TERRA FILM HOUSE

Terra Film House, gerçekleştirdiği reklam ve kurumsal tanıtım filmi prodüksiyonları ile sektörde saygın bir yer edinmiştir. Amatör ruh, kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışını kendine ilke edinen ekibi ile sizlere de hizmet vermekten gurur duyar.
Referanslarımızda göreceğiniz yapımları gerçekleştiren prodüksiyon ekibi, yerli - yabancı yönetmenleri, kendi bünyesinde bulundurduğu post prodüksiyon ekibi ile; reklam, kurumsal tanıtım filmi vb. işlere farklı bakış açıları katarak müşterilerinin, pazarlarında rekabet güçlerini artırmaktadır.
Her zaman bir yapım şirketinden öte, müşterilerine asistan gibi hizmet vermeyi ilke edinen Terra Film House, bu bakış açısı ile müşterileriyle uzun vadeli ve sağlam birliktelikler kurmaktadır.
Eğer sizlerinde reklam prodüksiyonları, tanıtım filmi çekimleri, lansman filmleri, adaptasyon filmleri, motivasyon filmleri, fuar filmleri, belgesel filmleri vb. gibi hizmetlere ihtiyacınız varsa ve bu yazıyı okuyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Firmanın web sitesi

 • Esas internet sitesi

faaliyet

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Reklam ajansları
 • reklam

İlave bilgiler

Firmamın ayrıntılarını düzenle

Önemli rakamlar

 • 51 – 100
  Çalışan sayısına

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  2007
 • Ana faaliyet konusu
  Şirket türü
  Servis Sağlayıcı
  İkincil faaliyetlerini görüntüle
  • Taşeron

Faaliyette bulunduğu pazarlar ve bölgeler

Ticari bölgeler

Bölgesel
Ulusal
Avrupalı
Uluslararası
Yeşil: kapsanan alan
Gri: kapsanmayan alan
 

Ticari bilgiler

Incotermes

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Ödeme şekli

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bankalar

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Şirketiniz için benzer bir sayfa ister misiniz? Siz de görünebilir olun. Şirketinizin EUROPAGES sitesinde görüntülenmesi için şirket sayfanızı kolayca oluşturun. Şirketinizi ekleyin
104 v