SABUNAL

Türkiye

Factory icon İmalatçı/ Üretici

SABUNAL
Web icon
İletişim

www.sabunal.net Sabunun binlerce yıllık doğal tarifini koruyarak içeriğinde hiçbir kimyasal bulundurmadan tamamen doğal sabunları en uygun fiyat garantisi ile tüm dünyaya Türk sabunlarını tanıtmak ve bunu en uygun fiyatla kaliteden ödün vermeden cildiniz için en iyi bakımı sunmak. Diğer şampuan ve sıvı sabunların aksine hiçbir kimyasal barındırmaz ve tamamen doğal olarak üretilir. Bilinen kaynatma yöntemi ile değil soğuk yöntem 7 farklı bitkisel yağ ile üretim yapmaktayız. Yağların değerini yitirmemesi ve cilt için en etkili sabun haline gelmektedir. Cildi kurutmaz, ph dengesini korur. Soğuk yöntem cilde bakım yapan en iyi ve tek sabun markasıdır.

Ürün kataloğu

Türkiye

Bıttım Sabunu Egzama ve Mantarlı Ciltler İçin, Saç Dökülmesi Problemleri İçin Doğal 100 gr İçeriği Zeytinyağı, Hindistan Cevizi Yağı, Palm Yağı, Mısır Yağı, Hint Yağı, Shea Yağı, Bıttım (Menengiç) Yağı, Menengiç Tohumu, NaOH, Uçucu Yağ, Hazır Su Bıttım Sabunu Egzama ve Mantarlı Ciltler İçin, Saç Dökülmesi Problemleri İçin Doğal 100 gr Faydaları Doğal ürünler kategorisinde yan etkisi bulunmayan ve birçok cilt hastalığına iyi gelen sabunlardan birisi bıttımdır. Sabunal Bıttım sabunu, ülkemizin Siirt ilinde yetişen bıttım ve menengiç ağacının yapraklarından elde ediliyor. Kendisine has hoş kokusu olan bıttım sabunu genel olarak her cilt tipine uygundur. Normal saçlar sabunla yıkandığında kuruluk meydana gelirken, bıttım sabunu ile yıkanmış saçta kuruluk meydana gelmez. Sabunal Bıttım sabunu, saçlar için iyi bir arındırıcıdır. Egzama ve mantar gibi cilt sorunları yaşayanlar için en iyi sabundur. Ciltte oluşan akne ve sivilce problemleri yaşayanlar için kullanılabilir.

Türkiye

Çay Ağacı Yağlı Leke Sabunu Akne ve Aktif Sivilceli Ciltler İçin Doğal Peeling Etki 100 gr İçeriği Zeytinyağı, Hindistan Cevizi Yağı, Palm Yağı, Mısır Yağı, Hint Yağı, Shea Yağı, Çay Ağacı Yağı, NaOH, Hazır Su Çay Ağacı Yağı Sabunu Akne, Leke ve Aktif Sivilceli Ciltler İçin Doğal Peeling Etki 100 gr Faydaları Çay ağacı sabunu faydaları ilk olarak anti bakteriyel özelliğe sahip olan çay ağacı yağı, doğal içeriği ile cildinizi anında ferahlatır. Çıkmış şişkin, ağrılı sivilcelerin acısını alır ve söndürür, çıkmaya başlayan sivilcelerin çıkmasını önler, çıkmış ve vücudunuzda izi kalan sivilce lekelerinin görünümünü azaltır ve rengini açar. Çay ağacı sabunu gözenekleri temizler, özel formülüyle günlük cilt bakımına ideal olan sabun, cildinize pürüzsüz bir görünüm sağlar. Cildin sebum dengesini düzenler. Sebum cildimizdeki yağ bezleri tarafından salgılanan bir cilt sıvısıdır. Sebumun amacı, cilt ve saçlı deriyi kuruluktan korumak ve dış etkenlere karşı dayanıklılığı arttırmaktır.

