SONIKEL ULTRASONICS CO. LTD.

Türkiye

Factory icon İmalatçı/ Üretici

SONIKEL ULTRASONICS CO. LTD.

Sonikel Ultrasonik, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ultrasonik teknolojiyi kullanarak plastik kaynak, ultrasonik dikiş ve ultrasonik kesim işlemlerini gerçekleştiren makine ve otomasyon çözümleri sunmaktadır. Teknik servis ve yedek parça bölümleriyle de müşterilerinin satış sonrası memnuniyetini sağlamayı kendisine ilke edinmiştir. Hizmet anlayışı, satışta olduğu kadar satıştan sonra da müşterinin yanında olma prensibi üzerine kuruludur. Yenilikçi yapısı ve Ar-Ge gücüyle, endüstrinin farklı problemlerine ekonomik ve etkin çözümler geliştirmektedir. Sonikel’de üretim süreçlerinde ISO 9001: 2008 standartları kullanılmakta olup ilgili CE Direktiflerine uygun ekipmanlar üretilmektedir. Ayrıntılar için www.sonikel.com.tr www.ultrasonikvideo.com www.ultrasonikhorn.com www.ultrasonikkesim.com www.ultrasonikkaynak.net

Ürün kataloğu

Türkiye

SNKW-P2 Genel Özellikler: SNKW-P2 Ultrasonik Kaynak Makinası, ultrasonik güç kaynağı ve pnömatik yapıdan oluşan küçük ve orta ölçekli endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış bir sistemdir. SNKW-P1'e kıyasla daha büyük ölçekli ürünlerin kaynağında tercih edilebilir. Horn ve tabla arasındaki mesafesi daha uzundur ve ayar mesafesi daha fazladır. Kolay kullanımı ve otomasyon sistemlerine uyumlu olması sayesinde endüstriyel uygulamalarda çok hızlı çözüm sağlar.

Türkiye

SNKW-P3 Genel Özellikler: SNKW-P3 Ultrasonik Kaynak Makinası, ultrasonik güç kaynağı, opetatör paneli ve pnömatik yapıdan oluşan küçük ve orta ölçekli endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış bir sistemdir. SNKW-P3 kilitlenebilir tekerli mobil bir makinedir. Operatör panelinden tüm makine ayarları yapılabilir, reçeteler hafızaya kaydedilebilir.

Türkiye

SNKH-P1 Genel Özellikler: SNKH-P1 El Tipi Ultrasonik Kaynak Makinası, ultrasonik güç kaynağı ve tabancadan oluşan mobil bir sistemdir. Kolay kullanımı ve taşıma çantası sayesinde endüstriyel uygulamalarda çok hızlı çözüm sağlar. Gübre bandı kaynağı veya lamella kaynağı gibi uygulamalarda sıkça tercih edilen bir makinemizdir.

Türkiye

UFC-P1 Genel Özellikler: Sonikel Ultrasonik 12 yıllık ultrasonik ve otomasyon tecrübesiyle gıda sektöründeki müşterileri için UFC-P1 makinesinin tasarımını ve üretimini yapmaktadır. Paslanmaz gövde ve titanyum alaşımlı bıçaktan oluşan UFC-P1 %100 gıdaya uygundur. Kaşar peyniri, petek bal, helva, kek, sandviç gibi yapışkan veya kolay kırılabilen gıdalarda bile pürüzsüz ve hızlı kesim yapması sebebiyle çok sık tercih edilir. Yükleme ve boşaltma alanındaki bantları sayesinde üretim hattının yanında kolaylıkla kullanılabilir, hatta üretim hattına entegre edilebilir. UFC-P1 kesimi yapılacak gıda ürününün ebatlarına ve ürün cinsine göre özel olarak tasarlanabilmektedir.

Belgeler

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  11 – 50

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme
 • Ultrasonik kesme cihazları
 • Ultrasonik kaynak hizmetleri
 • Ultrasonik jeneratörler
 • ultrasonik cihazlar
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.