NETALAB NETA LABORATUVAR TEKNOLOJILERI

NETALAB NETA LABORATUVAR TEKNOLOJILERI

Laboratuvar Mobilyaları, Laboratuvar Tezgahı, Laboratuvar, Laboratuvar İnşaatı, Mediacell Kule Raf Sistemleri, Trespa Toplab Plus, Endüstriyel Seramik (Stoneware), Çeker Ocaklar, Standart Çeker Ocaklar, Performans Çeker Ocaklar, Polipropilen Çeker Ocaklar, Walk-In Çeker Ocaklar, Exproof Çeker Ocaklar, Radyofarmasötik Çeker Ocak, Tezgah Üzeri Çeker Ocaklar, Biyogüvenlik Kabinleri, Class II A 2 Biyogüvenlik Kabinleri, Class II B 2 Biyogüvenlik Kabinleri, PCR Kabinleri, Kimyasal Madde Dolapları, Standart Kimyasal Saklama Dolapları, Polipropilen Kimyasal Dolaplar, İthal Kimyasal Saklama Dolapları, Özel Havalandırma Üniteleri, Draft Chamber, Davlumbaz, Havalandırma Kabinleri, Lokal Emiş Sistemleri, Tüp Dolapları, Acil Göz ve Boy Duşları, Malzeme Dolapları, Hassas Terazi Masaları, Depo Raf Sistemleri, Aksesuarlar, Laboratuvar Muslukları, Laboratuvar Evyeleri, Tezgah üzeri aydınlatma üniteleri, Askı Sistemleri, Çalışma Masaları, Çalışma Koltukları, Genel Laboratuvar Cihazları, Etüvler, Otoklavlar, İnkübatörler, Soğutmalı İnkübatörler, Santrifüjler, Çalkalayıcılar, Manyetik Karıştırıcılar, Mekanik Karıştırıcılar, Vorteksler, Su Banyoları, Su ve Buhar Banyoları, Saf Su Cihazları, Balon Isıtıcılar, Hot Plateler, Yüksek Isı Fırınları, Endüstriyel Fırınlar, Hassas Terazilar, Endüstriyel Teraziler, Nem Tayin Cihazları, Ph Metreler, İletkenlik Ölçüm Cihazları, Bulanıklık Ölçüm Cihazı, Derin Dondurucular, Ultrasonik Banyolar, Vakum Pompaları, Malzeme Test ve Ölçüm Cihazları, Data Loggerlar,

Ürün kataloğu

Türkiye

C Frame - Taşıyıcı Ayak Sistemleri Laboratuvar mobilyalarında en çok tercih edilen ayak sisteminin başında gelmektedir. Tezgah alt ve üst dolapları ile çekmece gruplarının monte edildiği taşıyıcı iskelet sistemidir. Sistem 40x60mm ölçüsündeki kutu profillerin metre başına 400 ila 450 kg. ağırlığı taşıyacak şekilde dizayn edilmektedir. Taşıyıcı C ayak sistemi fosfat banyosu ile temizlendikten sonra üzerine 200 °C sıcaklıkta 30 dakika antibakteriyel elektrostatik epoksi toz boya uygulanmaktadır. Ayak sisteminde zemin bozukluklarının minimize edilmesi ve terazide kalabilmesi için ayarlanabilir pwc rotil ayaklar bulunmaktadır. C ayak sisteminin duvara gelen arka kısmında gaz, elektrik, temiz su, atık su gibi alt yapı tesisatlarının geçişi için 15 cm boşluk bulunmaktadır. Ayrıca zemin ile tezgah arasında laboratuvarın temizlenmesi için boş alan bulunmaktadır.

Türkiye

PCR Çalışma Kabini PCR kabin açık laboratuvar ortamında örnekleri çapraz yada hava kontaminasyonuna karşı korur. Kontaminasyonsuz numuneler elde etmek için hava kalitesinin kontrol edilebildiği PCR Kabinlerde çalışma yapılmalıdır. Genel Özellikler ; • Asite karşı dayanıklı paslanmaz çelik çalışma yüzeyi. • Rahat açılıp kapanan demperli emniyet camı. • Dayanıklı ergonomik tasarım, güvenli kullanım • Sterilizasyon için göze karşı güvenli alana monte edilen uzun ömürlü UV lamba. • Net görüş için Floeresan Lamba. • Basit ve kullanışlı kontrol paneli.

Türkiye

Kimyasal Madde Saklama Dolabı Laboratuvarda bulunan kimyasal ve solventler kapalı kaplarda olsalar dahi zamanla zehirli gaz salınımı yapmaktadır. Bu durum kullanıcılar için oldukça zararlı sonuçlar doğurmaktadır. Laboratuvar standartları ve iş güvenliği bakımından bu tür kimyasalların özel dolaplarda depolanması gerekmektedir.

Türkiye

Biyogüvenlik Kabinleri Biyogüvenlik Kabinleri, çeşitli deneysel araştırmalar ve klinik çalışmalar için tasarlanmıştır. Deneyler için temiz ve güvenli bir ortam sağlar. Zehirli ve zararlı partiküllerin yok edilmesi, kullanıcının, çevrenin ve üzerinde çalışılan numunenin güvenliği için son derece önemlidir. Genellikle mikrobiyoloji, biyotıp, genetik, hayvansal testler ve biyolojik tehlike içeren numune analizleri gibi özellikle steril ortamlarda gerçekleştirilmesi gereken laboratuvar çalışmalarında, kullanıcıların ve numunenin korunması amacıyla kullanılır. Biyolojik güvenlik kabinleri yüksek kalite, biyolojik güvenlik, güvenilirlik, ergonomi ve kullanılabilirlik standartlarına göre tasarlanmıştır. Mikrobiyolojik Emniyet Kabini olarak da adlandırılabilir.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

  • Çalışan sayısına
    51 – 100

Organizasyon

  • Şirket türü
    Genel merkez
  • Ana faaliyet konusu
    İmalatçı/ Üretici
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi