YEDI BASAK GRUP INTERNATIONAL TRADING COMPANY

YEDI BASAK GRUP INTERNATIONAL TRADING COMPANY

YBG Yedi Başak Group; entellektüel fikirleri olan genç iş gücünü, yenilikçi ve teknolojiyi takip eden bir alt yapı ile buluşturarak hayata geçirilen bir dış ticaret ve e-ticaret firmasıdır.YBG olarak; küreselleşme ile beraber son yıllarda gelişmekte olan dış ticarette bölgemizin ve ülkemizin söz sahibi olmasına katkı sağlamak, bölgede bu alandaki mevcut açığa olumlu yönde etki etmek, bilgi tecrübe ve birikimini bölgedeki dış ticaret firmalarıyla da paylaşmak amacıyla kurulmuş bir Dış Ticaret Şirketidir.YBG; Uluslararası düzeyde itibarlı bir kurumsal yapıya ulaşmak ve bu kurumsal yapı ile farklılık yaratmak hedefi ile yola çıkmış bir şirkettir.YBG; konusunda uzmanlaşmış ekibiyle müşterilerinin ihtiyacı olan her türlü ürünü sektör ve ürün ayrımı gözetmeksizin temin ve tedarik eder.YBG’nin amacı; Afrika’dan Avrupa’ya, Uzak Doğu’dan Amerika’ya kadar dünyanın dört bir yanında uluslararası ticaret ağı oluşturmaktır. Bu bakımdan dünyanın çeşitli pazarlarında mevcut müşterilerimizin taleplerini toplar, öncelikle bölgede üretebilmek veya mevcut üreticiyi bulmak için çalışır. Bölgede mümkün olmazsa ülke çapında söz konusu çalışmayı yapar. Yine olumlu sonuç alınmazsa dünya çapında çalışma yaparak müşteriye en iyi kaliteyi en uygun fiyata en kısa zamanda tedarik etmeye çalışır.Yedi Başak Group; dinamik ve genç yapısıyla, doğru stratejiler üretip bunları uygulamadaki kararlılığıyla uzun dönemli hedeflerini kısa bir süre içerisinde gerçekleştirip sektör liderliğine ulaşma hedefindedir.

Ürün kataloğu

Türkiye

Tüm parçaların 1. Kalite PVC ile kaplanmaktadır. Böylece ürünün yıllarca ilk günkü görünümünü ve sağlamlığını koruması sağlanmıştır. Kurulumun kolay ve kısa sürede tamamlanabilmesi, ayrıca defalarca sökülüp kurulabilmesi için Minifix bağlantı sistemi kullanılarak üretilmiştir. Ürün demonte olarak gönderilmektedir, kurulum şeması, tüm vida vb bağlantı elemanları ürün paketinde bulunmaktadır. Yıldız tornavida ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır. Satın aldığınız ürünlerin hiç bir zarar görmeden tarafınıza ulaştırılabilmesi için uluslararası kabul görmüş standartlarda dolgu malzemeleri kullanılarak paketleme yapılmaktadır.

Türkiye

Açılır Eko Masa Takımı Suntalem masa. Krom kaplama paslanmaz ayaklı şık masa. Darbelere karşı dayanıklılığı sağlayan PVC Kenar bantları 60cm iki yana açılarak uzayabilmektedir. Açılır halinin uzunluğu:170 cm 4 veya 6 tane Krom Kaplama ayaklı, aynı desenli sandalyeleri ile beraber. Sandalye sırtlıkları plastiktir.

Türkiye

Metal Katlanır Ayaklı Yuvarlak Yer Sofrası ÜRÜNÜMÜZ AHŞAP RENK TONLARINDA GÖNDERİLMEKTEDİR. ÜRÜNÜMÜZDE 1.SINIF SUNTALAM KULLANILMAKTADIR. ÜRÜNÜMÜZ TABLASI 18 mm SUNTALAMDIR. ÜRÜNÜMÜZ AYAĞI METALDİR. AYAKLAR ELEKTROSTATiK BOYALIDIR. SUNTALAM TABLANIN KENARLARINA 200 0C DE,OTOMATiK MAKiNADA, PVC BANTLANMIŞTIR. ÜRÜN KULLANIMINDA DiKKAT EDiLMESi GEREKENLER ÜRÜNÜ SUDAN KORUYUNUZ. ÜRÜN TEMiZLiĞiNDE NEMLi BEZLE SiLiNiZ ve KURULAYINIZ. ÜRÜNÜN ÜZERiNE SICAK ÇAYDANLIK,TENCERE vb. KOYARKEN NiHALE(ALTLIK) KULLANIN. ÇOCUKLARINIZI ÜRÜNÜN KATLANMA MEKANiZMASINDAN UZAK TUTUNUZ !

Türkiye

Açılabilir Sihirli Sehpa 18mm 1. Sınıf Suntalam Malzeme Kullanılmaktadır. Kenar Bandı İçin 0,4mm PVC Kullanılmaktadır. Ürünlerimiz Demontedir. Yanında Gönderilen Kullanım Kılavuzu ile Rahat Kurulum Yapılabilir. Kullanım Alanları : Kitaplık , Ayakkabılık , Kıyafet Dolabı, Mutfak Dolabı vb Alanlarda Hayatınızı Kolaylaştırmak için Tasarlanmıştır. Ürün Ölçüleri EN : 80 CM BOY AÇIK : 160 CM BOY KAPALI : 80 CM DERİNLİK AÇIK : 74 CM DERİNLİK KAPALI : 47 CM

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  1 – 10
 • Ticari
  51 – 100
 • % ciro, ihracatta
  75%

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  1994
 • Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi