VILLA PLANET

VİLLA PLANET Gayrimenkul Danışmanlığı olarak; gayrimenkul sektöründe kaliteli, doğru ve etkin hizmetlerle, işimize olan bağlılığımızla, müşterilerimizin beklentilerine karşılık gösterdiğimiz akılcı yaklaşımlarla gayrimenkul varlıklarına danışmanlık yapmaktayız.VİLLA PLANET Gayrimenkul Danışmanlığı olarak; ulusal ve uluslararası alanda gayrimenkul yatırımlarının(villa, havuzlu villa, yazlık, residans, daire, apartman, otel, arsa, işyeri, ofis, konak, yalı vb) satışı, satın alınması ve kiralanmasında gayrimenkul yatırımlarına yön vermekte ve tavsiyelerde bulunmaktayız.VİLLA PLANET Gayrimenkul Danışmanlığı olarak, şirketimize gelen projeleri disiplinli bir şekilde yasal, etkin, süratli ve müşteri odaklı bir ekip çalışmasıyla sonuçlandırma hedefindeyiz.VİLLA PLANET Gayrimenkul Danısmanlığı; 1-Yönetici kadrosu, emniyet ve asayiş hizmetleriyle ilgili olarak uzun yıllar kamuda görev yapmış üst rütbelerden emekli olmuş personel ile inşaat, gayrimenkul ve kadastro alanlarında temayuz etmiş kişilerden oluşur.2-Her zaman Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve mevzuatı çerçevesinde işlem yapmaya özen gösterir.3-Tüm izinleri ve ruhsatları alınmış olarak gayrimenkul sektöründe yasal faaliyet gösterir. Alım-satım, kiralama işlemlerini kanun ve mevzuat cercevesinde yürütür.4-Daima müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak faaliyet gösterir.
 • Esas internet sitesi

faaliyet

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Ticari ve endüstriyel emlak acentaları
 • emlak
 • emlak satın alma ve kiralama
 • gayrimenkul aracılık işlemleri
 • gayrımenkul alımı ve satımı

İlave bilgiler

Firmamın ayrıntılarını düzenle

Önemli rakamlar

 • 1 – 10
  Çalışan sayısına

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  Şirket türü
  Acente/ Temsilci

Faaliyette bulunduğu pazarlar ve bölgeler

Ticari bölgeler

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Ticari bilgiler

Incotermes

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Ödeme şekli

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bankalar

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Şirketiniz için benzer bir sayfa ister misiniz? Siz de görünebilir olun. Şirketinizin EUROPAGES sitesinde görüntülenmesi için şirket sayfanızı kolayca oluşturun. Şirketinizi ekleyin
104 v

BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VE DAHA FAZLA GÖRÜNÜRLÜK KAZANMAK İÇİN HESABINIZI ÜCRETSİZ OLARAK OLUŞTURUN

Görünürlük

İçerik

Klasman

İşte işletme performansınızın göstergeleri:
VILLA PLANET

Göstergeleriniz minimum düzeyde. Görünürlüğünüzü ve klasmanınızı geliştirmek için bilgilerinizi güncelleyin ve içerik yazı, logo, anahtar sözcükler) ekleyin.

Hesabımı oluşturuyorum

kolay, hızlı ve ücretsiz 5 adımda

Blog VILLA PLANET
değilseniz, hemen şimdi işletmenizi kaydedin!

HELPDESK