PETMAMASHOP.COM

Türkiye

Office Building Outline icon Perakendeci

PETMAMASHOP.COM

Petmamashop.com size sevimli dostlarınızın ihtiyaçlarını temin edebileceğiniz, kaliteli ürünleri ekonomik fiyata satın alabileceğiniz, güvenli ve hızlı, aradığınız ürünü yorulmadan bulabileceğiniz, satın aldığınız ürünün kısa sürede adresinize teslim edileceği bir web imkanı sunuyor. Sitemizden kedileriniz için en kaliteli kedi maması markalarının yavru ve yetişkin kedi maması çeşitlerinin hem kuru mama hem de konserve yaş mama çeşitlerini bulabilirsiniz. Yine, köpeğiniz için tüm köpek maması markalarının tahılsız köpek maması yada düşük tahıllı köpek maması çeşitleri olmak üzere kuru mama ve konserve yaş mama çeşitlerini bulabilirsiniz. Satışını yaptığımız kedi ve köpek maması markaları arasında Acana, Benefit, Bosch, Bozita, Brit Care, Dog Chow, Eukanuba, Golosi, Happy Dog, Hills, Lavital, Nd Farmina, Orijen, Petcurean, Proplan, Sanabelle, İams, Matisse, Animonda, Chefs Choice, Plasir, Profine, Royalist, Royal Canin önde gelmektedir. Bunun haricinde kedi ve köpekleri ihtiyacı olan başta kedi kumu, kedi köpek taşıma çantaları, köpek tasması, kedi tasması, kedi oyuncağı, köpek oyuncağı, kedi vitaminleri köpek vitaminleri, kedi köpek şampuanları, köpek eğitim ürünleri gibi bakım sağlık ürünleri ve kedi köpek aksesuar ve ödüller çeşitli markalar altında satılmaktadır. Petmamashop.com kedi köpek maması başta olmak üzere dostlarımızın temel ihtiyaçlarının temin edildiği ülke çapında online satış yapan Türkiye'nin en büyük ve en tanınan E-ticaret petshop siteleri arasında yer alır.

Ürün kataloğu

Türkiye

Tüm Türkiye içerisindeki son tüketiciye Tahılsız ve Düşük Thıllı Köpek maması markaları olarak Acana, Benefit, Bosch, Bozita,Brit Care,Dog Chow, Eukanuba, Golosi, Happy Dog, Hills, Lavital, Nd Farmina, Orijen, Petcurean, Proplan, Profine, Royal Canin, Royalist gibi kaliteli köpek maması markalarının yavru ve yetişkin çeşitlerini petmamashop.com sitemizden online olarak satışını yapmaktayız. Bunu yanında köpeklerin ihtiyacı olan Köpek taşıma çantaları, köpek mama ve su kapları, köpek oyuncakları, köpek vitaminleri ve gıda takviyeleri, köpek kıyafetleri, köpek ödülleri, köpek kapıları, köpek tasmaları, köpek kemikleri, köpek yatakları gibi aksesuarları başta olmak üzere binlerce çeşit köpek bakım sağlık ürünleri içerisinden köpek tarakları, köpek şampuanları, köpek hijyen ürünleri, köpek deri ve tüy bakım ürünleri, köpek eğitim ürünleri de internet sitemizde satışını yaptığımız belli başlı ürünler ve bunlara ait kaliteli markalardır.

Türkiye

Başta royal canin olmak üzere nd kısırlaştırlmış kedi maması, proplan, sanabelle, profine, matisse, cat chow, Chefs Choice, golosi, iams, lavital, happy cat, hills, bozita, benefit ve animonda gibi kedi maması üreten üretici markalarının kısırlaştırlmış kedi maması ürünlerinin kuru mama ve konserve yaş kısırlaştırlmış kedi maması çeşitlerini online olarak petmamashop.com sitemizden tüm Türkiye deki son tüketiciye satışını yapmaktayız

Türkiye

Proplan kısırlaştırılmış kedi maması seçeneklerinden proplan somonlu kısırlaştırlmış kedi maması 1,5 kg, 3 kg ve 10 kg ambalajları ile proplan hindi etli kısırlaştırılmış kedi maması 1,5 kg, 3 kg ve 10 kg lık ambalajlarını tüm Türkiye deki son kullanıcıya e-ticaret sitemiz https://www.petmamashop.com dan satışını yapmaktayız.

Türkiye

Royal Canin yavru köpek maması başta olmak üzere, Proplan, Acana, Orijen, Brit Care, Prochoice, Hills, Lavital, Happy Dog, Petcurean Go, Profine, Dog Chow, Nd yavru köpek maması, Bozita, Benefit, Eukanuba, Bosch, Royalist ve Golosi yavru köpek maması çeşitlerinin satışını E-ticaret sitemiz Petmamashop.com dan tüm Türkiye deki son kullanıcıya yapmaktayız.

Şirketle ilgili son haberler

Avatar

kedi kumları bentonit ve silika kristal kedi kumu çeşitleri

Yeni ürün ・ Nov 13, 2017 daha fazla… Open In New icon

Kedi kumları kategorimiz topaklaşan bentonit ince ve kalın taneli hoş kokulu kedi kumu seçenekleriyle ve silika kristal kedi kumu farklı marka ve ambalaj türleriyle arrtık daha zenginleştirildi. Pisipisi Eczacıbaşı, Proline, Lindocat, Biokats, Sanicat, Ever Clean, Paticat, Mio, Fresh and Clean, Trendline, Dr Sacchi, Kitty Sand ve daha onlarca Marka kedi kumları yüzlerce farklı çeşitleriyle sitemiz petmamashop.com da stışa sunulmuştur.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Ticari
  11 – 50

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  2013
 • Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  Perakendeci

İş bilgileri

Ticari bölgeler

 • Bölgesel
 • Check Circle Outline icon Ulusal
 • Avrupalı
 • Uluslararası

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Köpek ve kediler için malzemeler
 • Kedi Kumu Satışı
 • Köpek Mamaları Satışı
 • Kedi Mamaları Satışı
 • Kedi Ve Köpek Tasmaları Satışı
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.