Türkiye

Keçi Sütü Sabunu Güneş Lekeleri ve Siyah Noktalı Ciltler İçin Peeling Etki, Yoğun Nemlendiricili Sabun Doğal 100 gr İçeriği Zeytinyağı, Hindistan Cevizi Yağı, Palm Yağı, Mısır Yağı, Hint Yağı, Shea Yağı, Keçi Sütü, Çiçek Balı, NaOH, Uçucu Yağ Keçi Sütü Sabunu Güneş Lekeleri ve Siyah Noktalı Ciltler İçin Peeling Etki, Yoğun Nemlendiricili Sabun Doğal 100 gr Faydaları Sabunal Keçi sütü sabunu ciltte nemlendirici bir etki oluşturur. Bu nedenle özellikle kuru ciltlilerin yardımına koşuyor. Ciltteki siyah noktaların kolayca temizlenmesini sağlıyor. Düzenli olarak kullanıldığında gözenekleri sıkılaştırıyor. Bu sayede yeni siyah noktaların oluşumunun da önüne geçer. Sivilcelerin oluşumunu engelliyor. Oluşan sivilcelerin hızlı bir şekilde yok olmasını sağlıyor. Egzama ve mantar gibi ciltte oluşan daha ciddi problemlerde de bu sorunların iyileşme sürecine destek oluyor. Doğal peeleng etkisi oluşturarak ciltteki ölü derileri ciltten uzaklaştırıyor.

Türkiye

Çörek Otu Sabunu Sivilce ve Sivilceye Meyilli Ciltler İçin Peeling Etki , Cildi Yağdan Arındırır Doğal 100 gr İçeriği Zeytinyağı, Hindistan Cevizi Yağı, Palm Yağı, Mısır Yağı, Hint Yağı, Shea Yağı, Çörek Otu Yağı, Çörek Otu Tohumu, NaOH, Uçucu Yağ, Hazır Su Çörek Otu Sabunu Sivilce ve Sivilceye Meyilli Ciltler İçin Peeling Etki , Cildi Yağdan Arındırır Doğal 100 gr Faydaları Mucizeyle Tanışın !! El yapımı sabunlarımız arasında çörek otu sabunu çok özel bir yer tutuyor. Sabunal çörek otu sabunu soğuk sıkım çörek otu yağı ve öğütülmüş çörek otu tohumu içeriyor. Çörek otu sabununun en önemli özelliği sivilceye yatkın ciltlerin yardımına koşuyor. Güçlü bir yağ çözücü ve antibakteriyel yapısından ötürü sivilceye neden olan zararlı birikintileri derinden temizler, yağlanmayı azaltır. Cilt temizlendikçe nefes alır ve kendini yeniler. Sivilcelerin kaybolması 1-3 hafta içinde gerçekleşmeye başlar. Çörek otu sabunu rutin banyolar için oldukça tatmin edici bir üründür.

Şirketle ilgili son haberler

Avatar

Yeni Kahveli Sabun

Yeni ürün ・ 17 Ağu 2022 daha fazla… Open In New icon

Taptaze kahve çekilmiş kahvelerin çekirdekleri bitkisel yağlarla harmanlandı, cildiniz için en iyi bakım ve peeling için uzman eller tarafından üretildi. Üstelik hiçbir kimyasal, parfüm, renklendirici ve kimyasal kullanılmadan tamamen doğal olarak. Kahveli Peeling Etkili Soğuk Sıkım Sabun 100 gr İçeriği Zeytinyağı, Hindistan Cevizi Yağı, Palm Yağı, Mısır Yağı, Hint Yağı, Shea Yağı, Jojoba Yağı, Papatya Yağı, Filtre Kahve, NaOH, Uçucu Yağ, Hazır Su Kahveli Peeling Etkili Soğuk Sıkım Sabun 100 gr Faydaları Gözenekleri küçültür, daha sıkı, temiz, canlı, taze, aydınlanmış ve pürüzsüz bir cilt deneyimi sunar. Cildi sıkılaştırır ve selülit oluşumunu önlemeye yardım eder. Cildi genç ve dinç gösterir. Cildin yenilenmesine ve ölü derilerden uzaklaştırmaya yardımcı olan Kahveli Sabunumuz cildinize peeling etkili bir bakım sağlar. Ciltte sivilce oluşumuna zemin hazırlayan etkenleri temizler. Tamamen yağlardan soğuk process olarak üretilmiştir.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  201 – 500
 • Ticari
  1 – 10

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  2021
 • Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici

İş bilgileri

Ticari bölgeler

 • Bölgesel
 • Ulusal
 • Avrupalı
 • Check Circle Outline icon Uluslararası

Ödeme şekli

 • Teslimde ödenecek

Teslimat bölgeleri

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Deterjanlar ve sabunlar - endüstriyel ve profesyonel
 • Cilt bakım ürünleri
 • evler için sabunlar
 • Kalıp sabun üretimi
 • toptan sabun
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.