SPEEDAIR KOMPRESÖR

SPEEDAIR KOMPRESÖR

Firmamız SpeedAir Kompresör olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz yüksek mühendislik gerektiren vidalı hava kompresörleri ve hava kurutucularını aktif olarak yurtiçinde satış ve yurt dışında ihracat faaliyetlerimiz ile Türk sanayicisi ve yurtdışı müşterilerimizle buluşturmaya devam etmektedir. ÜRÜNLERİMİZ : - Tank Üstü Vidalı Kompresörler - Sabit Devirli Vidalı Kompresörler - İnvertörlü Poly V Kayışlı Vidalı Kompresörler - VSD Akuple Vidalı Kompresörler - Basınçlı Hava Kurutucuları - Kimyasal Hava Kurutucuları SPEEDAIR KOMPRESÖRLER ; - Ağır çalışma şartlarına uygun olarak üretilmiştir. - Kullanıcı dostu ve ergonomik tasarıma sahiptir. - 1. sınıf % 100 yerli malzemelerden üretilmektedir. - Yüksek verim ve düşük enerji tüketimine sahiptir. - 2 yıl sınırsız saat garantimiz altındadır. - CE ve ISO kalite sertifikalarına sahiptir. - 7/24 etkin satış sonrası destek ekibimizle, sizi asla yarı yolda bırakmaz. Kalite Belgelerimiz Firmamız; CE Uygunluk Sertifikası, TOBB İTO Yerli Üretim Sertifikası, ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası, ISO 10002: 2014 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi Sertifikası, ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası ve OHSAS 18001: 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına sahiptir.

Ürün kataloğu

Türkiye

Sabit Devirli Vidalı Kompresörler | 8 - 13 bar S Serisi Sabit Devirli, V Poly Kayış Tahrikli Vidalı Kompresörler ; orta ve büyük ölçekli işletmelerin sabit basınçlı hava ihtiyaçlarını karşılamak üzere dizayn edilmiştir. Güçlü kompakt, kurulumu ve bakımı kolay, tamamen yüksek verimlilik, kalite ve sağlamlık üzerine tasarlanan, her bir parçasının imalatı ve montajı uluslararası kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirilmekte olan sabit devirli vidalı kompresörler dayanıklı tasarımları ile en zor koşullarda dahi işletmelerin ihtiyaçlarının aksamadan devam etmesini sağlar. Standart hava tüketimi olan (değişken olmayan) işletmeler için sabit devirli kompresörler ideal seçimdir.

Türkiye

Tank Üstü Vidalı Komresörler | 8 - 10 bar Tank Üstü Modellerde ; kompresör, hava tankı, kurutucu ve hat filtreleri bağlantıları yapılmış ve çalışmaya hazır halde sevk edilir. Ayrıca bir kompresör odası olmayan işletmeler için tasarlanmış tank üstü serisi vidalı kompresörlerimiz minumum işletme gideri ve maksimum verimlilikte 7/24 %100 yükte çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Türkiye

İnvertörlü Poly V Kayışlı Vidalı Kompresörler | 8 - 13 bar İnvertörlü (VSD - Değişken Hız Sürücüsü) V kayışlı kompresörlerimiz; değişken miktarda hava ihtiyacı olan işletmelerde %55´e varan enerji tasarrufu sağlar ve kompresörün çalışma ömrünün artırıcı rol oynar. Alan Tasarrufu Kompresör ölçüleri Poly V serilerinde dikey olduğundan, yatay Akuple serilerine göre daha az alan kaplamaktadır. Yumuşak Kalkış ve Uzun Ömür

Türkiye

Basınçlı Hava Kurutucuları | 7 - 40 bar Hava kompresörünün emdiği atmosferik hava içerisinde değişken miktarlarda nem bulunur. Bu nem hava ile birlikte, kompresör sayesinde belli bir basınç ve sıcaklık değerine getirildiğinde nem basıncın ve soğumanın etkisiyle yoğuşur. Her sıcaklık ve basınç değişiminde yine likit su oluşur. Bu likit su; pnömatik sistemlerde arızalara, tesisatta paslanmaya, çap kayıplarına ayrıca bir dizi birbirini tetikleyen problemlere sebebiyet verir. İş, zaman ve para kayıplarına yol açan bu zararlar, basınçlı havanın soğutmalı kurutucu ile soğutularak (+ 3 °C çiğlenme sıcaklığı ) oluşan likit suyun tahliye edilmesiyle önlenir. Temiz ve kuru basınçlı hava tesisinizin işletme maliyetini düşürecek ve verimli çalışmasını sağlayacaktır.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Ticari
  11 – 50
 • % ciro, ihracatta
  35%

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  1996
 • Şirket türü
  Genel merkez – Genel Merkez Binası
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi