ÖZEMEK - A1 PVC EDGE BAND & PLASTIC PROFILES

ÖZEMEK - A1 PVC EDGE BAND & PLASTIC PROFILES

As a company we are a manufacturer of PVC & Plastic Profiles and exporter for furniture and interior decoration industry. With our professional experience, customer-oriented approach, and the latest technology, we are delivering our products to more than 50 countries, including United Kingdom, Russia, Denmark and Balkan countries also many African and Middle East countries. If you are interested in our products, we will be pleased to cooperate with you. You can get to know more about our products via our website and online catalog which linked below. For further information you are always welcomed to ask me any details. Hope to be helpful and looking forward to see you as our valuable customer. Our Main products; Pvc Edge Band Plastic and Aluminium Skirting Profiles Roller Shutter Systems Plastic H Coupling Profiles Pastic Door Case Wicks

Ürün kataloğu

Türkiye

Kullanım Alanları: Modüler Mutfak, Mobilya Üretimi (Mutfak, kapı vb.) Karavan Mobilyası Yat ve Tekne Mobilyası Raf Üretimi ve birçok sektörde farklı alanda PVC Kenar Bantları kullanılmaktadır. Mobilyaların rahatsız edici görüntüsünü; şık ve dekoratif görünüme kavuşturan A1 PVC Kenar Bantları, canlı, uyumlu renk ve desen seçenekleri ve mükemmel yapışma özelliği ile tercih sebebidir. Avantajları: UV baskı teknolojisi ile daha üstün yüzey kalitesi ve desen netliği Renklerin ve yüzeylerin ipeksi pürüzsüzlüğü UV baskı ve lak uygulama teknolojimizle, temizlik sırasında kullanılan güçlü kimyasal çözücülere karşı dayanıklılık Pratik montaj ve uygulama Alev almayan, rutubet ve nemden etkilenmeyen ürünler Geri dönüşümlü ve çevreye zararsız PVC Kenar Bantları, birçok sektör ve alanda sunduğu birçok ayrıcalıklar ile mobilyalara estetik bir görünüm sağlıyor. A1 Pvc Kenar Bantları, birbirinden çeşitli renk, desen ve şık tasarımlarla mobilyaların vazgeçilmezidir.

Türkiye

Mutfak tasarımlarınıza uygun olarak, 10 cm, 12 cm ya da 15 cm yüksekliğine sahip baza profillerini sizler için üretiyoruz. Baza profilleri yumuşak ve şeffaf contası sayesinde neme ve kire karşı bir set oluşturuyor. Böylelikle sıvı ya da su sızması asla mümkün olmuyor. Baza köşe dönüş ve ana bağlantı profilleri ise dış köşe dönüşlerde 90° den 135° iç dönüşlerde ise 135° kadar çeşitli açılarda seçenekler sunuyor. Bu özelliği ile farklı mimari yapıya sahip mutfaklarda kolaylıkla ve mükemmel bir şekilde uygulanabiliyor. Renk ve desen seçimi konusunda ise sınırsız bir özgürlüğe sahipsiniz. En yeni trendlere sahip folyo kaplama (dekor) seçenekleri sayesinde, eminiz sizin de mutfağınızda tercihiniz biziz.

Türkiye

Birleştirme profilleri, yaşam alanlarınıza dokunan mobilyalarınızın mdf/sunta panel parçalarını birleştirmek için kullanılan bir üründür. H Profil olarak adlandırılan bu aksesuar, farklı renk seçenekleri ile mekanlarınıza yepyeni bir boyut katar. Bazı mobilyalar oldukça büyük ebatlara sahiptir ve kurulum süreci zorlukla gerçekleştirilir. H profiller sayesinde kurulum oldukça pratik bir hâle gelir ve hızlıca tamamlanır. Ayrıca mobilya üreticileri H profiller sayesinde sunta ya da mdf gibi malzemelerden ciddi tasarruflar sağlayabilir. Bölünen mobilya panel parçalarını buluşturan ve görselliğini tamamlayan birleştirme profilleri, genellikle mobilyaların arka kısmında yer alır. Bu sayede görünmez bir kahraman unsuru olarak görevini tamamlar ve sizlere mobilyalarınızın keyfini çıkarmak kalır. H profiller, başta ev ve iş yeri mobilyalarında olmak üzere pek çok alanda güvenle kullanılabilir. Mobilya üreticilerine hitap eden bu ürüne, mobilya kullanıcıları da ilgi göstermektedir.

Türkiye

Sürgü ray profilleri alt ve üst model olmak üzere iki çeşitten oluşmaktadır. Plastik olmasından ötürü dolap kapaklarınızın sessiz ve titreşimsiz çalışmasını sağlar. Ekonomiktir, montajı kolaydır. Dolaplarınızın renk ve desenlerine uyumludur. En çok camlı dolap kapakları için tercih edilmektedir.

Şirketle ilgili son haberler

Avatar

İntermob 2018 Fuarı

Etkinlik katılımı ・ Apr 2, 2021 daha fazla… Open In New icon

Katıldığı bir çok uluslararası fuar ile global türk marka algısını dünyaya taşıyan A1 Özemek Plastik, bu yıl tekrar Intermob fuarında kapılarını siz değerli ziyaretçilere açıyor.⠀ A1 Ürünleri Türkiye de ve dünya da yüzlerce mobilya üreticisinin koleksiyonlarında tercih ediliyor.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  101 – 200
 • Ticari
  101 – 200
 • % ciro, ihracatta
  70%

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  1975
 • Şirket türü
  Genel merkez – Genel Merkez Binası
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi