geniş ürün yelpazemizle, taze ve doğal ürünleri el değmeden paketliyor, sofralara lezzet katıyoruz.
 • Esas internet sitesi

faaliyet

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Meyve konserveleri ve reçeller
 • kahvaltılık ürünler
 • kakaolu fındık kreması
 • tahin pekmez
 • reçeller

İlave bilgiler

Firmamın ayrıntılarını düzenle

Önemli rakamlar

 • > 500
  Çalışan sayısına

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  Şirket türü
  İmalatçı/ Üretici

Faaliyette bulunduğu pazarlar ve bölgeler

Ticari bölgeler

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Ticari bilgiler

Incotermes

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Ödeme şekli

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bankalar

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Şirketiniz için benzer bir sayfa ister misiniz? Siz de görünebilir olun. Şirketinizin EUROPAGES sitesinde görüntülenmesi için şirket sayfanızı kolayca oluşturun. Şirketinizi ekleyin
104 v

BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VE DAHA FAZLA GÖRÜNÜRLÜK KAZANMAK İÇİN HESABINIZI ÜCRETSİZ OLARAK OLUŞTURUN

Görünürlük

İçerik

Klasman

İşte işletme performansınızın göstergeleri:
MND KAHVALTILIK GIDA SAN VE TIC AS

Göstergeleriniz minimum düzeyde. Görünürlüğünüzü ve klasmanınızı geliştirmek için bilgilerinizi güncelleyin ve içerik yazı, logo, anahtar sözcükler) ekleyin.

Hesabımı oluşturuyorum

kolay, hızlı ve ücretsiz 5 adımda

Blog MND KAHVALTILIK GIDA SAN VE TIC AS
değilseniz, hemen şimdi işletmenizi kaydedin!

HELPDESK