RIVASOL ® TARIM HAYVANCILIK MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI.

RIVASOL ® TARIM HAYVANCILIK MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI.

Rivasol ® Ailesi, Kırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Fetida) ve Organik Katı Solucan Gübresi üretiminde öncü marka olmayı başarmış ve bu öncülüğü kendi Ar-Ge, pazarlama ve marka yaratma becerisiyle oluşturmuş. Rivasol ® Ailesi sürdürülebilir büyümesinin temelinde; 5 yıllık tecrübesi ve sektörel bilgi birikimi, kurumsal değerlerimiz üreticilere ve müşterilerine her zaman en kaliteli, en güvenilir ürün ve hizmetleri sunmayı esas alan iş anlayışımız, ülkemizin her köşesine ulaşan güçlü satış ve dağıtım ağımız yer alıyor. Rivasol vermicompost company started producing and trading organic fertilizers for good agricultural practitioners in july 2015. The turkish Pillar of our initiative offers worm gertilizer, which is in fully organic nature, to services to producers that performs food agricultural practices, provided throught international trade or by directly producing in the conuntry. Dur head-office is in Edirne, Keşan and the worm farm and fertilizer production facility , is situated in ipsala/edirne/turkey. As Rivasol ® we produce the following products in production facilities created in ‘Rivasol ®’s Ranch’ that we have established in Kesan , Edirne: • Worm beds, • Red Californian worm and its eggs And the following obtained from these two species of worm • Rivasol ® natural solid worm fertilizer • Rivasol ® natural liquid worm fertilizer are produced.

Ürün kataloğu

Türkiye

Rivasol® Organik Solucan Gübresi Nedir ? Solucanların beslenmesi için hazırlanan çeşitli organik atıkların solucanların sindirim sisteminden geçtikten sonraki dışkısına Solucan Gübresi denmektedir. Bitki gelişimi için gerekli olan Azot, Fosfor, Potasyum gibi macro ve micro bitki besin elementlerini, Humik ve Fulvik Asitleri doğal olarak Bünyesinde Bulundurur. Hastalık yapıcı parazit , Ot tohumu ve ağır metaller bulundurmaz. KOKUSUZDUR.Toprağın organik madde miktarını Arttırı. Humuslu yapısı sayesinde % 40 oranında Su tasarufu sağlar.Uygulandıgı bahçe bitkilerinde Ürüne; TAT, LEZZET, AROMA sağlar. Rivasol® Organik Solucan Gübresi % 20 ila % 60 oranında verim artışı ve 15 güne kadar erkencilik sağlar. Rivasol® Organik Solucan Gübresi Çim, süs bitkileri, sera sebzeciliği, peyzaj bitkileri, bağlar, meyve bahçelerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Türkiye

Rivasol ® Organik Solucan Gübresi Nedir? √ Solucanların Beslenmesi İçin Hazırlanan Çeşitli Organik Atıkların Solucanların Sindirim Sisteminden Geçtikten Sonraki Dışkısına Solucan Gübresi Denmektedir. √ Bitki Gelişimi İçin Gerekli Olan Azot, Fosfor, Potasyum Gibi Macro Ve Micro Bitki Besin Elementlerini, Humik Ve Fülvik Asitleri Doğal Olarak Bünyesinde Bulundurur. √ Hastalık Yapıcı Parazit, Ot Tohumu Ve Ağır Metaller Bulundurmaz. Kokusuzdur. Toprağın Organik Madde Miktarını Arttırır. √ Humuslu Yapısı Sayesinde % 40 Oranında Su Tasarrufu Sağlar. Uygulandığı Bahçe Bitkilerinde Ürüne; Tat, Lezzet, Aroma Sağlar. √ Rivasol® Organik Solucan Gübresi % 20 İla % 60 Oranında Verim Artışı Ve 15 Güne Kadar Erkencilik Sağlar. √ Rivasol® Organik Solucan Gübresi Çim, Süs Bitkileri, Sera Sebzeciliği, Peyzaj Bitkileri, Bağlar, Meyve Bahçelerinde Rahatlıkla Kullanılabilir.

Türkiye

Rivasol ® %100 Organik Sıvı Solucan Gübresi 20 Litre Tarla, Sera, Bahçe Bitkileriniz Ve Çim İçin Besleyici Ve Güçlendirici Rivasol ® %100 Organik Sıvı Solucan Gübresini Tüm Sulama Sistemlerinde Kullanima Uygundur, Bitkilerin Tüm Gelişim Dönemlerinde Güvenle Kullanılabilir. Rivasol ® %100 Organik Sıvı Solucan Gübresi'nin Dekara Maliyeti 5,5 ₺ ile 7 ₺ Arasıdır. Firmamız Önerilen Şekilde Kullanıldığında Ürünün Kalitesini Garanti Etmektedir. Ürün Kullanım Oranlarını Ürün Açıklamasında İnceleyebilirsiniz. 20 litre Rivasol ® %100 Organik Sıvı Solucan Gübresi "50-60 Dekara" Uygulanır! 5 litre Rivasol ® %100 Organik Sıvı Solucan Gübresi "15-20 Dekara" Uygulanır! 1 litre Rivasol ® %100 Organik Sıvı Solucan Gübresi "4 Dekara" Uygulanır!

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  1 – 10
 • Ticari
  1 – 10
 • % ciro, ihracatta
  30%

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  2015
 • Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi