TEKNIK PATEN HAVALANDIRMA VE KLIMA

TEKNIK PATEN HAVALANDIRMA VE KLIMA

Havalandırma & klima montajı, imalatı, satışı, bakımı, temizliği ve tamiri alanlarında hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimize 1998 yılından bugüne kadar devam etmekteyiz. Bu süreç içinde Türkiye'nin kendi sektörlerinin en büyüklerine servis, montaj ve satış hizmetleri vermiş bulunmaktayız. Havalandırma kanalı ve havalandırma sistemlerini özellikle restaurant, fabrika, plaza, havaalanı, bar & cafe, hastane, işyeri, devlet daireleri gibi belli bir büyüklüğe sahip olan binalara sunmaktayız. Bu büyük binalarda ortamda bulunan duman ve kokuların devamlı surette dışarıya tahliye edilmesi insan sağlığı, yaşam kalitesi ve çalışma performansı bakımından elzemdir. Klima hizmetlerimiz ise yukarıda saydığımız binalar da dahil olmak üzere ev ve her türlü ofis ortamı için sunulmaktadır. Tüm havalandırma ve klima hizmetlerimiz %100 müşteri memnuniyetine sahiptir. Havalandırma kanalı & sistemleri ve klima hizmetlerimizde yukarıda yazdığımız gibi montaj ve imalat yanında temizlik ve bakım gibi hizmetlerimiz de vardır. Bunun yanında kanal tipi fan, havalandırma borusu, havalandırma menfezi, radyal fan, salyangoz fan, havalandırma fanı gibi ihtiyaç doğrultusunda tedarik edilecek parçaların tedariğini gerçekleştirip montajını da üstlenmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerin teknik ve diğer ayrıntılarını web sitemizden öğrenebilir veya her türlü sorularınız için haftanın 7 günü bizi arayabilirsiniz.

Ürün kataloğu

Türkiye

Restaurant havalandırma sistemleri restaurant mutfaklarında pişen ve hazırlanan yemeklerin rahatsız edici kokularını tüm restaurant alanında uzaklaştırmak ve içeriye temiz hava aktarmak için tercih edilmektedir. Havalandırma sistemleri ile hava sirkülasyonu sağlayıp restaurant müşterilerinin temiz ve ferah bir ortamda bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Türkiye

Cafe havalandırma sistemleri, cafe müşterilerinin sigara ve yemek dumanlarıyla rahatsız olmadan ferah bir ortamda vakit geçirmelerini sağlar. Cafelerin de aynı restaurantlardaki gibi mutfaklarında her zaman yemek pişer ve hazırlanır. Bu işlemler sonucunda ortaya çıkan duman ve kokular cafe ortamına hızlıca dağılır. Bu da doğal olarak cafe ziyaretçilerini oldukça rahatsız edip ortamı terketmelerine neden olur. Cafe havalandırma sistemleri ile bu sorundan rahatça kurtulmanız mümkündür. Cafenizde havalandırma sistemlerine sahipseniz havalandırma sistemlerinizin kanalları daha fazla kirlenip insan sağlığına zarar vermeden periyodik olarak bakım ve temizliklerini yaptırmalısınız.

Türkiye

Ofis havalandırma sistemleri, birden çok çalışana sahip ve performansın çok önemli olduğu ofislerde ferah ve temiz bir çalışma ortamı yaratmak için mutlaka düşünülmelidir. Çünkü klimalar ile ortamdaki havayı soğutmak veya ısıtmak mümkün iken havalandırma sistemleri ile hava akışı sağlayıp ferah bir ofis havasına sahip olmak mümkün.

Türkiye

Dükkan havalandırma sistemleri, her türdeki ve büyüklükteki dükkanların temiz ve ferah havaya sahip olmasını sağlayan her işletmenin tercih ettiği sistemlerdir. Müşterilerin sık girip çıktığı ve dükkan türüne göre dükkan ortamında vakit harcayarak alışveriş yaptığı düşünüldüğünde temiz bir havanın ne kadar etkili olduğu çok açıktır. Rahatsız edici kokular dükkanın alanını sardığında dükkan sahibi/işletmeci tarafından maddi ve marka kaybı olacağı da çok açıktır. Dükkanlardaki klimalar ile birlikte havalandırma sistemleri ilk olarak akla gelmesi gereken sistemlerden biridir.

Şirket bilgisi

Organizasyon

  • Kuruluş yılı
    1998
  • Ana faaliyet konusu
    Servis Sağlayıcı
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi