REEL OFSET

REEL OFSET

REEL Ofset specializes in the production of woven labels, printed sticker labels, Hang tags, Insert Cards, Price tickets, Serigraphic printed, Flexographic Printed labels/ ribbons, Printed cartoons, cartoon types, and Narrow Weaving. We have been producing for well-known brands from all over the world. Please visit our web page for more detailed information.

Ürün kataloğu

Türkiye

Kalın ve ağır askı etiketlerinde kuşgözü tercih etmek daha akılcı bir çözümdür. Seçiminize bağlı olarak, ihtiyaçlarınıza uygun kuş gözü alternatiflerinden birisini seçebilirsiniz. Kuşgüzünden farklı olarak gümüş ve altın renklerinde çengelli iğne kullanmayı da düşünebilirsiniz.

Türkiye

Tyvek baskılı etiketleri genellikle yastık,minder, kanepe ve sandelye gibi ürünlerin üzerinde görürüz. Tyvekler kağıt liflerinden dokunur ve oldukça sert yapıdadırlar. Bu yüzden cilt ile temas eden ürünlerde kullanılımı tercih edilmez. Sadece beyaz zemin rengi olurlar.

Türkiye

Marka etiketleri dokumaları, desenli dokuma şeritler, promosyon askıları, dokuma hang tagler. Dokuma etiketler tekstil ürünlerinde markanızı göstermenin en etkin en yaygın ve ekonomik yoludur. Reel Ofset dokuma etiket konusunda da uzmandır. Bu uzmanlık dokuma etiketlerinizin size özgün hazırlanmasından, renk , logo ve içerik bilgilerinin eksiksiz yapılmasından geliyor. Dokuma etiketleri , ev tekstili ürünlerinizde, iç ve dış giyim ürünlerinde , oyuncaklarda, bavul ve hatta cüzdan gibi ürünlerde bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni kurulmuş bir şirket olmasız bile , İhtiyaç ve bütçe gereksinimlerinizi karşılayacak dokuma etiketler ile ürünlerinizin markalaşmasında size yardımcı oluyoruz.

Türkiye

Baskılı Ekstrafor

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  101 – 200
 • Ticari
  51 – 100
 • % ciro, ihracatta
  50%

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  1999
 • Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi