NUR KOZMETIK VE KIMYA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

NUR KOZMETIK VE KIMYA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

Nur Kozmetik has more than 30 years of experience in production and export and has been presenting to the market with high standard and quality products that are needed by cosmetics and health sector for years. Our company first started producing shampoos, hair creams and jellies, and in the past years we have expanded our product scale by following developments and trends in cosmetics in the world. In this process, R & D activities have also been improved and new products have been added to the production line in line with consumer needs. In 2010, the production of the medical device department started and production started. Our company manufactures in accordance with GMP, ISO 9001: 2008, ISO 13485: 2003 quality systems.

Ürün kataloğu

Türkiye

Farmanit Bit Sprey annelerin ve çocukların yüzünü güldürür. Bitlerden kurtulmak için en kolay ve yan etkisi olmayan yöntemdir. Bit ve sirkelerde kesin çözüm olan özel formül ile üretilmiştir. Böcek ilacı içermez, bitleri mekanik olarak boğar ve 15 dakikada öldürür. Bit ve sirkelerin fiziksel etki mekanizmasıyla, solunum yollarını kapatıp, havasız kalmalarını sağlayarak etki gösterir. Saç derisine ve saçlara zarar vermez. Kokusuz ve renksizdir, uygulamadan sonra koku bırakmaz. Uygulaması kolaydır, sprey sayesinde dozaj ayarı yapılabilir ve tam olarak ihtiyaç duyulan bölgeye uygulayabilir. Uygulama: Spreyi 10 cm mesafeden kuru saçlarınıza ve saç diplerinize yeterli miktarda ve her bölgeye eşit miktarda sıkınız. Saçlarınız ile saç diplerinizin her yerine temas ettiğinden ve saçınızın solüsyonu emdiğinden emin olunuz. Spreyleme işlemi bittikten sonra minimum 15 maksimum 30 dakika bekletiniz. Tarağı ile tarayarak Şampuan ve ılık su ile yıkayınız, kurulayınız.

Türkiye

Tulip Hygenix® Hand and Skin Disinfectant, containing 70% denatured alcohol (w / w), has a comprehensive and highly effective antibacterial, antiviral and antifungal effect. It is an instant disinfection gel approved and licensed by the Turkish Ministry of Health and tested in accordance with EU Regulations. It prevents the spread of germs that cause diseases and infections. It kills 99.9% of common microbes (bacteria, virus, fungi) and is smelled with a nice fresh perfume. Its formula is enriched with Aloe Vera to protect and moisturize the skin. It does not leave a sticky residue even with frequent use. It is easy to use and does not require water.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  1 – 10
 • Ticari
  11 – 50
 • % ciro, ihracatta
  40%

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  1991
 • Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi