YARASA GÜBRESI

Türkiye

Factory icon İmalatçı/ Üretici

YARASA GÜBRESI

Hakkımızda Konya Selçuklu bölgesinde kurulan şirketimiz, TAM TARIM GIDA markamızla başta Avrupa olmak üzere dünya çapında yapmış olduğumuz araştırma ve AR GE ler sonucunda, kendi buluşlarımız olan sepesifik ürünlerimizi (Yarasa Gübresi, Solucan Gübresi , Organik gübreler, Mikrobiyal Gübreler, Organomineral Taban gübreleri Granül formda ve biyolojik bitki koruma ürünleri) Teknolojik ve Modern Fabrikamızda üreterek Tarım Sektörüne hizmet vermekteyiz. Şirket ortaklarımız ve yeni buluşlarımızda bize destek veren yerli ve yabancı profösör ve mühendislerimizle birlikte iyi bir geçmişe sahip olup, bitki Besleme ve Bitki Koruma ürünleri konusundaki tecrübelerimiz ve zengin bilgi birikimlerimiz ile tarım sektöründe Organik bir Marka olmayı hedefliyoruz.Kısa süreli geçmişimize rağmen; 25 çeşit ürünlerimizden oluşan geniş bir ürün yelpazesi ile Türk ve Dünya çiftçisinin hizmetinde olup, Türkiyede ve Dünyada Tarım sektöründe Biyolojik ve kalıcı yeniliklere imza atmayı kendimize ilke edindik. Ürünlerimiz çevreye ve insana zarar vermeyen, organik üretime yönelik girdilerdir. TAM TARIM GIDA Markamız ile ; üretim ve pazarlama anlayışının en önemli unsurları olan, piyasa ihtiyaçlarını iyi analiz etmek, kaliteli ürünler üretmek, hızlı bir servis hizmeti sağlamak ve çiftçilerimizin vazgeçemediği Organik bir marka olmaktır. TAM TARIM GIDA San.Tic.Şti.

Ürün kataloğu

Türkiye

AminoAs, tamamen organik yapıda ve bitkisel kaynaklardan elde edilmiş aminoasit, vitamin ve enzimlerce zenginleştirilmiş, enzimatik hidroliz yöntemi ile üretilmiştir L-aminasitler içeren organik kökenli bir anti stres ürünüdür. AminoAs, tozlaşmayı hızlandırır fotosentez hızını artırır vegatif aksamı geliştirir. Zengin içeriği sayesinde hücret bölünmesini artırır, klorofil sentezi sayesinde fotosentezi hızlandırır ve verim artışı sağlar. Olumsuz hava şartlarından kaynaklanan stres koşullarını ortadan kaldırır. İçeriğindeki yüksek oranda organik azot ve serbest aminoasitler sayesinde bitki tarafından alımı son derece hızlıdır.

Türkiye

Kaliteli leonarditler kullanılarak üretilmiş kaliteli bir organik toprak düzenleyicidir. Katyon değişim kapasitesini arttırma özelliği vardır. Arpa, Buğday, Mısır, Ayçiçeği vb. gelişimi esnasında topraktan diğer bitkilere nazaran daha fazla Çinko besin elementini kaldırırlar. Çinko bitkilerde büyüme hormonunun daha fazla salgılanmasını arttırarak verimden ve kalitede artışlar sağlar. Kireci çözerek pH'ı dengeler topraktaki tuzlanmayı engeller. Hafif kumlu ve killi toprakların yapısını iyileştirir. Saçak kök, Çiçek ve meyve oluşumunu arttırır. Bitkinin gelişimini ve verimini arttırır. Topraktaki N,P,K ve iz elementlerinden bitkilerin maksimum faydalanmasını sağlar. Su ve havanın toprak içindeki hareketini düzenler. Hafif topraklarda su tutulmasını sağlar. Toprak mikroorganizmalarını faaliyetlerini arttırır.

Türkiye

BAT-FOS, Toprağın organik madde ve mikroorganizmalarca zenginleştirilmesi, bitkilerin Fosfor ihtiyacını karşılaması üzerine geliştirilen Yarasa Gübresi katkılı spesifik bir sıvı gübredir. BAT-FOS, bitki büyüme hormonlarını (oksin ve sitokin) hızlı bir şekilde uyarabilmektedir. İçeriğindeki Azotun, fosforun ve çinkonun mükemmel kombiasyonu sayesinde köklendirici ve stres giderici bir üründür. Üretimde kullanılan Yarasa Gübresi ve teknoloji sayesinde fosforun alınabilirliği yüksek ve etkilidir. Tozlaşmayı hızlandırır. Bitki metabolizmasından karbonhidratların taşınmasında etkilidir. Bitkide çiçeklenmeyi teşvik eder. Çiçek sayısını ve meyve tutumunu arttırır. Çiçekteki polen oluşumunu teşvik eder. BAT-FOS, Yarasa Gübresinden gelen, zengin aminoasit ve mikroorganizmalar sayesinde bitkilerce alınımı yüksek bir gübredir. Uygulamalarda kısa sürede etkinliği görülmektedir. Toprak tuzluğunu ve pH'nı ayarlar. Düşük pH'lı olması sayesinde alkali topraklarda bile en iyi sonuçları vermektedir.

Türkiye

Pure Organik, tamamen organik ve bitkisel kaynaklardan elde edilmiş bir üründür. Üretimdeki fermantasyon sistemi sayesinde mükemmel bir köklendirici ve stres gidericidir. Bitkilerdeki oksin ve sitokinin büyüme hormonlarını tetikleyen doğan hormonlarca zenginleştirilmiş enzimler, fulvik asit, amino asit ve vitaminler ihtiva eder. Pure Organik, içeriğindeki enzimler sayesinde bitkilerce hızlı bir alınıma sahiptir. Özellikle bitkilerde kılcal köklenmeyi teşvik etmesi için üretilmiş bir üründür. Mükemmel bir köklendiricidir. Bitkide kök gelişiminin yanı sıra vejetatif gelişmeyi de sağlar. Zengin içeriği sayesinde olumsuz stres koşullarına karşı direnç arttırır.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  > 500

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Doğal gübre
 • yarasa gübresi
 • sıvı yarasa gübresi
 • toz yarasa gübresi
 • organik gübre
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.